برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این دوره:

مهلت گذاشتن عکس تا آخر فردا پنجشنبه شب.

=======================
عکس من:

=========================

از اثرات پروپاگندای گسترده رژیـم اشغالگر بیت کامت لند!

بهتر نبود به جنایات وحیدوفسکی ها در اوایل قرن بیستم در چین (که عکسش رو بالا گذاشتم) اشاره می کردی؟ 😂

عکس من:

757377_732.jpg

لطفا مشغول امتیازدهی بشید به مدت سه روز.

===============================
امتیازات من:

mai58: 0

amir7310: 9 دیدگاه جالبی بود.

M1V: 8

Fifa2018: 10 بدترین شکل برده داری مدرن! بسیاری از اینها زندگی شون انقدر بده که دخترک کبریت فروش انقدر بدبخت نبود...

Business plan: 9

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
امتیازات من:

amir7310: 0

mahi58: 9

M1V: 9

Fifa2018: 9

Business plan: 9

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این دوره:

1642963676614.png

همونطور که می بینید برنده این دوره هم Fifa2018 هستند. به ایشون تبریک میگم. آقا با همین فرمون پیش بری روی این سرگئی که ادعای نفر اول تاپیک بودنش گوش فلک رو پاره کرده به زودی کم میشه. :دی

در خصوص موضوع مسابقه بعدی، اگر خواستی موضوع رو با دقت به صفحه اول تاپیک تعیین کن، اونجا همه موضوع های قبلی هستند و می تونی سرچ کنی که موضوعت تکراری نباشه. اگر هم کلا دوست داری همیشه بچه ها به جات موضوع بدن همین جا بنویس که از این به بعد هر موقع شما برنده شدی بقیه به جات موضوع تعیین کنند.

مدال نقره مشترکا به من و amir7310 و Business plan می رسه و مدال برنز هم به آقای برزویان.

همگی خسته نباشید.

==============================
در بسیاری از تصاویری که از برده داری در دنیای قدیم به جا مونده یک وجه مشترک وجود داره که همواره توجه محققین رو به خودش جلب کرده. پای ثابت تمام فجایعی که بشریت برده دار به بار آورده کسی نبوده به جز:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
جدول این دوره:

همونطور که می بینید برنده این دوره هم Fifa2018 هستند. به ایشون تبریک میگم. آقا با همین فرمون پیش بری روی این سرگئی که ادعای نفر اول تاپیک بودنش گوش فلک رو پاره کرده به زودی کم میشه. :دی

در خصوص موضوع مسابقه بعدی، اگر خواستی موضوع رو با دقت به صفحه اول تاپیک تعیین کن، اونجا همه موضوع های قبلی هستند و می تونی سرچ کنی که موضوعت تکراری نباشه. اگر هم کلا دوست داری همیشه بچه ها به جات موضوع بدن همین جا بنویس که از این به بعد هر موقع شما برنده شدی بقیه به جات موضوع تعیین کنند.

مدال نقره مشترکا به من و amir7310 و Business plan می رسه و مدال برنز هم به آقای برزویان.

همگی خسته نباشید.

==============================
در بسیاری از تصاویری که از برده داری در دنیای قدیم به جا مونده یک وجه مشترک وجود داره که همواره توجه محققین رو به خودش جلب کرده. پای ثابت تمام فجایعی که بشریت برده دار به بار آورده کسی نبوده به جز:

سپاس از شما .
مایلم همیشه دوستان موضوع انتخاب کنند.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
سپاس از شما .
مایلم همیشه دوستان موضوع انتخاب کنند.
خواهش می کنم.

دوستان لطفا دقت کنید از این به بعد هر زمانی Fifa2018 برنده مسابقه بودند یک نفر بعد از برد ایشون موضوع بده. اگر کسی موضوعی انتخاب نکرد خود من موضوع انتخاب می کنم (اگر این حافظه درخشان اذیت نکنه). :دی

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
موضوع دوره بعد: انزوا

هر نوع تصویر خاص در خصوص انزوا و تک و تنها بودن، چه با دید مثبت و چه با دید منفی.

behnamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
105
درود دوستان

من فقط یک نکته رو نمیدونم که چطوری میشه به عکس های سایر کاربران امتیاز داد.

alone-pt.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
درود دوستان

من فقط یک نکته رو نمیدونم که چطوری میشه به عکس های سایر کاربران امتیاز داد.
با سلام.

در هر دوره مسابقه پس از تعیین موضوع، مهلتی برای گذاشتن عکس داده میشه که الان این مدت 10 روز است، عکس ها که گذاشته شد بعد مهلتی برای امتیاز دادن به عکس های همدیگه می گذاریم که در حال حاضر این مدت هم سه روز است، بعد برنده تعیین میشه و برنده موضوع دوره بعد رو پیشنهاد میده.

قوانین صفحه اول رو ببینید و یک دوره هم همراه ما باشید، همه چیز به راحتی دست تون میاد. (y)

بالا