برگزیده های پرشین تولز

مسیر حرکت موستان را ثبت کنید..

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
آقا بقیه هم بذارن دیگه!!
عکس من دو نکته ی بارز داره یکی کار کردن نسبی با تب های برازر و دیگری کلیک در هنگام چت با رفیقم!!

حسین رو نتونستم تحلیل کنم!! به نظر اونم با تب ها زیاد کار می کنه اما یه سری تبهاش که اون اوله بی کارن!!! بقیشو خودت بگو..

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
این تا وقتی در حال اجرا هست کار میکنه
یعنی باز باشه با برنامه دیگه نمیشه کار کرد

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
خاک تو سرت ... نمی گی سمت راست مانیتورت خراب میشه اینقدر کار می کشی ازش ؟:eek:

باهاش دعوام شده :eek:

توام بذار

آقا بقیه هم بذارن دیگه!!
عکس من دو نکته ی بارز داره یکی کار کردن نسبی با تب های برازر و دیگری کلیک در هنگام چت با رفیقم!!

حسین رو نتونستم تحلیل کنم!! به نظر اونم با تب ها زیاد کار می کنه اما یه سری تبهاش که اون اوله بی کارن!!! بقیشو خودت بگو..

درسته ولی هیچکدوم از تب هام بیکار نیستن و چون خیلی زیاد تب باز میکنم همشون خود به خود میان سمت راست و برای انتخاب تبهای اولیه هم از لیست تبهای سمت راست استفاده میکنم

با بالا سمت چپ هم زیاد یا اصلا کار ندارم و مای کامپیوتر و داکیومنت و اینارو هم از استارت میارم

اوكي من راش انداختم ببينم چي ميشه تا چند ساعت ديگه

اگه همه توی مدت زمان برابر مثلا 2 ساعت بذارن فککنم جالبتر بشه

این تا وقتی در حال اجرا هست کار میکنه
یعنی باز باشه با برنامه دیگه نمیشه کار کرد

چرا میشه

بازش کن مینیمایزش کن دیگه

فقط واسه من دفه اول که دوباره رستورش میکنم خطاش پاک میشه ولی از اون به بعد دیگه میمونه

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25

نیم ساعتی داشت دانلود می کرد منم موس رو گذاشتم اون گوشه بالا:lol:

بابا بقیه هم بذارن دیگه!!

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام zxcvmohsen عزيز
animsmilysmile.gif

. دستت درد نكنه! برنامه جالبيه! يه جستجويي كردم ديدم نسخه جديدش آمده و نامش هم شده IOGraphic و نويسندش هم در سايت flicker كلي تصوير قرار داده. دوستاني كه مشكل داشتند نسخه اصلي و آخري را از سايتش دنلود نمايند و ببينيد مشكلشان حل مي‌شود يا نه؟! در ضمن نسخه جاوا آخري 18 هست پس اگر جاواي شما خيلي قديمي شايد لازم باشه جديديش رو بگيريد.(دنلود آخرين نسخه جاوا)

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/08
26.gif
103.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزيز
animsmilysmile.gif

. اين هم نتيجه يك ساعت كار من در فايرفاكس. 46 دقيقه اول داشتم RSS هام رو چك مي كردم و مي‌خواندم. به همين دليل حركت موس به گوشه سمت چپ تصوير و نيمه پاينش براي انتخاب فولدر RSS ها زياد بوده و نقاط سياه وسط نيمه پايين جايي هست كه موشم ايستاده و فقط Scroll مي‌كردم!! اما بعد از اتمام RSS خواني رفتم سراغ باز كردن صفحات جديد و انتخاب تب‌هاي مختلف فايرفاكس از صفحاتي كه باز نموده بودم... به همين دليل يك خط رفت و آمد در بالاي صفحه ديده مي‌شود:

My IOGraphics

My Worked Screen

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/08
26.gif
103.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام zxcvmohsen عزيز
animsmilysmile.gif

. سلامت باشي داداش.... والله:

1) Tab mix plus رو كه نصب كني كلي optionهاي خفن داره كه يكيش تو قسمت Diplay/tab bar هست به نام When tabs don't fit width هست. اون رو بايد روي Multi Tab بزاريد و وقتي اينكارو كنيد يه گزينه جديد مياد كه ميگه ماگزيموم چندتا سطر باشه؟! من گذاشتم 5 تا.... بيشتر از 5تا بشه خود سطرها اسكرول ميشوند.

2) در مورد فروكسي هم من 4 تا افزونه دارم
4.gif
كه كلن همش رو به علاوه بقيه افزونه هام رو يه روزي!! كه نميدونم كي هست توضيح خواهم داد اما در مورد اون يكي كه شما فرموديد اسمش Proxy Toolbar هست. اگه دنلود كرديد و با نسخه 3.6 كار نكرد من كاريش كردم كه كار كنه!!! (اين رو هم بعدن توضيح ميدم تو همون تاپيكي كه يكروزي خواهم زد!) از اينجا بگيريد...

. امر ديگه‌اي بود در خدمتيم...

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/12/09
26.gif
103.gif

بالا