برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
1018316866.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
شرکت کننده فقط دو نفره و اسپویلر لازم نیست.

امتیازات من:

bitcomet: 9

mahi58: 0

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
خوب برنده این دوره بنده با 9.5 امتیاز هستم و برنده مدال نقره هم سرگئی (bitcomet) با 9 امتیاز.

لذا موضوع مسابقه جدید رو به زودی اعلام می کنم. :)

سال نو تون هم پیشاپیش مبارک باشه. امیدوارم سال خوبی پر از موفقیت و سلامتی (و به دور از توطئه های تروریستی بعضی افراد بدسگال) در پیش رو داشته باشید. 😁🌷

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
موضوع دوره جدید: سیب

توضیح این که موضوع رو یک بار عوض کردم به سیب، چون تقریبا تکراری بود.

Last edited:

behnamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
105
سال نو همگی مبارک باشه و امیدوارم امسال براتون همراه با موفقیت ، خوشی و سلامتی باشه. 🌹

nowruz.jpg

--------------------------------------------------

عکس سیب

apples.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
عجیجان امروز چهارشنبه آخرین مهلت گذاشتن عکسه.

========================
عکس من:

Clip_2.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
امتیازات من:

behnamarket: 9

mahi58: 0

bitcomet: 9

behnamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
105
behnamarket: 0

mahi58: 7

bitcomet: 6

در دفاع از خودم ، موضوع عکس "سیب" بود که فقط خودم رعایتش کردم. :) (ضمن اینکه انصافا سیب ها فقط در عکس من "واضح" بودند)
موضوع عکس "دخترک سیب به دست" نبود😁 (که اگر میبود، من هم اون نوع عکس داشتم و میتونستم بزارم.(y))

به هر حال به هر دو دوست "خسته نباشید" میگم و این آخرین پست من در این تاپیک "فوق العاده عالی و سرگرم کننده" بود. (y)

دم همتون گرم بابت خاطرات خوب و کلا همه چیز🌹

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
برنده مسابقه behnamarket هستند با دریافت 17 امتیاز. مدال نقره بنده با امتیاز 16، و مدال برنز سرگئی (bitcomet) با امتیاز 15.

آقا بهنام بی زحمت موضوع مسابقه جدید رو بنویس. به صفحه اول هم دقت کن که موضوع تکراری نباشه.

همگی خسته نباشید. :)

==============================
در دفاع از خودم ، موضوع عکس "سیب" بود که فقط خودم رعایتش کردم. :) (ضمن اینکه انصافا سیب ها فقط در عکس من "واضح" بودند)
موضوع عکس "دخترک سیب به دست" نبود😁 (که اگر میبود، من هم اون نوع عکس داشتم و میتونستم بزارم.(y))

به هر حال به هر دو دوست "خسته نباشید" میگم و این آخرین پست من در این تاپیک "فوق العاده عالی و سرگرم کننده" بود. (y)

دم همتون گرم بابت خاطرات خوب و کلا همه چیز🌹
چه دلیل عجیبی برای اعتراض و ترک تاپیک. :unsure:

ببین یک عکس می تونه به مسائل مختلفی مربوط باشه و موضوعات مختلف و زیادی رو به ذهن انسان بیاره. مثلا این عکس رو ببین:

clip_2-jpg.1287960

این عکس می تونه برای موضوع سیب استفاده بشه. اگر موضوع دختربچه باشه می تونه استفاده بشه. اگر موضوع برداشت محصول باشه میشه. مزرعه باشه میشه. کودک باشه میشه. و و و...

هیچ کس هیچ وقت از شما ایراد نمی گیره که چرا مثلا عکست به غیر از سیب حاوی چیز دیگه ای بود! نهایتا به ندرت کسی اگر احساس کنه عکست بی ارتباط به موضوع بوده مثلا یه امتیازی ازت کم می کنه و میگه به نظر من کم ارتباط بود (عین همین کاری که خودت کردی).

به هر حال تصمیم در مورد فعالیت با خودته. بمونی خوشحال میشیم، نخواستی هم دوستانه خداحافظی می کنیم (من دوزت داشتم این مدت که اینجا بودی). Kara_Uppercut.gif

آرزوی موفقیت...

behnamarket

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
105
چه دلیل عجیبی برای اعتراض و ترک تاپیک. :unsure:

به هر حال تصمیم در مورد فعالیت با خودته. بمونی خوشحال میشیم، نخواستی هم دوستانه خداحافظی می کنیم (من دوزت داشتم این مدت که اینجا بودی). مشاهده پیوست 1288182

آرزوی موفقیت...

بابا چطور نفهمیدید April fool بوده؟ :ROFLMAO: (البته یه روز جلوتر از اول آوریل بود و تشخیصش یکم سخت بود:cool:)

من که بخاطر یه همچین چیزی نمیزارم برم. (هر چند که فقط 3 نفریم و ادامه دادن تاپیک تو یه همچین شرایطی یکم عجیبه:LOL:)

خب فرمودید موضوع بعدی رو انتخاب کنم.

موضوع بعدی : حیوان (انسان توی عکس نباشد)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
بابا چطور نفهمیدید April fool بوده؟ :ROFLMAO: (البته یه روز جلوتر از اول آوریل بود و تشخیصش یکم سخت بود:cool:)

من که بخاطر یه همچین چیزی نمیزارم برم. (هر چند که فقط 3 نفریم و ادامه دادن تاپیک تو یه همچین شرایطی یکم عجیبه:LOL:)

خب فرمودید موضوع بعدی رو انتخاب کنم.

موضوع بعدی : حیوان (انسان توی عکس نباشد)
ای شیطون. دروغ یازده گفتی به جای دروغ سیزده. 😁

موضوع حیوان قبوله. جالبه که تا به حال هم نداشتیم. مثلا "یک عکس خاص از حیوانات" داشتیم، ولی حیوان نه. خوشم میاد کلک هایی که سرگئی بعد از پنج سال یاد گرفت بزنه (جابجا کردن کلمات در موضوع قبلی) رو شما از الان داری می زنی. :ROFLMAO:

در مورد تعداد هم نگران نباش. دور و بر عید نوروز همیشه در حال مگس پروندن هستیم، ولی بعدش یه کم مشتری بیشتر میشه. :cool:

بریم برای مسابقه بعدی با موضوع حیوان.

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,820
تبریک برای اولین برد بهنام عزیز :) امیدوارم که همگی در سال پیش رو از نقشه های اهریمنی شیطان بزرگ المحمود رجیم:دی در امان بمانیم تا بلکه از صلح و آرامش بی بهره نمانیم:دی

==================================
واقعا دیدن این تصویر قلب هر انسانی رو به درد میاره! که چطور با جان یک انسان بی دفاع به این راحتی بازی میشه اونم فقط برای تفریح یک دیکتاتور!

المحمود نام این بازی رو "سیب یا مرگ" گذاشته، در این بازی فقط از زندانی های اسکایریم لندی با حکم اعدام استفاده میشه و اگر زندانی از این بازی وحشتناک جان سالم به در ببره حکم اعدامش تبدیل به حبس ابد میشه! دیگه ببینید جنایات این دیکتاتور پلید به کجاها رسیده:دی

به هرحال امیدوارم با پایان سلسله ننگین المحمودیان در سال جدید، مردم مظلوم اسکایریم لند به آرزوهاشون برسند:دی

erterterter233so_urtw.jpg

بالا