برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
ای عجیجان امروز سه شنبه است و آخرین روز برای گذاشتن عکس و شرکت در مسابقه است. فراموش نگردد یک وقت. :D

-----------------------------------------
اگه محمود خان اجازه میدی
اگه ممکنه
اگه میتونی
اگه لطف میکنید
واگه منو تروور نمیکنید
این عکس تو اسپلوییر رو جایگذاری عکس بالایی کن:D
ممنون
انجام شد عجیجم. :D

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

این هفته اولین عکس رو بنده قرار میدم:

4808142402542616511_camels-down-for-the-night-222113%20(1).jpg

با سلام
دیدم همتون عکس تو روز گذاشتین گفتم من ساز مخالف بزنم
قبوله عایا ؟؟؟:D:p
کویر که فقط صبحاش قشنگ نیست
شباش خوشگلتره

عکس مسابقه:

vnhd.jpg

مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)

Last edited:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)
من تازه اومدم هنوز نفهمیدم نحوه امتیازدهی چطوره...
امروز چهارشنبه است اما هیچ امتیازی نیست.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
امتیازات بنده:

mahi58: 0

M1V:8

farhadii: 9

bitcomet: 9

kyle: 8

hadi.plus: 8

Allone: 8

mirij861: 8

ibest: 9 پلنگ یکی از زیبایی های فوق العاده بیابون هاست! آدم واقعا می مونه که این حیوون چطوری تو اون برهوت زندگی می کنه... :)

-----------------------------------------------------------------
عکس ibest رفت توی اسپویلر.

-----------------------------------------------------------------
من تازه اومدم هنوز نفهمیدم نحوه امتیازدهی چطوره...
امروز چهارشنبه است اما هیچ امتیازی نیست.
روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برای امتیازدهیه، حالا هر کی دوست داشت چهارشنبه امتیاز میده هر کی دوست نداشت پنجشنبه. ;)

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برای امتیازدهیه، حالا هر کی دوست داشت چهارشنبه امتیاز میده هر کی دوست نداشت پنجشنبه. ;)
با احترام به همه علی الخصوص استارتر گرامی احساس میکنم چند تا داور متخصص باشند خیلی بهتره.

Last edited:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
mahi58: 6

M1V: 6.5

farhadii: 6.5

bitcomet: 7

kyle: 8

Allone: 4.5

mirij861: 4

ibest: 4.5

پ.ن: هیچ غرض و تبانی در کار نبود!

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عجیجان امروز پنجشنبه است و آخرین مهلت امتیازدهیه. فراموش نگردد یک وقت. ;)

---------------------------------------------------------
با احترام به همه علی الخصوص استارتر گرامی احساس میکنم چند تا داور متخصص باشند خیلی بهتره.
والا توی این تاپیک از همون اولش همیشه معیار انتخاب بهترین عکس امتیازات بچه ها بوده، ولی شما می تونید تاپیک دیگه ای به شکلی که مورد پسند خودتونه بزنید (مثلا انتخاب بهترین عکس کاربران در مورد یک موضوع، توسط داوران برگزیده) و اداره اش رو هم به عهده بگیرید. شاید هم تاپیک موفقی از آب در اومد. ;)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

3760142442508931332_Table%201%20Esfand%2093.png

افسوس و صد افسوس که با وجود تمام تلاش های دوستان زحمتکش این تاپیک، هنوز هم سرگئی با توطئه های وحشتناک و زشت خودش و تهدید و تطمیع کاربران شانس برنده شدن در این مسابقه رو داره! این هفته هم bitcomet (سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی) در مسابقه به رتبه اول دست پیدا می کنه تا پس از سیصد و هشتاد و پنج دوره سرانجام به زنجیره ناکامی های خودش پایان بده و برنده مسابقه بشه. طبق گزارشات رسیده از بیت کامت لند به دنبال این موفقیت فوق العاده در این کشور سه روز جشن و شادی ملی اعلام شده! :D

این برد کمرنگ رو که فقط و فقط با میانگین 8.375 به دست اومده ناچارا و از ترس جونم به سرگئی تبریک میگم و از بچه ها عذرخواهی می کنم که باز هم در خنثی کردن توطئه های این فرد ناکام بودم! عوضش این هفته یه عکس واسه اش درست می کنم و یک بار دیگه نقشه های زشتش رو برملا می کنم (صبر کن ببینم، با موضوع کویر چی میشه درست کرد)؟
smilie_ugly_034.gif

وحید توضیحات زیاد لازم نیست. تلگرافی میگم: موضوع - تا آخر شنبه - تکراری نباشد. :دی

مدال نقره به تیم ما می رسه که با شایستگی کامل فاتح واقعی قلب های ورزش دوستان بود و همه برنده واقعی می دونستندش، و مدال برنز هم به طور مساوی بین kyle و hadi.plus تقسیم میشه. :)

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
دوستان موضوعات رو یه خورده پیشرفته تر انتخاب کنید مثلاً طبیعت نباشه صرفاً بجاش مثلاً "طبیعت گمشده" یا "طبیعت سبز" باشه...
پ.ن: این طوری نکته های جالبتر و تخصصی تری به عنوان نقطقه قوت اون موضوع بررسی میشه.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
موضوع این هفته: "فرشته مرگ=Grim Reaper"

%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%AD%D9%85%D9%88%D8%AF.gif

فرشته المحمود سر راه فرد مظلوم و بی گناهی قرار گرفت و گفت: مرگت فرا رسیده، آرزویی داری؟
فرد مظلوم گفت: نسل گروه تروریستی المحمود را از روی زمین بردار
فرشته المحمود تبسمی کرد و گفت: مِن هذا المَدْفُوعات الزيادی النَخور
2015_02_21_20_07_43jjjj.jpg

توضیحات:

عکسها و کاریکاتورهای مفهومی زیادی در مورد این کاراکتر وجود داره.. منتظر عکس های جالبتون هستیم:دی

عکس هفته:

المحمود چند هفته قبل به طور مخفیانه به کویر بیت کامت لند سفر میکنه تا بلکه بتونه محل اختفای نیروگاهای هسته ای مارو پیدا کنه و از میزان غنی سازی اورانیوم ما باخبر بشه!
که خوشبختانه در این کویر بزرگ راه رو گم میکنه و اسیر تله های وسوسه انگیز
VGA.gif
سربازان گمنام بیت کامت لند میشه:دی

2015_02_21_15_21_23.jpg

بعد از این اتفاق وزرای اسکایریم لند به کویر میرن تا حاکمشون رو از این وضعیت اسفبار نجات بدن و به اسکایریم لند برگردونن اما المحمود حاضر نمیشه باهاشون برگرده!
2015_02_21_0_33_47.jpg

و به دلایلی ترجیح میده دو سه هفته ای در این کویر بمونه:دی و الارقم وجود دریاچه آب در قسمت شرقی این کویر حاضر نمیشه حتی یک بار هم که شده از وجود این آب در طی این دو سه هفته بهره ببره:دی

بعد از گذشت 3 هفته بالاخره المحمود بدون هیچ دستاوردی به اسکایریم لند برمیگرده و وقتی مردم اسکایریم لند از این شکست مفتضحانه باخبر میشن و حاکمشون رو با ظاهری ژولیده و کرو کثیف هنگام ورود به کشور مشاهده میکنن دست به تظاهرات میزنن و با شعارهایی حاکم بی کفایتشون(المحمود) رو مورد تمسخر قرار میدن
Micro_Fan_Recovefffed667_22.gif

طبق آخرین اخبار بدست آمده مردم دیگر کشورهای جهان هم به پشتیبانی از مردم مظلوم اسکایریم لند به خیابان ها رفتن و با شعارهای مشابه از خجالت المحمود درآمدند:دی

پ.ن: وعده ما : 11 صبح روز جمعه راهپیمایی پرشکوه روز جهانی مبارزه با المحمود
Micro_Fan_Recovefffed667_22.gif

پ.ن2: اگر این هفته هم خدایی ناکرده باز هم بنده برنده شدم! سعی میکنم با توجه به علاقه زیاد دوستان به موضوعات تخصصی و پیشرفته، موضوعاتی با مضامین بهداشتی مانند حمام،صابون، سنگ پای المحمود، و.. را در دستور کار موضوعات پیشنهادی خود قرار دهم:دی

بالا