برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
موضوعی که انتخاب شده مشکلی نداره، ولی فقط چون پتانسیل عکس های سیاســـی داره من یه خواهش از دوستان بکنم که یه خورده مواظب دوز عکس های انتخابی شون باشند و عکسی که باعث ایجاد مشکلی چیزی بشه نذارند یه وقت. ممنون. :)

ممنونم
باید در خصوص این قضیه بگم که حقوق شهروندی یک مقوله اجتماعی هستش و اگر کسی از عزیزان عکسی رو بذاره که بدیهی ترین حقوق شهروندی به بدترین شکل ممکن هم ضایع شده باشه نمیشه و نباید از دید سیاسی بهش گیر داد
من خواستم با موضوعی که انتخاب کردم دوستان نقدی اجتماعی به وضعیت ابتدایی ترین حقوقشون داشته باشن و این میتونه بصورت مثبت یا منفی باشه شایدم کسی نقد مثبتی کرد! در هر صورت موضوع اجتماعی هستش و نه سیاسی و تصاویرم هرچه باشن شما از منظر اجتماعی بهشون نگاه کنید مثلا همین تصویر سبد کالا رو اگه از نظر سیاسی بهش نگاه کنید میشه انتقاد به تصمیمات حکومتی اما از دید اجتماعی میشه انتقاد از برخورد و رفتار اجتماعی شهروندان و عدم احترام به حقوق همشهریان
خواهش میکنم دیدگاهتون رو اصلاح کنید تا دوستان بتونن راحت تر عکسای انتخابیشون رو بذارن

Sent from my ipad

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
ممنونم
باید در خصوص این قضیه بگم که حقوق شهروندی یک مقوله اجتماعی هستش و اگر کسی از عزیزان عکسی رو بذاره که بدیهی ترین حقوق شهروندی به بدترین شکل ممکن هم ضایع شده باشه نمیشه و نباید از دید سیاسی بهش گیر داد
من خواستم با موضوعی که انتخاب کردم دوستان نقدی اجتماعی به وضعیت ابتدایی ترین حقوقشون داشته باشن و این میتونه بصورت مثبت یا منفی باشه شایدم کسی نقد مثبتی کرد! در هر صورت موضوع اجتماعی هستش و نه سیاسی و تصاویرم هرچه باشن شما از منظر اجتماعی بهشون نگاه کنید مثلا همین تصویر سبد کالا رو اگه از نظر سیاسی بهش نگاه کنید میشه انتقاد به تصمیمات حکومتی اما از دید اجتماعی میشه انتقاد از برخورد و رفتار اجتماعی شهروندان و عدم احترام به حقوق همشهریان
خواهش میکنم دیدگاهتون رو اصلاح کنید تا دوستان بتونن راحت تر عکسای انتخابیشون رو بذارن

Sent from my ipad
mehrashkan عزیز، مطمئن باشید اگر منظور من از این نوشته پست ranko بود و عکس ایشون مشکلی داشت بدون هیچ ملاحظه ای اون پست پاک شده بود. پست هایی در این حد مساله و مشکلی ایجاد نمی کنند، ولی هر چقدر دوز سیاســـی یه عکس بالاتر بره احتمال این که باعث گرفتاری بشه افزایش پیدا می کنه و ما رو هم مجبور به عکس العمل نشون دادن می کنه.

این نکته رو هم یادمون باشه که اون کسی که باید با دید اجتماعی و غیرسیا30 به قضایا نگاه کنه سانســـورچی و فیلـــترچی گرامی هستند، که متاسفانه تجربه نشون داده که اونها هیچ جوری نمیشه روشون حساب باز کرد و یک دفعه عکس العمل های عجیب غریب نشون میدن!

در کل ما سعی می کنیم زیاد سخت نگیریم، ولی بچه ها هم حواس شون به این قضایا باشه. ممنون. :)

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
بـــــــدون شــــرح...

عکس بهتر از این هم بود ولی ترس از حذفش هم بود و همین رو گذاشتم .
پ ن: امیدوارم اینم مشکل نداشته باشه:) اخه کلا توی این جامعه حرف زدن = با ....

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
325693_941.jpg

حق داشتن هوای پاک برای همه که متاسفانه با این همه وسایل آلاینده این حق ضایع شده .... ! :(
منبع : سایت تابناک

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
احقاق حقوق ملت ایران با ملی کردن صنعت نفت توسط دکتر مصدق که منم مثل محمود خیلی دوزش دارم:دی

335450_858.jpg

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
تبریک ه اشکان عزیز
من عکسی ندارم در رابطه با این موضوع
فکر نکنم شرکت کنم این هفته

بابا این چ موضوعیه::mad:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
تبریک ه اشکان عزیز

منم همینطور :دی
سخت نگیرید عجیجان! موضوع به این خوبی! :D

یه چیزی که فقط دوز سیاستش خیلی بالا نباشه پیدا کنید بذارید دیگه. این همه عکس با موضوع حقوق شهروندی میشه توی اینترنت و این ور و اون ور پیدا کرد.

mehrashkan

Registered User
لایک‌ها
2,340
تبریک ه اشکان عزیز

مایک عزیز قربونت
تو دیگه چرا عزیزم
چشماتو باز کن ببین کدوم حق ساده و ابتداییت ضایع شده یا چه حقی رو بهت دادن
یه عکس براش بذار
موضوع به این سادگی و خوبی

Sent from my ipad

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
امروز سه شنبه آخرین مهلت برای گذاشتن عکس هستش. فراموش نشه بچه ها. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عکسی که من این هفته می گذارم جزو تصاویر معروف تاریخی هستش که به طوری که من شنیدم تاثیر زیادی در نفرت مردم آمریکا از نژادپرستی و جمع شدن بساط تفاوت های نژادی توی آمریکا داشته.

همونطور که مشاهده میشه دو تا آبخوری کنار همدیگه قرار دارند که آبخوری کثیف تر و داغون تر رو برای افراد Colored (غیرسفیدپوست) و آبخوری تمیزتر و مجهزتر رو برای افراد White (سفیدپوست) گذاشتند! واقعا جالبه که کشور آمریکا که ابرقدرته و معروفه که پیشرفته ترین کشور دنیاست تا چند دهه قبل با یه عده از شهروندان خودش همچین برخورد نفرت انگیزی می کرده...

0black-and-colored-drinking-water1_31302139455504435356.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
مهلت عکس گذاشتن این هفته تموم شد و این اسپویلر عکس های دوستان هستش:

ery3apa5.jpg
سبد کالا ...

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk 2
بـــــــدون شــــرح...

عکس بهتر از این هم بود ولی ترس از حذفش هم بود و همین رو گذاشتم .
پ ن: امیدوارم اینم مشکل نداشته باشه:) اخه کلا توی این جامعه حرف زدن = با ....
325693_941.jpg

حق داشتن هوای پاک برای همه که متاسفانه با این همه وسایل آلاینده این حق ضایع شده .... ! :(
منبع : سایت تابناک
اینم از عکس بدون شرح من
امیدوارم بشناسیدشون!!

مشاهده پیوست 551918
احقاق حقوق ملت ایران با ملی کردن صنعت نفت توسط دکتر مصدق که منم مثل محمود خیلی دوزش دارم:دی

335450_858.jpg
عکسی که من این هفته می گذارم جزو تصاویر معروف تاریخی هستش که به طوری که من شنیدم تاثیر زیادی در نفرت مردم آمریکا از نژادپرستی و جمع شدن بساط تفاوت های نژادی توی آمریکا داشته.

همونطور که مشاهده میشه دو تا آبخوری کنار همدیگه قرار دارند که آبخوری کثیف تر و داغون تر رو برای افراد Colored (غیرسفیدپوست) و آبخوری تمیزتر و مجهزتر رو برای افراد White (سفیدپوست) گذاشتند! واقعا جالبه که کشور آمریکا که ابرقدرته و معروفه که پیشرفته ترین کشور دنیاست تا چند دهه قبل با یه عده از شهروندان خودش همچین برخورد نفرت انگیزی می کرده...

0black-and-colored-drinking-water1_31302139455504435356.jpg

دوستان لطفا امتیازدهی رو تا آخر پنجشنبه انجام بدن. ممنون. :)

-------------------------
امتیازات خودم:

ranko: 9 نمی دونم چرا این طوری اجراش کردند. شکل اجراش جالب نبود...

Error73: 8

mirij861: 8

mehrashkan: 8

bitcomet: 9 درود همیشگی مردم ایران به دکتر مصدق و دکتر فاطمی. :)

mahi58: 0

Last edited:

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
ranko: 9

Error73: 8

mirij861: 9

mehrashkan: 7

bitcomet: 0

mahi58: 8 عکس واقعا تاثیر گذاری که اگر موضوع فقط محدود به ایران نبود 10 کمتر نداشت

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
واقعا جالبه :angrybirds10:ببینم با این موضوع اشکان این هفته کی برنده میشه:angrybirds5:

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
ranko: 7

Error73: 7

mirij861: 0

mehrashkan: 7

bitcomet: 8

mahi58: 8

کلا با عکس های این هفته زیاد حال نکردم ! :eek:

Last edited:

Ahmadd1

Registered User
لایک‌ها
1,015
موضوع خوبی بود اشکان جان
منم چون یکم سرم شلوغ بود نتونستم عکس بذاریم
ranko : 10 **واقعا حق مردم ما نبود... با عرض پوزش از مردم ایران- بساط گدایی بیش نبود
erorr73 : 8 ** نظر من در این مورد اینه که بجای شعار (که یه چیز غربیه) و این چیزا ببینیم تو دینمون اسلام این مسئله چجوریه
mirij861 : 9
mehrashkan : 7 ** متاسفانه نشناخنمشون
bitcommet : 8 ** منم جزو یکی از دوستداران آقای مصدق هستم... ولی این روزا قشنگ داریم میبینیم که صنعت نفت ملی شده... هه!
mahi58 : 10 ** عکس واقعا قشنگ و بی عیبو نقصی بود ... واقعا که چی فک میکردن این آدما

بالا