برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این دوره:

258928705_438691144312884_2418077680414349021_n.jpg

لطفا مشغول امتیازدهی بشید به مدت سه روز.

=====================
امتیازات من:

Vlasek: 8

Business plan: 8

mahi58: 0

Behnamarket: 9

M1V: 9 باحاله، ولی این ماه بود یا خورشید در حال غروب؟ :دی

bitcomet: 10 بعضی ها موضوع هایی برای مسابقه ارائه می کنند که از قبل براش عکس شاخ موجود دارند! 😁

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
Vlasek: 8

Business plan: 8

mahi58: 9

Behnamarket: 9

M1V: 9 اسم این آرت The Moon Over Yosemite Falls و اسم عکاس اریک هست الان داشتم‌ پیجشو می‌دیدم عکس های جالبی داره ولی در مورد این عکس گفته که یه اتفاق واقعی نبوده و در واقع دو شات واقعی ایشون در زمان‌های متفاوت بوده که با هم ترکیب کرده.
Screenshot_20220220_210125_Instagram.jpg

bitcomet: 0

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این دوره:

1645472588894.png

همونطور که مشاهده می کنید سرگئی (bitcomet) این دوره هم با کلک مرغابی یی که زدند و موضوعی دادند که از قبل یه عکس خوب براش موجود داشتند موفق شدند برد بعدی خودشون رو به دست بیارند. :دی

تبریک میگم سرگئی جان. بی زحمت موضوع هفته بعد رو هم بگذار.

مدال نقره به آقای برزویان می رسه و مدال برنز هم به behnamarket و تیم پرافتخار ما.

همگی خسته نباشید. :)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
موضوع این هفته رو واگذار می‌کنم به کاربر تازه وارد آقای بهنام مارکت، که هم از خلاقیت کاربران جدید برای موضوعات متفاوت استفاده بشه و هم کم تر برچسب موضوع دادن بر اساس عکس شاخ زیر سر، به بنده زده بشه:دی

======================

دیکتاتورهای بی استعدادی در تاریخ بودند که از روی خودبزرگ پنداری و شاخ بازی:دی وارد عرصه‌های هنری مثل ادبیات، شعر و یا عکاسی می‌شدند و با خلق آثار مضحک و شرم‌آور مورد تشویق و تعریف هنرمندان پاچه خوار دربار قرار می‌گرفتند! یکی از این موارد ورود ديکتاتور المحمود به عرصه عکاسی پرسپکتیو بود البته همین‌طور که در تصویر می‌بینید حتی ماه بی نوا هم از دست این دیکتاتور ظالم فراریه!! جالبه بدونید که داوران عکاسی در مسابقات انتخاب بهترین عکس پرسپکتیو در اسکایریم لند این تصویر رو با اختلاف برنده مسابقه اعلام کردند!! البته اگر این کار رو نمی‌کردند خوراک تمساح ها می‌شدند:دی

41re11b4.gif

behnamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
105
با تشکر از کاربر عزیز bitcomet که خیلی لطف کردند و این فرصت رو به بنده دادند وگرنه در حالت عادی (در خوش بینانه ترین حالت) چند سال طول میکشید تا یک بار برنده مسابقه بشم و بتونم موضوعی انتخاب کنم :)

میخوام یه موضوع ساده انتخاب کنم که امیدوارم کمک کنه تعداد شرکت کنندگان بالاتر بره.

موضوع "طبیعت" رو انتخاب میکنم. :)

منظورم از طبیعت "جنگل"، "کوهستان" ، "دشت" ، "قطب" ، "بیابان/کویر" ، "سطح دریا/اعماق اقیانوس" و بقیه مناطقی است که در طبیعت مشاهده میکنیم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
مهلت عکس گذاشتن تا پایان امروز جمعه. :)

• Like
Reactions: M1V

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اسپویلر مخصوص امتیازدهی این دوره:

لطفا مشغول امتیازدهی بشید به مدت سه روز.

=============================
امتیازات خودم:

mahi58: 0

bitcomet: 9

M1V: 9

behnamarket: 9

behnamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
105
@Business plan (این نامرد چرا توی موضوع "طبیعت" من شرکت نکرد؟ :ROFLMAO:)

bitcomet: 9

M1V: 8.5

mahi58: 9.5 (این خیلی رمانتیک بود:love:)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
جدول این دوره:

1646582340070.png

همونطور که می بینید تیم پر افتخار ما در این دوره هم به مقام قهرمانی دست پیدا می کنه. ورزشکاران، دلاوران، نام آوران. 792.gif

موضوع مسابقه جدید رو به زودی اعلام می کنم. مدال نقره هم به سرگئی (bitcomet) می رسه و مدال برنز مشترکا به آقای برزویان (M1V) و آقا بهنام.

موضوع به این خوبی، شرکت کننده کم. متاسفانه طبق معمول شب عید اینجا کم فعالیته. :دی

همگی خسته نباشید. :)

=============================
@Business plan (این نامرد چرا توی موضوع "طبیعت" من شرکت نکرد؟ :ROFLMAO:)
عیب نداره، از دستش دلخور نشید. بنده خدا کشورش درگیر جنگ شده! با هم ببینیم:

Final.jpg

خلاصه یه چند روزی خیلی سر به سر بیزینس پلن نذارید، اعصاب معصاب نداره بنده خدا از دست این سرگئی!
واقعا شرم آوره سرگئی! به جای این که از اعمال بدسگالانه گذشته خودت ابراز ندامت کنی تا دنیا ازت متنفر نباشه، بر می داری بیخود با کشوری که برای تعالی و پیشرفت خودش به درستی تصمیم گرفته به اسکایریم نزدیک بشه جنگ راه می اندازی؟ تا کی باید دنیا از دست تو رنج بکشه آخه؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
موضوع این دوره: نفرین بر جنگ

توضیح: دقت کنید که تفاوت این موضوع با موضوع "جنگ" اینه که حتما باید عکس تون دارای دیدگاه منفی نسبت به جنگ باشه. غیرضروری بودن جنگ، عواقب تلخ اون، بهایی که انسان های درگیر می پردازند، تصاویر و کاریکاتورهای هنرمندان و گروه های ضد جنگ، همه می تونند موضوع عکس انتخابی شما باشند. :)

بالا