• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
جدول این هفته:

تبریک میگم به مسعود (ma3ou2) که دومین بردشون رو در مسابقه با میانگین عالی 9.5 به دست آوردند (سرگئی یاد بگیر، آدم این جوری تو مسابقه برنده میشه، نه مثل تو با میانگین 5 و 6)! از مسعود خواهش می کنم تا آخر روز شنبه موضوع مسابقه جدید رو در تاپیک بگذاره و طبق معمول به پست دوم تاپیک هم دقت کنه که موضوع تکراری نباشه. :)

مدال نقره هم به تیم پرافتخار اسکایریم (یعنی خود بنده) تعلق می گیره و مدال برنز به آقای برزویان (M1V).

همگی خسته نباشید. :)

ma3ou2

Registered User
لایک‌ها
43
با تشکر از دوستان عزیزم بخاطر رای عالیشون به بنده

موضوع جدید رو

((((زندگی سگی))))

اعلام میکنم.

امیدوارم که زندگی تک تکتون پر از عشق و امید و آرزو و سلامتی باشه.

دوستون دارم.

:general410::general410::general410::general410::general410::general410::general410::general410::general410::general410::general410:

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
ممنون بابت موضوع.

دوستان فقط اگر لطف کنند و عکس ها رو خیلی سیاسی و مذهبی یا دوز بالا نگذارند ممنون میشم. :)

ye_fereshteh

Registered User
لایک‌ها
144
سلام به همگی دوستان؛ بنده هدیه ام رو از آقای بروزیان دریافت کردم که همین جا و طی مراسمی از ایشون تشکر میکنم;)

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
عجیجان امروز سه شنبه است و آخرین مهلت برای عکس گذاشتنه. فراموش نگردد یک وقت. :)

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این هفته:

مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)

• Like
Reactions: M1V

ma3ou2

Registered User
لایک‌ها
43
farshad10: 8.5
m1v: 9
;);););););):(:(:(:(:(:(:(o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O:general601::general601::general601::general601:
با سپاس از دوستان عزیزم

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
امروز پنجشنبه است و روز آخر امتیازدهیه. فرشاد امتیازدهی فراموش نشه یک وقت. :)

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
سلام سلام و سلام
خوب الان من چی بگم اخه الان انتقاد میکنم از موضوع مسابقه اصلا جالب نبود
امتیازات من برای عکسها نیست و فقط برای این هستش که امتیاز بدم و حذف نشم
به اقای برزویان :8.5
به مسعود هم : 9

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
دوست عزیز دور بعدی کی برگزار میشه و بنده هم میتونم شرکت کنم ؟! :general505:

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
جدول این هفته:

همونطور که مشاهده می کنید دو نفری که در بالاترین امتیاز با هم مساویند آقای برزویان و مسعود هستند. بنابراین میریم سراغ نتیجه بازی مستقیم این دو نفر، که چون مسعود به آقای برزویان امتیاز 9 و آقای برزویان به مسعود امتیاز 8.5 دادند پس آقای برزویان (M1V) برنده مسابقه این هفته هستند.

به ایشون تبریک میگم و ازشون خواهش می کنم موضوع مسابقه جدید رو تا آخر هفته بعد در تاپیک بگذارند و با مطالعه پست دوم تاپیک دقت هم بکنند که موضوع تکراری نشه.

مدال نقره هم به فرشاد می رسه و مدال برنز نداریم. :دی

با آرزوی دستگیری و مجازات تروریست بی رحم، سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی که داره روزهای سختی رو در تعقیب و گریز با تیم زبده کماندوها و تک تیراندازهای وابسته به سازمان ملل می گذرونه و تا به حال موفق شده از چنگ اونها فرار کنه مسابقه این هفته رو به پایان می بریم. همگی خسته نباشید. :)

ma3ou2

Registered User
لایک‌ها
43
جدول این هفته:

همونطور که مشاهده می کنید دو نفری که در بالاترین امتیاز با هم مساویند آقای برزویان و مسعود هستند. بنابراین میریم سراغ نتیجه بازی مستقیم این دو نفر، که چون مسعود به آقای برزویان امتیاز 9 و آقای برزویان به مسعود امتیاز 8.5 دادند پس آقای برزویان (M1V) برنده مسابقه این هفته هستند.

به ایشون تبریک میگم و ازشون خواهش می کنم موضوع مسابقه جدید رو تا آخر هفته بعد در تاپیک بگذارند و با مطالعه پست دوم تاپیک دقت هم بکنند که موضوع تکراری نشه.

مدال نقره هم به فرشاد می رسه و مدال برنز نداریم. :دی

با آرزوی دستگیری و مجازات تروریست بی رحم، سرگئی ولادیمیر وحیدوفسکی که داره روزهای سختی رو در تعقیب و گریز با تیم زبده کماندوها و تک تیراندازهای وابسته به سازمان ملل می گذرونه و تا به حال موفق شده از چنگ اونها فرار کنه مسابقه این هفته رو به پایان می بریم. همگی خسته نباشید. :)

برای من که از بیرون به این گروه پیوستم در طی این مدت هرچندکوتاه کاملا پیداست قوانینی که برای داوری مسابقه میگذارید کاملا ناعادلانه است.کاملا مشخصه که هرجا یکی از طرفین دوستان نزدیکتون می باشد حق را به ایشون می دهید.

امیدوارم حق هیچ کس هیچ کجای دنیا زایل نشه

من به نشانه اعتراض برای همیشه از این گروه میروم.

به امید جامعه سالم برای فردایی بهتر

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,285
دوست عزیز دور بعدی کی برگزار میشه و بنده هم میتونم شرکت کنم ؟! :general505:
بله، خواهش می کنم. خوشحال میشیم.

لطفا قوانین پست اول رو بخونید و در مسابقه هفته بعد (که از وقتی برنده موضوع بعدی رو اعلام کنند شروع میشه) عکس بگذارید.
برای من که از بیرون به این گروه پیوستم در طی این مدت هرچندکوتاه کاملا پیداست قوانینی که برای داوری مسابقه میگذارید کاملا ناعادلانه است.کاملا مشخصه که هرجا یکی از طرفین دوستان نزدیکتون می باشد حق را به ایشون می دهید.

امیدوارم حق هیچ کس هیچ کجای دنیا زایل نشه

من به نشانه اعتراض برای همیشه از این گروه میروم.

به امید جامعه سالم برای فردایی بهتر
دوست عزیز! ای کاش قبل از این که انقدر حاشیه بیخودی درست کنید یه کم تحقیق می کردید! برنده شدن به این طریق قانون همیشگی این تاپیک وقتی دو نفر امتیازشون مساوی میشه بوده و از مدتها قبل این روش اعمال می شده.

مثال) این پست که مال مارس 2012 (دقیقا چهار سال قبل) هستش:

http://forum.persiantools.com/threads/مسابقه-انتخاب-عکس-اعضاء-پی-تی-قوانین-در-پست-اول.186538/page-123#post-4596315

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,615
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
سلام خدمت همه دوستان انجمن
امیدوارم این هفته پایانی سال براتون سرشار شادی و سلامتی باشد
موضوع عکس برای این هفته "
اوج گرفتن " انتخاب شد

بالا