برگزیده های پرشین تولز

مسابقه فانتزی جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی -- McDonald's FIFA World Cup Fantasy

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
سلام .
من هم اومدم . Mehran03 - تیم : Pespolis

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
یکی برای من مبتدی توضیح میده الان ما باید چه کار کنیم ؟!:دی
یه توضیح مختصر که چی به چیه دقیقتا !

سلام محسن جان
فعلا باید تا 14 خرداد صبر کنی تا لیست کلیه تیمها اعلام بشه . بعد از این شما در سایت فیفا میتونی رنگ و نوع لباس تیمت رو انتخاب کنی. بعد باید تیمت رو انتخاب کنی . احتمالا میتونی 15 بازیکن انتخاب کنی که شامل 11 بازیکن اصلی و 4 بازیکن ذخیره هست که از بین بازیکنان جام جهانی برای تیمت انتخاب می کنی . هر بازیکن یه قیمتی داره و تو برای انتخاب بازیکنانت یک محدودیت مالی داری مثلا 100 میلیون یورو . باید با پیش بینی مسابقات و با توجه به درخشش بازیکنها در بازیهای واقعی جام جهانی با اون محدودیت مالیت تیمت رو ببندی و به مصاف دیگران بری .
البته این بازی یکسری قوانین داره که من انشاا... بعد از باز شدن سایر مراحل در سایت همینجا و در پست یک قرار خواهم داد . شاد و پیروز باشی

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
خب حالا که همه جمعن و جام جهانی هم هر 4 سال یکبار، نمیشه شرکت و کمی ass-kick نکرد :دی

AC Radio

Last edited:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
میبینم که برادران دلاور بخش سینما همگی جمع شدن :دی

منتظر ورود تیم موزمار یونایتد هم هستیم :دی

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213
باز این جوان شروع کرد !

دفعات قبل که لوله شدی رفتی درس عبرت نشد برات ؟!

باز میای میبازی میگی بازی دو نیمه متفاوت داشت :دی در نیمه اول پازل تاکتیکی تیم ما جواب داد و 5 موقعیت بالای 80% درصد داشتیم :دی

ولی نیمه دوم باز هم پازل تاکتیکی ما جواب داد و حتی چندین موقعیت 75% هم داشتیم ! :دی ولی داور سر تیم ما رو برید ! :دی

برو آقا ! برو تمرین کن یکم :دی بلکه بتونی رتبه ای بالاتر از 10 رو بدست بیاری آقا جون :دی

ببین بزرگوار! :دی همه میدونن توی لیگ های قبلی دست های پشت پرده برای ما مشکل ساز شدن و نذاشتن به اون هدف هایی که برای بچه ها ترسیم کرده بودیم برسیم .. در واقع دست های پشت پرده از بیخ پازل های تاکتیکی ما رو در هم شکستن!! :دی ولی این جام ، جام خوبی خواهد شد برای من. شما شک نکن!! :دی

خب حالا که همه جمعن و جام جهانی هم هر 4 سال یکبار، نمیشه شرکت و کمی ass-kick نکرد :دی

AC Radio

ردیوهد تیم مایی!!
crazy.gif

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام محسن جان
فعلا باید تا 14 خرداد صبر کنی تا لیست کلیه تیمها اعلام بشه . بعد از این شما در سایت فیفا میتونی رنگ و نوع لباس تیمت رو انتخاب کنی. بعد باید تیمت رو انتخاب کنی . احتمالا میتونی 15 بازیکن انتخاب کنی که شامل 11 بازیکن اصلی و 4 بازیکن ذخیره هست که از بین بازیکنان جام جهانی برای تیمت انتخاب می کنی . هر بازیکن یه قیمتی داره و تو برای انتخاب بازیکنانت یک محدودیت مالی داری مثلا 100 میلیون یورو . باید با پیش بینی مسابقات و با توجه به درخشش بازیکنها در بازیهای واقعی جام جهانی با اون محدودیت مالیت تیمت رو ببندی و به مصاف دیگران بری .
البته این بازی یکسری قوانین داره که من انشاا... بعد از باز شدن سایر مراحل در سایت همینجا و در پست یک قرار خواهم داد . شاد و پیروز باشی
سلام ساسان جان
متشکرم ، پس فعلا باید منتظر باشیم

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
این یکی چیه دقیقا؟

ردیو هد جان اولی که یک لیگ هست که همه در اون شرکت دارن و بر مبنای امتیاز کلی رده بندیش صورت میگیره .
ولی هد تو هد (همینی که شما سوال کردین) بین بچه های حاضر در لیگ (همین بچه های پی تی) در هر دور ، مسابقه رو در رو برگزار میکنه . مثلا در روز دوم مسابقات ممکنه من و شما به هم بخوریم . جدول لیگش هم بر مبنای برد و باختها و در بازیهای روبه رو هست . لزوما هم کسی که بهترین نفر در به دست آوردن امتیازات در لیگ اصلی شده ممکنه اینجا قهرمان نشه با توجه به بازیهای رو در رو. :)

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
تیم مقدس Yousef United وارد شد :دی

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
قضیه training چیه؟
من که ثبت نام کردم رو 20% بود و بعد از چند دقیقه که تو سایت فعالیت کردم شد 40%

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
مرسی هری ولی من رفتم چند دست تو تراویا بازی کردم ولی بهم امتیاز نداد.باید به یه حد نصاب برسونی خودتو؟

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
با اجازه
آقا اسم تیم منم تو اون سیاهه بنویسید. البته فکر نمیکنم بیشتر از بیست سی درصد ماجرا دستگیرم شده باشه. شاید هم همش رو فهمیدم و فکر میکنم همش این نیست.
حالا میریم که داشته باشیم :
javanan وارد میشود

ادیت: من بازیکن انتخاب نکردم، شما کردید؟ چون تو فیفا عضو بودم فقط اسم تیم دادم و اونم کد پرسید که وارد کردم/ حله؟

Last edited:

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
خوب می بینم که جمعتون جمعه و گلتون کم!!!

و آما تیم همیشه شاخ AC Mohsen هم وارد گود شد

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
آقا یکی بیاد بقیه این بازیا رو تحلیل کنه!!
شاید برنده شدیم و جایزه ای چیزی بردیم. مسابقه پیشبینی و ...

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
با اجازه
آقا اسم تیم منم تو اون سیاهه بنویسید. البته فکر نمیکنم بیشتر از بیست سی درصد ماجرا دستگیرم شده باشه. شاید هم همش رو فهمیدم و فکر میکنم همش این نیست.
حالا میریم که داشته باشیم :
javanan وارد میشود

ادیت: من بازیکن انتخاب نکردم، شما کردید؟ چون تو فیفا عضو بودم فقط اسم تیم دادم و اونم کد پرسید که وارد کردم/ حله؟

جواد جان این تاپیکاولین تاپیک از این نوع (فوتبال فانتزی) بود که در پی تی زده شد. اگه میخوای بیشتر بدونی این تاپیک اطلاعات خوبی بهت میده . کم و بیش تمام مسابقات فانتزی قوانینی شبیه به هم دارن.

درباره سوالی هم که پرسیدی ، از 4 ژوئن میتونی بازیکن انتخاب کنی چون هنوز لیست رسمی همه تیمها اعلام نشده.

آقا یکی بیاد بقیه این بازیا رو تحلیل کنه!!
شاید برنده شدیم و جایزه ای چیزی بردیم. مسابقه پیشبینی و ...

آقا منظورت از تحلیل چیه؟
درباره مسابقه پیش بینی هم یکی از دوستان یه مسابقه پیش بینی استارت کرده بود. اینجا

شادو پیروز باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام خدمت دوستان

جواد جان این تاپیکاولین تاپیک از این نوع (فوتبال فانتزی) بود که در پی تی زده شد. اگه میخوای بیشتر بدونی این تاپیک اطلاعات خوبی بهت میده . کم و بیش تمام مسابقات فانتزی قوانینی شبیه به هم دارن.

درباره سوالی هم که پرسیدی ، از 4 ژوئن میتونی بازیکن انتخاب کنی چون هنوز لیست رسمی همه تیمها اعلام نشده.
مخلصیم آقا.
تقریبا و به طور قطع(ی) به یقین بدجوری 2زاریم افتاد و به همون شدت بدجوری به همه اعلام خطر میکنم.
امیدوارم بودجه در حد استیل آذین بدند.

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
توضیح ضروری اینکه دوستان فعلا فقط میتونن اسم تیمشون رو به سایت اعلام کنند و از 4 ژوئن (14 خرداد) که لیست رسمی تمامی تیمها اعلام خواهد شد میتونن ترکیبشون رو انتخاب کنند.

من دارم در به در دنبال جايي ميگردم كه تيم ها را ميشه مشخص كرد نگو جريان اينه :D

اسم منم اضافه كن:) Madristia

SirMasoud

Registered User
لایک‌ها
239
من که خاطره خوبی از دور قبلی این مسابقات تو یورو 2008 داشتم برای همینم دوباره شرکت می‌کنم. از تمامی دوستان دست اندرکار هم تشکر می‌کنم.

اسم تیم : SirMasoud

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا