برگزیده های پرشین تولز

مسابقه فانتزي ليگ قهرمانان فصل 2011-2010 -- UEFA CHAMPIONS LEAGUE FANTAZY

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

تشکر ویزه دارم از برادر مارسلو
بابت 2 امتیاز مسی با این قیمت کذایی و سقوط جدولی هم به واژه معروف و منحوس تف!!! بسنده میکنیم.

ببینیم این منچستری ها چه میکنند...

ولی شما برید بالا مثل این می مونه که من رفتم بالا , فرقی نداره

چشم مایی داش جواد

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
جالبه بدونید تیم داداشم به دلیل اینکه رفته خدمت افتاده دست من و من هم زدم ترکوندم باهاش:دی (bafanfc)
خودم هم که ول معطلم:دی
در کل ما زورمون رو زدیم برای لیگ برتر جزیره که با میانگین سنی 23 سال نتایج فوق العاده و قابل دفاع هست:دی

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
آقا این ناداوری اینجا هم که بیداد میکنه ! :دی
پاس گل سوم منچستر رو که نانی داد رو منظور نکرده ! چون اندرسون تو دو مرحله ضربه رو زده !! خب آقائی که تو فیفا فنتزی نشستی ؟! توپ که یهو جلو پای اندرسون سبز نشده ! یه شیر پاک خورده ای بهش پاس داده قبلا !

اگه امتیاز نانی درست محاسبه نشه من تیم رو منحل میکنم !! تمام دست های پشت و جلوی پرده رو هم لو میدم !! شوخی که نیست ! سی میلیارد دلار تا حالا خرج تیم کردم که این بشه ؟؟!

فیفا فنتزی یه که داریم ؟؟!

:D :p

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
آقا این ناداوری اینجا هم که بیداد میکنه ! :دی
پاس گل سوم منچستر رو که نانی داد رو منظور نکرده ! چون اندرسون تو دو مرحله ضربه رو زده !! خب آقائی که تو فیفا فنتزی نشستی ؟! توپ که یهو جلو پای اندرسون سبز نشده ! یه شیر پاک خورده ای بهش پاس داده قبلا !

اگه امتیاز نانی درست محاسبه نشه من تیم رو منحل میکنم !! تمام دست های پشت و جلوی پرده رو هم لو میدم !! شوخی که نیست ! سی میلیارد دلار تا حالا خرج تیم کردم که این بشه ؟؟!

فیفا فنتزی یه که داریم ؟؟!

:D :p

شما به موقعیت ما در جدول یه نگاهی بنداز؛ همه چیز گویاست!!!
آخه مگه میشه من خدای فوتبال جایگاهم اونجا باشه!! متاسفانه همون دست هایی که شما گفتی با وقاحت تمام از پشت پرده زده بیرون و وقیحانه جلوی پرده نقش بازی می کنه!!!
:D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یعنی چی

اخه چرا بارسا باید همیشه لباس اولشو بپوشه ما لباس دوم؟:hmm: ماشالا یوفا تو زمینه لباس ها هم رحم نمیکنه:eek:

24140 به بارسا رسیده یعنی بقیه صندلی ها مال ماست؟:دی

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب. دیشب بازی فینال لیگ اروپا هم برگزار شد.
یه لیگ فانتزی هم اونجا داشتیم که خب فکر کنم هیچکی سراغش هم نرفت حتی خودم :دی کلا من این تیم رو دو بار ارنج کردم. شاهدش هم جواد جان هست که یه بار اونقدر هی پشت گوش انداختیم که اخرش یادمون رفت.
در کل در شب پایانی جای نفرات اول و دوم عوض شد و تنها با یک اختلاف امتیاز. :دی خلاصه در این تورنمنت کاملا نامعتبر یه ادم نامعتبر تر فاتح شد :دی

ولی الان فکر میکنم سال دیگه جدی بگیریمش. واقعا تو فانتزی چیزی از لیگ قهرمانان کم نداشت.
بهر حال خسته نباشید .

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
خب رسیدیم به شب سرنوشت ، امشب فینال لیگ قهرمانان هست ، رفقا یادتون نره ، به تیمتون یه سری بزنید.

شاد و پیروز باشید

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

سلام خدمت دوستان
خب رسیدیم به شب سرنوشت ، امشب فینال لیگ قهرمانان هست ، رفقا یادتون نره ، به تیمتون یه سری بزنید.

شاد و پیروز باشید

ممنون ساسان جان

من که امشب تیم خودم رو تقریبا یک دست قرمز پوش کردم:D

ادیت:

الان رفتم جدول و بازی مستقیم رو دیدم گویا امشب با فرزاد جان بازی دارم که حتی در صورت برد هم به خاطر تفاضل گل بهتره فرزاد نمی تونیم اولی رو ازش بگیریم :D

پس همینجا قهرمانی بازی هد تو هد رو به داش فرزاد تبریک می گم :)

ولی گرمای رقابت توی جدول اصلی همچنان ادامه داره :D

Last edited:

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
من که امشب تیم خودم رو تقریبا یک دست قرمز پوش کردم
ما هم تا اومدیم به خودمون بجنبیم دیدیم که تیممون کلا قرمز شده :دی
ما همیشه به ندای قلبمون گوش میدیم. ایشاا... این دفعه جواب میده :دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
ما نیز قرمز پوشیدیم :دی
3 تا بارسایی و 8 تا یونایتدی. با توجه به کاپتان که بارسایی هست میرسیم به نسبت 4 به 8 یعنی دو برابر.

فرگی تیمتو بردار و بیا. :دی

ادیت:

وای رفتم جدول رو نگاه کردم دیدم با داش جواد دقیقا هم امتیازیم . کلی حال داد. امشب به قولی قسمت جدیدی از سریال برادر کشی رو پرده نمایش میره تا جایگاه ما دو تا معلوم بشه. :دی
@ جواد
4chsmu1.gif

داش گلم. رفیق خوبم . خیلی مخلصیم
11382.gif
اما تو زمین خرخره ات رو میجوم
3ztzsjm.gif
:دی
rose.gif

Last edited:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
خب این دوره هم به اتمام رسید و بالاخره این فرزاد در چهارمین دوره قهرمان شد. :rolleyes: من به عنوان قهرمان سه دوره قبلی بهش تبریک میگم و امیدوارم توی دوره های دیگه دخلش رو بیارم :lol:

از همه بچه های گلی هم که زحمت کشیدن در این مسابقه شرکت کردند تشکر می کنم. :)

شاد و پیروز باشید

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با بودجه ای که باشگاه در اختیارم گذاشته بود نمی شد نتایجی بهتر از این گرفت! ولی گویا باشگاه داره به یه آمریکایی فروخته شده و مبلغ خوبی برای نقل و انتقالات در اختیارم قرار داده شده و مطمئنا فصل بعد برای قهرمانی خواهم آمد :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

وای رفتم جدول رو نگاه کردم دیدم با داش جواد دقیقا هم امتیازیم . کلی حال داد. امشب به قولی قسمت جدیدی از سریال برادر کشی رو پرده نمایش میره تا جایگاه ما دو تا معلوم بشه. :دی
@ جواد
4chsmu1.gif

داش گلم. رفیق خوبم . خیلی مخلصیم
11382.gif
اما تو زمین خرخره ات رو میجوم
3ztzsjm.gif
:دی
rose.gif

:D

سلام خدمت دوستان
خب این دوره هم به اتمام رسید و بالاخره این فرزاد در چهارمین دوره قهرمان شد. :rolleyes: من به عنوان قهرمان سه دوره قبلی بهش تبریک میگم و امیدوارم توی دوره های دیگه دخلش رو بیارم :lol:

از همه بچه های گلی هم که زحمت کشیدن در این مسابقه شرکت کردند تشکر می کنم. :)

شاد و پیروز باشید

بچه ها همگی خسته نباشید:happy:
منم دوباره به فرزاد جان تبریک می گم با اختلاف 1 گل مارو برد , یکی از بازیکنام بازی نکرد اصلا:(

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب منم تبریک میگم به قهرمان فرزاد. اساسا به نظرم شاختار برای فرزاد جان کلید موفقیت بود. اون بازیکنها اون زمان خوب امتیاز گرفتند و فاصله زیاد شد.
رتبه دوم و سوم هم خیلی خوب جلو رفتند و اختلاف رو زیاد کردند. بابت سهمیه به شما هم تبریک میگم .

من خودم یکی دو بار از ارنج و ترکیب جا موندم ولی خب با توجه به خیلی موارد ناراضی نیستم. در بهترین شرایط فکر میکنم میتونستم چهارم هم بشم.

اما رتبه چهارم رو تیم جلال احمدی داره که احتمالا امیر از نیمه راه رو نیمکتش نشسته.
چون امیر خیلی به این قضایا اهمیت میده بازم بگیم که جاش خالی بود و ایشا.. خدمت رو به خوبی و زود تموم کنه برگرده.

راستی برادر کشی هم اکران شد :دی

کلا فانتزی سختی هست. یعنی به فاکتور های کمی امتیاز میده و جبران عقب ماندگی سخته. ایشا.. سال دیگه میریم برای اولی.

در مورد هد تو هد. بعد از فرزاد جان که بازم قهرمان شد و مبروکات داره. 4 تیم رتبه دوم رو دارند که منم هستم:دی
فرزاد جان و اقا ساسان از اونور سهمیه گرفتند. ما سه تا هم تاس میریزیم یکیمون بره اسیا. :دی

خسته نباشید همگی.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797

تمام اینا رو گفت که بگه سه دوره پیش قهرمان شده بوده ها ! چقد جلب ! :دی :D برادر من داشتم داشتم که حساب نیست دارم دارم حسابه ! :p

موخلصیم ! و پایه ! من که حالا حالا ها در سنگر حوضور دارم :دی

منم دوباره به فرزاد جان تبریک می گم با اختلاف 1 گل مارو برد , یکی از بازیکنام بازی نکرد اصلا:(

مخلصم جواد جان ، درسته دیدار نفس گیری بود ،اون یک امتیازم گواردیولا با آوردن پویول تو دقایق آخر بهم داد ! کلا ناپلئون و من 2 یار جدانشدنی هستیم :دی (همون برد ناپلئونی و اینا :دی)

خب منم تبریک میگم به قهرمان فرزاد. اساسا به نظرم شاختار برای فرزاد جان کلید موفقیت بود. اون بازیکنها اون زمان خوب امتیاز گرفتند و فاصله زیاد شد.

سپاس فراوان

درسته بازیکنان معمولیم خوب گل زدن ، bale هم تو یک دوره ترکوند! البته (به سبک علی پروینی بخونین :دی)اون بچه messi هم که فکر کنم شیرین 40% امتیازاتم از اون بود !

ذر کل مخلصیم .. :happy:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان

تمام اینا رو گفت که بگه سه دوره پیش قهرمان شده بوده ها ! چقد جلب ! :دی :D برادر من داشتم داشتم که حساب نیست دارم دارم حسابه ! :p

موخلصیم ! و پایه ! من که حالا حالا ها در سنگر حوضور دارم :دی

اوه!!!! فهمیدی منظورمو :D می خواستم ارزش قهرمانیت رو چند برابر کنم :D

بالا