برگزیده های پرشین تولز

مسدودی حساب بانکی

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان من حدودا 4 سال پیش فروشگاه اینترنتی داشتم
چون تراکنش فروشگاه زیاد بود اون زمان فیشینگ زیاد انجام میشد
در نهایت مسدودی حساب ها زیاد شد و تمام حساب هارو بستن منم وقت نکردم دونه دونه پیگیری کنم

لطفا راهکار بدید سریعترین راه رفع انسداد حساب چیه ؟
اگر کسی رو میشناسید میتونه کمک کنه اطلاع بدید

و یک سوال دیگه اینکه حساب جدید افتتاح کنم مسدوده ؟ با توجه به اینکه تمام حسابها مسدودن

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
در نهایت مسدودی حساب ها زیاد شد و تمام حساب هارو بستن منم وقت نکردم دونه دونه پیگیری کنم

و یک سوال دیگه اینکه حساب جدید افتتاح کنم مسدوده ؟ با توجه به اینکه تمام حسابها مسدودن
تا زمانی که رفع مسدودی نکنید اجازه افتتاح حساب ندارید

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352

کلا چهار ساله بیخیال فروش شدی؟ از کجا در میاوردی بخوری؟ توی این چهار سال چطور کل حساباتون مسدوده بیخیال تراکنش بانکی شدین؟ با پول نقد؟!

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
کلا چهار ساله بیخیال فروش شدی؟ از کجا در میاوردی بخوری؟ توی این چهار سال چطور کل حساباتون مسدوده بیخیال تراکنش بانکی شدین؟ با پول نقد؟!
آقای شرلوک توی جنگل که زندگی نمیکنم انسان اطرافم نباشه! حساب اعضای خانواده بود از اونا استفاده کردم

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان گویا توی internet.ir یه قسمتی هست مسدودی حسابهای مالکین فروشگاه رو باز میکنه ولی خب یه مدته سایتشون بالا نمیاد
در این خصوص کسی اطلاعاتی داره ؟

kiarash71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
دوستان گویا توی internet.ir یه قسمتی هست مسدودی حسابهای مالکین فروشگاه رو باز میکنه ولی خب یه مدته سایتشون بالا نمیاد
در این خصوص کسی اطلاعاتی داره ؟

گفتید بخاطر فیشینگ بوده
پس یعنی اینکه شاکی خصوصی دارید باید شماره تماس تک تکشون رو پیدا کنید و ازشون رضایت بگیرید
اینکه همون موقع اقدام نکردید یعنی اینکه از خودتون رفع اتهام نکردید .
میتونید از همون بانک هایی که حساب داشتید پیگیر بشید که متوجه بشید از کجا براشون ابلاغیه ارسال شده تا حساب هاتون رو مسدود کنن و باید از همون شهری که از شما شکایت شده اقدام کنید برای رفع مسدودی یا شماره شاکی هارو پیدا کنید
چیزی نیست که از طریق اینترنت حلش کنید .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
بت میزدم یکی حسابام رو ۶ سال پیش بستن رفتم بانک گفت دادسرا استان بسته
منم مایه کردم نرفتم گفتم گیرمون میزارن
بعد تو همون بانک حساب که باز کردم دسته چک هم گرفتم

aria95

Registered User
لایک‌ها
507

یه سری حسابها رو که متصل به درگاه بود به همین خاطر تراکنش بالا قبلا میبستن و میگفتن سایت قمار یا فیشینگ دارید. ولی نمیتونستن ثابت کنن فقط بر اساس تراکنش همچین برآوردی میکردن.

برید بانک بگید حساب جدید میخوام باز کنم اگه کردن که هیچی به خاطر همون طرحشون بوده. اگه نکردن احتمالا شاکی داشتین که اونم احتمالش کمه چون حداقل یه تماسی باهاتون میفگرفتن.

البته یه طرح دیگه هم امسال تصویب کردن که اگر کسی مشکلی نداشته باشه حسابها و ممنوع الخروجیش بعد از یه مدت ( 6 ماهه فکر کنم) باید خودکار رفع بشه.

موضوع فروشگاهتون چی بود؟

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
گفتید بخاطر فیشینگ بوده
پس یعنی اینکه شاکی خصوصی دارید باید شماره تماس تک تکشون رو پیدا کنید و ازشون رضایت بگیرید
اینکه همون موقع اقدام نکردید یعنی اینکه از خودتون رفع اتهام نکردید .
میتونید از همون بانک هایی که حساب داشتید پیگیر بشید که متوجه بشید از کجا براشون ابلاغیه ارسال شده تا حساب هاتون رو مسدود کنن و باید از همون شهری که از شما شکایت شده اقدام کنید برای رفع مسدودی یا شماره شاکی هارو پیدا کنید
چیزی نیست که از طریق اینترنت حلش کنید .
مشکل اینجاست یکی دوتا پرونده نیست و حجمشون زیاده من صرفا دنبال اینم فقط مسدودی هایی که برای تمام حساب هام هست رو رفع کنم

بت میزدم یکی حسابام رو ۶ سال پیش بستن رفتم بانک گفت دادسرا استان بسته
منم مایه کردم نرفتم گفتم گیرمون میزارن
بعد تو همون بانک حساب که باز کردم دسته چک هم گرفتم
مسدودی یا برای یک حساب صورت میگیره یا برای تمام حسابهاتون ماله شما فقط یک حسابتون بوده
البته گاهی وقتا هم مسدودی به ازای یک مبلغ خاص میذارن مثلا 1 میلیون تومان از حسابتون مسدود میشه
یه سری حسابها رو که متصل به درگاه بود به همین خاطر تراکنش بالا قبلا میبستن و میگفتن سایت قمار یا فیشینگ دارید. ولی نمیتونستن ثابت کنن فقط بر اساس تراکنش همچین برآوردی میکردن.

برید بانک بگید حساب جدید میخوام باز کنم اگه کردن که هیچی به خاطر همون طرحشون بوده. اگه نکردن احتمالا شاکی داشتین که اونم احتمالش کمه چون حداقل یه تماسی باهاتون میفگرفتن.

البته یه طرح دیگه هم امسال تصویب کردن که اگر کسی مشکلی نداشته باشه حسابها و ممنوع الخروجیش بعد از یه مدت ( 6 ماهه فکر کنم) باید خودکار رفع بشه.

موضوع فروشگاهتون چی بود؟
موضوع فروش خدمات مجازی بود
بله باید مراجعه کنم ببینم حساب جدید باز میکنن یا خیر

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
دل شیر داشته باش ، اگر کاری نکردی که فبها اگر سر بقیه گول مالیدی هم رضایت میگیری

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دل شیر داشته باش ، اگر کاری نکردی که فبها اگر سر بقیه گول مالیدی هم رضایت میگیری
شما اگه سر و کار داشته باشی توی این مسئله میدونی سر و کله زدن با اینا اعصاب فولادی میخواد

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
مشکل اینجاست یکی دوتا پرونده نیست و حجمشون زیاده من صرفا دنبال اینم فقط مسدودی هایی که برای تمام حساب هام هست رو رفع کنم
حقیقتش اینه توی ایران بی دلیل به کسی گیر نمیدن :D
طرف 100 مدل کلاهبرداری و ... میکنه باهاش کاری ندارن
وقتی گیر پیدا کردین حتما حلش بکنید چون قطعا موضوع جدی ای هست . به خصوص اینکه میگید چندتا پرونده هست :)

حالا یا کاری نکردی و حل میشه . غیر ممکنه نشه
یا اینکه یک جای کار میلنگه که یا باید رضایت بگیرید و حساب رو پس بدید
یا اینکه مجازاتی داره که باید مشخص بشه

مطمئن باشید اگه واقعا کاری نکرده باشید ، خطری تهدیدتون نمیکنه

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
حقیقتش اینه توی ایران بی دلیل به کسی گیر نمیدن :D
طرف 100 مدل کلاهبرداری و ... میکنه باهاش کاری ندارن
وقتی گیر پیدا کردین حتما حلش بکنید چون قطعا موضوع جدی ای هست . به خصوص اینکه میگید چندتا پرونده هست :)

حالا یا کاری نکردی و حل میشه . غیر ممکنه نشه
یا اینکه یک جای کار میلنگه که یا باید رضایت بگیرید و حساب رو پس بدید
یا اینکه مجازاتی داره که باید مشخص بشه

مطمئن باشید اگه واقعا کاری نکرده باشید ، خطری تهدیدتون نمیکنه
داداش فکر کنم ایران زندگی نمیکنی 😄 اینجا دقیقا بی دلیل گیر میدن!
یه شرح میدادم کلیات ماجرا رو تا ساده تر بشه درکش شایدم برای شما جالب باشه
چندسال پیش که رمز یکبار مصرف نبود و یه رمز دوم ثابت بود فیشینگ کارها یا همون بچه دزدا با انواع و اقسام روش ها رمز دوم و اطلاعات کارت مردم رو میدزدیدن و با استفاده از همون کارت از فروشگاه های آنلاین خرید میکردن و به اینصورت پول رو خرج میکردن... خب این وسط چه اتفاقی رخ میداد ؟ شخص مالباخته شکایت میکرد و افسر نامحترم پرونده میومد سراغ فروشگاه دار و میگفتن از فروشگاه شما خرید شده و اطلاعات خریدار رو از ما میگرفتن این وسط یکسریاشون که دستشون به اون دزد نمیرسید حساب مارو مسدود میکرد تا کسب و کارمونو مختل کنن و این وسط پول رو از ما بگیرن یه نوع گروکشی بود در حقیقت تا پروندشونو بتونن ببندن و بگن اره ما حلش کردیم

خلاصه کلام من ترسی ندارم از پیگیری مشکل زمانبر بودن پیگیری هست چون از شهرهای مختلف هست و هرکدوم رو باید از همون شهر پیگیری کرد!

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
چندسال پیش که رمز یکبار مصرف نبود و یه رمز دوم ثابت بود فیشینگ کارها یا همون بچه دزدا با انواع و اقسام روش ها رمز دوم و اطلاعات کارت مردم رو میدزدیدن و با استفاده از همون کارت از فروشگاه های آنلاین خرید میکردن و به اینصورت پول رو خرج میکردن... خب این وسط چه اتفاقی رخ میداد ؟ شخص مالباخته شکایت میکرد و افسر نامحترم پرونده میومد سراغ فروشگاه دار و میگفتن از فروشگاه شما خرید شده و اطلاعات خریدار رو از ما میگرفتن این وسط یکسریاشون که دستشون به اون دزد نمیرسید حساب مارو مسدود میکرد تا کسب و کارمونو مختل کنن و این وسط پول رو از ما بگیرن یه نوع گروکشی بود در حقیقت تا پروندشونو بتونن ببندن و بگن اره ما حلش کردیم

خلاصه کلام من ترسی ندارم از پیگیری مشکل زمانبر بودن پیگیری هست چون از شهرهای مختلف هست و هرکدوم رو باید از همون شهر پیگیری کرد!
وقتی شاکی خصوصی داری به هیچ وجه بدون جلب رضایت نمی تونی مشکل رو حل کنی راه حل کلی وجود نداره، هر شاکی خصوصی 1 پرونده مجزاس و تا تمام شاکی های خصوص رضایت ندن مشکل حل نمیشه هیچ راه دیگه ایی نداره

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

خوب به این توجه داشته باش که کارت به هیچ وجه درست نمیشه
و هر چقدر بیشتر طولش بدی برای شما سخت تر میشه کارت رو جمع بکنی

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
وقتی شاکی خصوصی داری به هیچ وجه بدون جلب رضایت نمی تونی مشکل رو حل کنی راه حل کلی وجود نداره، هر شاکی خصوصی 1 پرونده مجزاس و تا تمام شاکی های خصوص رضایت ندن مشکل حل نمیشه هیچ راه دیگه ایی نداره
گویا دادستانی کل کشور یه قسمتی داره که بی دردسر مشخصات خودت و حساب رو وارد میکنی + کدکاشف رو وارد میکنی و پیگیری میکنن برای رفع انسداد ولی الان بالا نمیاد!

فایل های ضمیمه

• 1655609078_رفع مسدودی حساب بانکی3.jpg
    1655609078_رفع مسدودی حساب بانکی3.jpg
    32.3 KB · نمایش ها: 16

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
خوب به این توجه داشته باش که کارت به هیچ وجه درست نمیشه
و هر چقدر بیشتر طولش بدی برای شما سخت تر میشه کارت رو جمع بکنی
من قید تک حساب هایی که مسدود شده رو زدم صرفا اون دستور هایی که برای تمام حساب بودن رو باید پیگیری کنم

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
گویا دادستانی کل کشور یه قسمتی داره که بی دردسر مشخصات خودت و حساب رو وارد میکنی + کدکاشف رو وارد میکنی و پیگیری میکنن برای رفع انسداد ولی الان بالا نمیاد!
این مرحله بعد از جلب رضایت شاکی هاست
دستور رفع مسدودی فقط زمانی صادر میشه که دیگه کسی شاکی نباشه این سامانه هم صرفا برای زمانیه که رضایت هارو گرفتی درخواست رفع مسدودی رو ثبت میکنی اونام استعلام میگیرن و باقی ماجرا
اینکه شما قید حساب هارو زدی هم فرقی نمیکنه از نظر سیستم قضایی باید تعیین تکلیف بشن
بهترین راه اینه که از ی وکیل مشاوره بگیری

بالا