برگزیده های پرشین تولز

ال جی LG مزایده Lg K10 20(17)guranti Gold media

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
الجی K10 2017 GOLD در حد اک

سلام
بعد از کلی بد قولی و حرف و حدیث بالاخره امروز گوشی بدستم رسید .
در ابتدا قرار بود روز شنبه ارسال شود که ظاهرا به دلیل بیماری ایشان ارسال نشد و تا دیروز عصر هم هیچ خبری از ایشان نبود و بالاخره با چند بار تماس گرفتن سعادت گفتگو با ایشان فراهم شد .

به ایشان پیشنهاد داده شد یا تا پایان وقت ارسال کنند و یا پول را عودت دهند که ایشان قول دادن تا آخر وقت ارسال میکنند .

طی تماسی در ساعت 11 شب اعلام کردند که در باربری و در حال ارسال هستند و قرار شد ارسال کردند شماره بارنامه را ارسال کنند که ظاهرا فراموششان شد و امروزهم بدلیل عدم داشتن شماره بارنامه مجبور شدم 45 دقیقه در بیهقی وقت صرف کنم و دست آخر هم با 10 هزار تومان انعام مشکل توسط یکی از پرسنل انبار بیهقی حل شد ( جدیدا در بیهقی بدون شماره بارنامه جواب نمیدهند و با نام هم سرچ نمیکنند )

و اما شرایط گوشی آگهی شده با عنوان " در حد آک " !!!

بعد از تحویل گرفتن بسته و باز کردن آن متوجه شدم شارژ داخل کارتن وجود ندارد و کابل شارژرهم ظاهرا از تو خیابان پیدا شده و بقدری کثیف و مستهلک و جوئیده شده هست دست زدن به آن احتیاط دارد و امکان بروز هر نوع بیماری و .... در صورت تماس با پوست دست وجود دارد !

خدا را شکر روی ال سی دی گوشی خط و خش وجود ندارد ولی پشت آن و اطراف آن سائیدگی و خط و خش وجود دارد که قابل چشم پوشی هست ( البته از یک گوشی در حد آک چنین توقعی نمیرود ولی خوب فرض را بر این میگیریم که گوشی 1.5 سال کارکرده و .... )

منتظر میمونم تا استارتر تاپیک پاسخگوی این مورد باشند چون همواره تمایلی به پاسخگوئی تلفن ندارند و شاید هم هنوز بیمار هستند و .... که امیدوارم هر چه زودتر حالشان خوب شود .

تست سلامت گوشی هم بعد از مشخص شدن تکلیف شارژر و ...

بدقولی ایشان فقط در رابطه با من و این تاپیک نبوده و در تاپیکها اخیرشون هم برای فروش یک گوشی آیفون و یه لپتاپ به همینصورت عمل کردند و خریدار لپتاپ هم تا دیروز ( بعد از گذشت 12-13 روز ) کالای خریداری شده را دریافت نکرده اند.
https://forum.persiantools.com/threads/مزایده-ایسوز-x45u-شخصی-سازی-شده.922919/page-2#post-12528570

فایل های ضمیمه

• lg.JPG
    lg.JPG
    173.3 KB · نمایش ها: 45
  • lg2.JPG
    lg2.JPG
    140.4 KB · نمایش ها: 48
Last edited:

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
بدترین معامله من تو این نزدیک 10 سال فعالیت تو پرشین تولز با این کاربر بوده هر روز یه بهونه ، قرار شده تا امروز عصر مبلغ رو برگشت بزنن

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
سلام
بعد از کلی بد قولی و حرف و حدیث بالاخره امروز گوشی بدستم رسید .
در ابتدا قرار بود روز شنبه ارسال شود که ظاهرا به دلیل بیماری ایشان ارسال نشد و تا دیروز عصر هم هیچ خبری از ایشان نبود و بالاخره با چند بار تماس گرفتن سعادت گفتگو با ایشان فراهم شد .

به ایشان پیشنهاد داده شد یا تا پایان وقت ارسال کنند و یا پول را عودت دهند که ایشان قول دادن تا آخر وقت ارسال میکنند .

طی تماسی در ساعت 11 شب اعلام کردند که در باربری و در حال ارسال هستند و قرار شد ارسال کردند شماره بارنامه را ارسال کنند که ظاهرا فراموششان شد و امروزهم بدلیل عدم داشتن شماره بارنامه مجبور شدم 45 دقیقه در بیهقی وقت صرف کنم و دست آخر هم با 10 هزار تومان انعام مشکل توسط یکی از پرسنل انبار بیهقی حل شد ( جدیدا در بیهقی بدون شماره بارنامه جواب نمیدهند و با نام هم سرچ نمیکنند )

و اما شرایط گوشی آگهی شده با عنوان " در حد آک " !!!

بعد از تحویل گرفتن بسته و باز کردن آن متوجه شدم شارژ داخل کارتن وجود ندارد و کابل شارژرهم ظاهرا از تو خیابان پیدا شده و بقدری کثیف و مستهلک و جوئیده شده هست دست زدن به آن احتیاط دارد و امکان بروز هر نوع بیماری و .... در صورت تماس با پوست دست وجود دارد !

خدا را شکر روی ال سی دی گوشی خط و خش وجود ندارد ولی پشت آن و اطراف آن سائیدگی و خط و خش وجود دارد که قابل چشم پوشی هست ( البته از یک گوشی در حد آک چنین توقعی نمیرود ولی خوب فرض را بر این میگیریم که گوشی 1.5 سال کارکرده و .... )

منتظر میمونم تا استارتر تاپیک پاسخگوی این مورد باشند چون همواره تمایلی به پاسخگوئی تلفن ندارند و شاید هم هنوز بیمار هستند و .... که امیدوارم هر چه زودتر حالشان خوب شود .

تست سلامت گوشی هم بعد از مشخص شدن تکلیف شارژر و ...

بدقولی ایشان فقط در رابطه با من و این تاپیک نبوده و در تاپیکها اخیرشون هم برای فروش یک گوشی آیفون و یه لپتاپ به همینصورت عمل کردند و خریدار لپتاپ هم تا دیروز ( بعد از گذشت 12-13 روز ) کالای خریداری شده را دریافت نکرده اند.
https://forum.persiantools.com/threads/مزایده-ایسوز-x45u-شخصی-سازی-شده.922919/page-2#post-12528570
سلام جناب تگ عزیز من قبل از ارسال این ویدئو رو گرفتم ولی از شانس بد بدسستون نرسیده
در مورد کابل توضیح دادم ولی خب انقدر حالم بد بود فقط گذاشتم ارسال و خابیدم
من الان حدود 8روز مریضم لامصب ویروس مکه ایاست فکر کنم همین الان حالم عین روز اوله!!!!!
بگذریم من واقعا از شما پوزش میخام بدلیل اینکه تصویر بارنامه هم نرسید بدستتون
.......... ........
@EK2 عزیز شما دیروز با من تماس گرفتین و وقتی دیدین گوشی اقا تگ ارسال شده و لپ تاپ شما خیر بصورت بدی به من گفتین پول منو برگشت بزن ما گفتیم چشم
سرراه دیروز متاسفانه در کارتم پول کافی نبود و باید از حساب مهر برداشت کنم و براتون بفرستم.که حتما باید برم شعبه حضوری برداشت کنم
و اما اس ام اس دادین:
مطمئن باش بیخیالت نمیشم شده 10 برابرش خرج میكنم سابقه كیفری برات درست میكنم گیرت میارم حالا گوشیت خاموش كن
............................
بنده 9 سال هست از عمر اولین دامنه ای که در فضای مجازی ثبت کردم میگذره بدون هیچ مشکلی این حرف و ادبیات شما اصلاااااااا مناسب نیست مگه من پول شمارو خوردم؟؟؟
گفتم بروی چشم براتون عودت میزنم
جوری رفتار میکنید انگار طرفتتون دزد سر گردنه است
لطفا مواظب ادبیاتتون باشید خواهش میکنم شخصیت ها در فضای مجازی متفاوتن بعضی ها اصلا توهین رو نمیتونن بپذیرن

EK2

Registered User
لایک‌ها
571
سلام جناب تگ عزیز من قبل از ارسال این ویدئو رو گرفتم ولی از شانس بد بدسستون نرسیده
من الان حدود 8روز مریضم لامصب ویروس مکه ایاست فکر کنم همین الان حالم عین روز اوله!!!!!
.......... ........
@EK2 عزیز شما دیروز با من تماس گرفتین و وقتی دیدین گوشی اقا تگ ارسال شده و لپ تاپ شما خیر بصورت بدی به من گفتین پول منو برگشت بزن ما گفتیم چشم
سرراه دیروز متاسفانه در کارتم پول کافی نبود و باید از حساب مهر برداشت کنم و براتون بفرستم.که حتما باید برم شعبه حضوری برداشت کنم
و اما اس ام اس دادین:
مطمئن باش بیخیالت نمیشم شده 10 برابرش خرج میكنم سابقه كیفری برات درست میكنم گیرت میارم حالا گوشیت خاموش كن
بنده 9 سال هست از عمر اولین دامنه ای که در فضای مجازی ثبت کردم میگذره بدون هیچ مشکلی این حرف و ادبیات شما اصلاااااااا مناسب نیست مگه من پول شمارو خوردم؟؟؟
لطفا مواظب ادبیاتتون باشید خواهش میکنم شخصیت ها در فضای مجازی متفاوتن بعضی ها اصلا توهین رو نمیتونن بپذیرن
طوری صحبت میکنی انگار ما به تو بدهکاریم،بعد 14 روز بهونه اوردن میگی پول تو کارتم نیست؟بدون اینکه کوچکترین اطلاعی بدی که پول نداری گوشی رو خاموش میکنی بهتره بیشتر از این بهونه نیاری دوست عزیز و واریز امروز انجام بشه وگرنه حداقل کاری که انجام میدم همونی که بهت قبلا گفتم،برای شروع هم امتیاز منفی میگیری تا واریز انجام بشه

Last edited:

babolsarcity

Registered User
لایک‌ها
79
.......... ........
و اما اس ام اس دادین:
شما وقتی با خریدار به توافق رسیدی میزاشتی بعد اینکه حالت خوب شد پول رو واریز کنه و واسش میفرستادی نه اینکه پول طرف تو حسابت باشه و شما هم به یه ورت باشه

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
سلام جناب تک عزیز من قبل از ارسال این ویدئو رو گرفتم ولی از شانس بد بدسستون نرسیده

سلام
وقتی فایلی برای من ارسال نشده طبیعتا اطلاعی هم از گفته های شما نداشتم .
======================================

قرار بر این شده روز شنبه یکعدد شارژ اصلی + کابل اصلی برای بنده با پست پیشتاز ارسال شود و قانونا باید روز یکشنبه برسد به دست من .
وقتی شارژرو کابل اصلی ( تاکید شده اصلی هستند ) بدستم برسه همینجا اعلام میکنم و انشالله که این داستان ختم بخیر میشه .

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
شما وقتی با خریدار به توافق رسیدی میزاشتی بعد اینکه حالت خوب شد پول رو واریز کنه و واسش میفرستادی نه اینکه پول طرف تو حسابت باشه و شما هم به یه ورت باشه
اصولا این آدمها شگردشون این هست و پول را از مردم میگیرند وباهاش زندگی میکنند و بعد از مدتی هم در بدترین شرایط پول را بر میگردونن و یا جنس درب و داغون و ناقص ارسال میکنند .
حالا نمیدونم چی تو این پولهای ناچیز هست که به خاطرش همه کار میکنند !

قرار بر این شده روز شنبه یکعدد شارژ اصلی + کابل اصلی برای بنده با پست پیشتاز ارسال شود و قانونا باید روز یکشنبه برسد به دست من .
وقتی شارژرو کابل اصلی ( تاکید شده اصلی هستند ) بدستم برسه همینجا اعلام میکنم و انشالله که این داستان ختم بخیر میشه .
از قدیم راست گفتن توبه گرگ مرگ هست .
یه آدم بد قول همیشه بد قول هست و روی حرفهاش اصلا حسابی نیست !
حد و اندازه بعضی ها هم در حد 50-60 تومن هست !

بعد از گذشت 10 روز استارتر اقدام به ارسال شارژر و کابلی که قولش را داده بودند نکردند ( البته به گفته خودشون همون شنبه تحویل پست دادند و احتمالا پست بسته را گم کرده ولی هم پست بسته را گم کرده و هم فرستنده رسید پستی را گم کردند چون از ارایه رسید پستی که قطعا وجود خارجی ندارد خود داری میکنند )

همانند دوست عزیزEK2 این بد ترین معامله من در طی این 11-12 سال در این فروم هست .

بالای 500-600 مورد خرید و فروش داشتم ولی تا بحال همچنین موجودی ندیده بودم.

واقعا باعث تاسف هست وجود همچنین آدمهائی در این فروم و امیدوارم نصیب گرگ بیابونم نشه :D

اگر سرتون درد نمیکنه و دنبال دردسر نیستید اصلا سمت همچنین آدمهائی نرید.

hamed_forum

Registered User
لایک‌ها
129
اصولا این آدمها شگردشون این هست و پول را از مردم میگیرند وباهاش زندگی میکنند و بعد از مدتی هم در بدترین شرایط پول را بر میگردونن و یا جنس درب و داغون و ناقص ارسال میکنند .
حالا نمیدونم چی تو این پولهای ناچیز هست که به خاطرش همه کار میکنند !

از قدیم راست گفتن توبه گرگ مرگ هست .
یه آدم بد قول همیشه بد قول هست و روی حرفهاش اصلا حسابی نیست !
حد و اندازه بعضی ها هم در حد 50-60 تومن هست !

بعد از گذشت 10 روز استارتر اقدام به ارسال شارژر و کابلی که قولش را داده بودند نکردند ( البته به گفته خودشون همون شنبه تحویل پست دادند و احتمالا پست بسته را گم کرده ولی هم پست بسته را گم کرده و هم فرستنده رسید پستی را گم کردند چون از ارایه رسید پستی که قطعا وجود خارجی ندارد خود داری میکنند )

همانند دوست عزیزEK2 این بد ترین معامله من در طی این 11-12 سال در این فروم هست .

بالای 500-600 مورد خرید و فروش داشتم ولی تا بحال همچنین موجودی ندیده بودم.

واقعا باعث تاسف هست وجود همچنین آدمهائی در این فروم و امیدوارم نصیب گرگ بیابونم نشه :D

اگر سرتون درد نمیکنه و دنبال دردسر نیستید اصلا سمت همچنین آدمهائی نرید.

بنده به این دوست عزیز اقای سلحشوری یک عدد ایفون 5 اس فروختم
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-lg-g4-iphone-5s.923890/#post-12535574

نزدیک یک ماه کالا به دستشون رسیده شماره کارت رو قبلا بهشون داده بوده و تاکید هم کرده بودم اگر رسید اوکی بود پرداخت کنید
بعد رسید کالا ایشون گفتن اوکی دو سه تا گوشی به من پیشنهاد داد نزدیک یک هفته ای مشغول پیشنهاد ایشون بودم که توافق نکردم و گفتم پول رو بدین اما همچنان پول رو ندادن
یک روز گفتن گوشی شون دزده شده نزدیک 8 میلیون و میخوان گوشی رو برگرونند که اون رو هم برنگردوند
دیروز هم زنگ زدن گفتن پدرشون روز قبل فوت کرد اما گفتن پول گوشی رو میدین

نظر دوستان چیست؟

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
بنده به این دوست عزیز اقای سلحشوری یک عدد ایفون 5 اس فروختم
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-lg-g4-iphone-5s.923890/#post-12535574

نزدیک یک ماه کالا به دستشون رسیده شماره کارت رو قبلا بهشون داده بوده و تاکید هم کرده بودم اگر رسید اوکی بود پرداخت کنید
بعد رسید کالا ایشون گفتن اوکی دو سه تا گوشی به من پیشنهاد داد نزدیک یک هفته ای مشغول پیشنهاد ایشون بودم که توافق نکردم و گفتم پول رو بدین اما همچنان پول رو ندادن
یک روز گفتن گوشی شون دزده شده نزدیک 8 میلیون و میخوان گوشی رو برگرونند که اون رو هم برنگردوند
دیروز هم زنگ زدن گفتن پدرشون روز قبل فوت کرد اما گفتن پول گوشی رو میدین

نظر دوستان چیست؟
متاسفانه شما هم اشتباه من را کردید وحالا حالا باید شاهد سیاه بازیهاشون باشید و کلا هر چی اتفاق در این دنیا هست روز بروز برایشان پیش میاد . ( البته برای من مبلغی نبود و با خرید یه شارژر و کابل یه قیمت 70-80 حل شد )

کلا شگردشون هست که با پول این و آن زندگی میکنند که این هم یه نوع کلاهبرداری هست دیگه .

شاید پولتون را نخوردند و یکروز پرداخت کنند ولی 2 برابر اون پول وقت و انرژیتون را میگیرند .

جالب اینکه مدیران فروم هم تمایلی به برخورد با ایشون ندارند و همواره باهاشون همراهی میکنند حالا دلیلش چی هست خدا میدونه و من که سئوال کردم ازشون و پاسخی نداند و گفتند وقت برای این جور مسائل ندارند !!!

بالا