مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لطفا هر کس می خواد برای مسابقه عکس بذاره تا آخر امروز این کار رو بکنه تا امتیازدهی رو بعدش شروع کنیم.

==========================
سلام خدمت همه عزیزانم

این 400مین هفته مسابقست
واقعا یکی از تاپیکهای ماندگار پرشین هست
تقدیر و تشکر فراوان از محمود عزیز
خدا قوت
@mahi58 وحید عزیز @bitcomet

ارادت میکائیل جان.

اگر گذاشتن عکسهای اینترنتی مجاز نبود خیلی بهتر میشد.
تاپیک اون طوری هم داشتیم، ولی خیلی استقبال نشد ازش. بخش عکس و عکاسی رو بگردید پیداش می کنید.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این دوره:

عکس من:

بین نژادهای مختلف سگ ها، نژاد Golden Retriever معروفه به این که می خنده. البته همه سگ ها می خندند، ولی گلدن خیلی واضح و غلیظ و شبیه آدم ها می خنده. :general504:

یاد خنده های از ته دل یسری از دوستان میرسم:D:general304:
photo by @mikail.bahleke
عکس اصلی برای شرکت در مسابقه :
مشاهده پیوست 1147611

اگر گذاشتن عکسهای اینترنتی مجاز نبود خیلی بهتر میشد.

psp.2004

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
با سلام
psp.2004 : 0
mahi58: 10
bitcomet: 9.5
kyle: 9.5
M 1 K 4 1 L: 10 من همیشه برای دوستانی که عکس اینترنتی استفاده نکرده باشند امتیاز بیشتری قائل میشم :)

البته محدود کردن این تاپیک به عکس های گرفته شده توسط خود کاربران تاپیک رو بسیار محدود میکنه و همین تعداد شرکت کننده رو نیز کمتر میکنه ،
با یه نگاه به موضوعات ۴۰۰ هفته مسابقه می بینید که شاید یه عکاس حرفه ای ام تو ۳۰ درصدش عناوین مسابقات عکس نداشته باشه چه برسه به عکاسی آماتوری مثل من :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
جدول این دوره:

Jadval 1st Mehr 98.png

همونطور که مشاهده می کنید این تیم ماست که یک بار دیگه موفق میشه بر قله های افتخار قرار بگیره و تیم اول بشه. ورزشکاران، دلاوران، نام آوران.

نفر دوم این دوره به طور مشترک میکائیل (kyle) و وحید (bitcomet) هستند و نفر سوم هم psp.2004 می باشند.

موضوع مسابقه جدید رو به زودی اعلام می کنم.

همگی خسته نباشید. :)

M 1 K 4 1 L

Registered User
جدول این دوره:

همونطور که مشاهده می کنید این تیم ماست که یک بار دیگه موفق میشه بر قله های افتخار قرار بگیره و تیم اول بشه. ورزشکاران، دلاوران، نام آوران.

نفر دوم این دوره به طور مشترک میکائیل (kyle) و وحید (bitcomet) هستند و نفر سوم هم psp.2004 می باشند.

موضوع مسابقه جدید رو به زودی اعلام می کنم.

همگی خسته نباشید. :)
از همه عزیزان عذرخاهی میکنم. من مراسم بودم و نتونستم امتیاز بدم .
طبق معمول تیم شما (mahi58) برنده هست .
اگر ممکنه اجازه بدید موضوع بعدی من انتخاب کنم چون به اعتقاد خودم در رابطه با موضوع قبلی و محتوای عکسها ، عکسهای من واقعی تر و کار دست بوده و اینترنتی نبوده .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
از همه عزیزان عذرخاهی میکنم. من مراسم بودم و نتونستم امتیاز بدم .
طبق معمول تیم شما (mahi58) برنده هست .
اگر ممکنه اجازه بدید موضوع بعدی من انتخاب کنم چون به اعتقاد خودم در رابطه با موضوع قبلی و محتوای عکسها ، عکسهای من واقعی تر و کار دست بوده و اینترنتی نبوده .
دو نکته کوچک:
1. طبق معمول در کار نیست. من در 4 دوره گذشته برنده نبودم و آخرین بردم مال 5 دوره قبل بوده.
2. من خودم به عکس شما بالاترین امتیازم رو دادم.

تعیین موضوع مسابقه بعد با شما.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
بالا