برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
دوستان کلا این عکسی که من گذاشتم مقایسه دور همی و مهمانی های این دوره زمونه هست با مهمانی های قدیمی که با آمدن شبکه های اجتماعی مهمانی ها هم سبکشون عوض شده
قبلا وقتی مهمون میومد خونه میپرسید قبله کدوم طرفیه اما الان میگه رمز اینترنتتون چیه

vakonesh.com_efc7da619d9276d19fd9752a7815509f.png

این متن ربطی به موضوع نداره و همینجوری گذاشتم
----------------------------------------------

خانه های قدیمی را دوست دارم
چایی همیشه دم است روی سماور ، توی قوری
در خانه همیشه باز است
تکنولوژی آن ها را له نکرده
هنوز حیاط هست، حوض است، کوزه هست، قناری می خواند، ماهی شنا می کند…
مهمانی ها دلیل و برهان نمی خواهد
غذاها ساده و خانگی است ، بویش نیازی به هود ندارد
عطرش تا هفت خانه می رود
کسی نان خشکه ندارد ، نان برکت سفره است
مهمان ناخوانده آب خورشت را زیاد می کند
دلخوری ها مشاوره نمی خواهد
دوستی ها حساب و کتاب ندارد
سلام ها اینقدر معنا ندارد
سلام گرگی وجود ندارد
افسردگی بیماری نایابی است …

Last edited:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
اسپویلر امتیاز دهی این هفته
سرگئی و المحمود که همیشه آنلاین نیستند, المحمود قبلا گفته بود اگر من نبودم مراقب حرکات مشکوک سرگئی باشید و اسپویلر را وارد کنید :/ :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
با تشکر از ctcn8311885 عزیز بابت اسپویلر، یادآور می گردد که امروز پنجشنبه هستش و آخرین مهلت امتیازدهی هستش. :)

زیاد هم نگران مامورین مخفی سرگئی نباشید و هر امتیازی که صلاح می دونید بدید. سربازان گمنام Akatosh در سازمان امنیت و اطلاعات اسکایریم در مقابل خطرات و تهدیدات موجود از شما محافظت می کنند.
763.gif

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
مسابقه دیگه مثل قبلا نیست.1 2 سال قبل که من چند هفته شرکت کردم تعداد شرکت کننده ها 15 20 نفر بود
الان خیلی کم شده و کلا نوع امتیاز دهی هم فرق کرده.بعضی از شرکت کننده ها منتظرن تا اول یکی شروع کنه به رای دادن و امتیازا رو ببینن و طبق امتیازی که گرفتن امتیاز بدن.لطفا به کسی بر نخوره
امیدوارم که اینجوری نباشه

اینم از امتیاز دهی ما
ctcn8311885 : 5
farshad10 : 9
bitcomet : 7
M1V : 9

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
ctcn8311885 : 5 بی معنی بود فقط یه طرح گرافیگی :general412:
bitcomet : 8 این سر من اومده و جالب بود و یکمی مفهومی بود ;)
M1V : 7 درسته طلاق افزایش یافته و لی فکر نکنم زیاد ربطی به شبکه اجتماعی داشته باشه الان جنبه مثبت این شبکه ها از منفیش بیشتره البته توی جامعه ما شورشو در میارن :general509::general410:
10 : ho3in_shiraz با توجه به اینکه واقعا این گوشی بازی داره مشکل ساز میشه و امیدوارم یه فکری خونواده ها بکنن من خودم گوشیمو بعضی وقتها کلا خاموش میکنم موقعی که وارد خونه یا جمع میشم خوشم اومد از عکست :general601::general601:

پ ن: امتیازات رو با توجه به تفسیر خودم دادم و نه از روی دوستی یا خصومت :general707::general706::general705:
پ ن2 : دوباره زیاد میشه شرکت کننده ها ...;) امیدوارم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این هفته:

همونطور که مشاهده میشه حسین برنده این هفته هستند. بهشون تبریک میگم و خواهش می کنم موضوع هفته بعد رو تا آخر شنبه با دقت به پست 2 (که موضوع تکراری نباشه) تعیین کنند.

مدال نقره به وحید (سرگئی) می رسه و مدال برنز هم به farshad10.

همگی خسته نباشید. :)

----------------------------------------------------------
یکی از ناپسندترین و زشت ترین کارهایی که سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی در چند سال اخیر به اون رو آورده و بسیار هم مورد اعتراض نهادهای مرتبط با حقوق بشر قرار گرفته فروش عکس های خصوصی مردم هستش!

ماجرا به این شکله که از چند سال پیش که گذاشتن عکس های خصوصی در شبکه های اجتماعی مد شده سرگئی با نرم افزارهای مختلف هک، به صفحات مردم در شبکه های اجتماعی نفوذ می کنه و عکس های شخصی اونها رو کش میره. سپس در ابتدا با طرف تماس می گیره و میگه شیتیل میدی یا عکست رو کنار خیابون بفروشم؟ در نهایت هم چه طرف شیتیل بده و چه نده سرگئی عکسش رو در یک دکه کنار خیابون به بالاترین نرخی که خریده بشه به فروش می رسونه! تصویر زیر سرگئی رو در حین ارتکاب جرم نشون میده:

با عرض معذرت از دوستان عکس ها طوری هستند که مجبور شدیم شطرنجی شون کنیم!

آخه سرگئی، این چه کاریه؟ چقدر بهت بدیم که دست از سر بشریت برداری تو؟ آخه عکس های خصوصی مردم؟

واقعا که...
61033298387553263490.gif

----------------------------------------------------------
مسابقه دیگه مثل قبلا نیست.1 2 سال قبل که من چند هفته شرکت کردم تعداد شرکت کننده ها 15 20 نفر بود
الان خیلی کم شده و کلا نوع امتیاز دهی هم فرق کرده.بعضی از شرکت کننده ها منتظرن تا اول یکی شروع کنه به رای دادن و امتیازا رو ببینن و طبق امتیازی که گرفتن امتیاز بدن.لطفا به کسی بر نخوره
امیدوارم که اینجوری نباشه
کم شدن شرکت کننده های مسابقه به دنبال مهاجرت دسته جمعی اعضای فروم بعد از قضایایی که برای بخش های موسیقی و فیلم و سریال و گفتگوی آزاد و... به وجود اومد بود هستش.

البته یه مدتی هم یه عده کاربر که با همدیگه رفیق بودند در تاپیک عضو شده بودند و به دوستان خودشون 9 و 10 می دادند و به بقیه 4 و 5 که جلوی برنده شدن هر کس دیگه غیر از تیم خودشون رو بگیرند. من با اینها برخورد کردم و چند نفرشون رو از امتیازدهی محروم کردم و اینها هم از تاپیک رفتند که 7-6 تا کاربر کم شد. اگر کم شدن کاربرها این طوری بخواد باشه من خودم شخصا بسیار راضی ترم که کاربر کم باشه تا این که کمپین و لشکرکشی رفیق رفقا بخواد اتفاق بیافته! این آقایون هم اگر بخوان برخوردهای قدیمی شون رو دوباره پیاده کنند این بار خیلی سریع تر از قبل باهاشون برخورد می کنم و محرومیت بسیار طولانی تر بهشون میدم، خیالت راحت باشه. ;)

Last edited:

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
:general208::general208::general208::general208::general208::general208: محموددددد امتیاز منو درس نزدی :general106::general106::general106::D:D البته فرقی هم نمیکه

پ ن : کجایید ای فداییان راه رایش سوم ;)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
امتیازی كه وحید داده به من رو اشتب زدی:D:general705:
حق با شماست. همه اش تقصیر این سرگئی هستش که امتیازات رو به ترتیب ننوشته و امتیاز شما با ctcn8311885 اشتباه شده! :D

اصلاح کردم. مدال برنز مبارکت باشه! :دی

پ.ن: راستی برنده ماه هم خودم شدم! عسل عسل! :D

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
نمیدونم سرگئی چه جوری وارد فیسبوک میشه بقیه رو هک میکنه و عکس های شخصی رو کش میره!, من که از شبکه های اجتماعی بخصوص از فیسبوک متنفرم
من از فیسبوک متنفرم چون اگر سه ماه بهش سر نزنم/کامنت زیاد بزارم/اشتراک گذاری زیاد انجام بدم/ادد زیاد کنم و... حساب کاربری مسدود میشه و عکس 5 هزار فرد رو نشون میده میگه اسماشون رو بگو!!! فقط به این شکل ورفای میشه و ایمیل و اس ام اس برای ورفای و ورود به حساب نمیفرسته, یادمه یه بار مسدود شدم و اطلاعات خیلی مهمی تو فیسبوک داشتم و باید حذفشون میکردم, به هزار بدبختی ده هزار تومن دادم به یه هکر تا حسابم باز شد چند وقت بعدش اشتراک گذاری زیاد کردم و مثل قبل مسدود شدم, این بار برای همیشه فیسبوک را ترک کردم...

بالا