برگزیده های پرشین تولز

مشارکت در دانلود انيميشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

smh1988

Registered User
لایک‌ها
0
:p
سلام من همون خیلی خیلی جدیده هستم
Sky_Girls_TV_-_05 رو گرفتم :eek::blush:
میدمش به امیر (21)

Anime_Forever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خوب من هم عضو جدید ، اگر دوستان رخصت میدهند!

من تازه وارد فروم PT هستم و خیلی اتفاقی بدنبال لینک کارتون میگشتم سر از PT دارآوردم. دیدیم عجب تاپیکی ، چون خود من هم یک مدتی است افتادم تو خط دانلود کارتون. میخواهم مشارکت داشته باشم :
1- پهنای باند adsl من 256 است.
2-اکانت راپید هم دارم و هر نوع اکانتی که لازم بشه میتوانم تهیه کنم.
2- تمام چیزهای که دانلود کرده بودم دارید ، شما هم دارید.:blush:
3-چه قوانینی برای دریافت وجود دارد ؟;)
4-مثلاً من تمام انیمه هایی که تا حالا دانلود شده بخواهم ، چکار باید بکنم؟ امکان دارد؟ یک توضیحی بدهید؟:rolleyes:
4- مهمترین مسئله تهران ساکن نیستم:( وبعید است همشهری هم داشته باشم.
5- امکان دارد و چطوری میتوانم دانلودهای اتمام شده را دریافت کنم ؟ هزینه و ....:f34r:

zeus_titan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فریدا جون دانلود rozen_maden چند روز تمام شده!باید برای کی بفرستم اش؟
پ.ن
اینجا گفتم که دانلود اش می کنم همین جا هم بگم دانلود اش تمام شد.:p

Cartoonlover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان عزیز .
من عضو جدید این مجموعه هستم و از آشنایی با شما خوشبختم .
دیدم دوستان در کار دانلود کارتون هستند گفتم مساله ای که سالهاست ذهن مرا به خود مشغول کرده است را در میان بگذارم .
دوستان کارتونی بود به نام فوتبالیستها (Ganbare Kickers) که سال 1373 از تلویزیون پخش می شد . یادتونه؟
همون که کاکرو ماسارو و یوسوجی داشت .
نمیدونم اونو کسی اینجا دانلود کرده ؟ اصلاً میشه پیداش کرد؟ به خدا هر کس اصلشو داشته باشه من حاضرم به هر قیمتی هم که بگه ازش بخرم . تو رو خدا یکی به من کمک کنه . این کارتون مهمترین خاطره دوره کودکی و نوجوانی منه . یه نفر لطف کنه و به من جواب بده . ممنونم و منتظر...
ارادتمند همگی . علی

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام به همه دوستان عزیز .
من عضو جدید این مجموعه هستم و از آشنایی با شما خوشبختم .
دیدم دوستان در کار دانلود کارتون هستند گفتم مساله ای که سالهاست ذهن مرا به خود مشغول کرده است را در میان بگذارم .
دوستان کارتونی بود به نام فوتبالیستها (Ganbare Kickers) که سال 1373 از تلویزیون پخش می شد . یادتونه؟
همون که کاکرو ماسارو و یوسوجی داشت .
نمیدونم اونو کسی اینجا دانلود کرده ؟ اصلاً میشه پیداش کرد؟ به خدا هر کس اصلشو داشته باشه من حاضرم به هر قیمتی هم که بگه ازش بخرم . تو رو خدا یکی به من کمک کنه . این کارتون مهمترین خاطره دوره کودکی و نوجوانی منه . یه نفر لطف کنه و به من جواب بده . ممنونم و منتظر...
ارادتمند همگی . علی

سلام دوست عزیز.به این فروم خوش اومدین.امیدوارم که اوقات خوبی رو در اینجا بگذرونین.:happy:
در مورد اون کارتون هم تا اونجایی که خاطرم هست بچه ها یه مدت دنبال لینک دانلودش میگشتن دست آخر هم فکر میکنم توی Emule پیداش کردن.حالا نمیدونم کارش به دانلود ختم شد یا نه؟:eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز.به این فروم خوش اومدین.امیدوارم که اوقات خوبی رو در اینجا بگذرونین.:happy:
در مورد اون کارتون هم تا اونجایی که خاطرم هست بچه ها یه مدت دنبال لینک دانلودش میگشتن دست آخر هم فکر میکنم توی Emule پیداش کردن.حالا نمیدونم کارش به دانلود ختم شد یا نه؟:eek:
2 قسمتش با زير نويس در اومد که سهراب گرفته،:) ولی بقيه اش هنوز در نيومده و فکر کنم تو emule هم به زبان فرانسه بود که گفتيم نگيريمش.

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
2 قسمتش با زير نويس در اومد که سهراب گرفته،:) ولی بقيه اش هنوز در نيومده و فکر کنم تو emule هم به زبان فرانسه بود که گفتيم نگيريمش.

سلام فریدا. خوفی؟
اوکی...مرسی.
thankyou.gif

Cartoonlover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوباره به دوستان .
می بخشید . این آقا سهراب کیه ؟
چطوری میشه از ایشون این کارتون رو بگیرم؟
کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به ملکه عزیز و همه دوستان

فریدای عزیز بنده خیلی به انیمه و انیمیشن علاقه دارم و خیلی هم دنبال بعضی از اونا گشتم اما نیافتم...

اینجا دیدم که بچه ها زحمت کشیدن و فوتبالیستها رو که من خیلی دنبالش بودم دان کردن.با توجه به اینکه بنده کاربر حلبی هم حساب نمیشم:( ، چطور میتونم این انیمه رو از بچه ها تهیه کنم؟

ممنون .​

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام دوباره به دوستان .
سهراب ايشون هستن: nemesissoso ، با pm با ايشون تماس بگيرين.;) البته چند وقتی هست که نيستن.:(

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

فریدای عزیز بنده خیلی به انیمه و انیمیشن علاقه دارم و خیلی هم دنبال بعضی از اونا گشتم اما نیافتم...

اینجا دیدم که بچه ها زحمت کشیدن و فوتبالیستها رو که من خیلی دنبالش بودم دان کردن.با توجه به اینکه بنده کاربر حلبی هم حساب نمیشم:( ، چطور میتونم این انیمه رو از بچه ها تهیه کنم؟

ممنون .​
سلام برادر سعيد :)

خوبی؟ :D خوب راستش فوتباليست ها رو فقط 2 قسمتشو داريم، يعنی فقط 2 قسمت online موجود بود که ما هم گرفتيم. اگه همون 2 تا رو ميخوای که به سهراب بگو بهت بده.;)

اگه کارتون های ديگه اي ميخوای که تو ليست آقای مردی نيست، ميتونی يه سر بيای اون يکی فروم animparadise.com اونجا از ما بگيری.:rolleyes: چون ما پخش انيمه ها رو اين ور تو PT کاملا قطع کرديم:f34r: . خلاصه اگه چيزی خواستی اون ور در خدمتيم.;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام فریدا. خوفی؟
سلام سلام :lol::lol::lol:

خوفی؟ تو کجايی؟ :blink: اصلاً نيستی! :blink::eek: اونور هم که نيومدی!!!:( تقريباً تنها کسی هستی که اونور نيومده!:(:(:(

خلاصه خوشحال ميشيم اونور هم ببينيمت :rolleyes::D;):lol:

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام سلام :lol::lol::lol:

خوفی؟ تو کجايی؟ :blink: اصلاً نيستی! :blink::eek: اونور هم که نيومدی!!!:( تقريباً تنها کسی هستی که اونور نيومده!:(:(:(

خلاصه خوشحال ميشيم اونور هم ببينيمت :rolleyes::D;):lol:

سلام
من اینجا بیدم!جایی نرفتم.:D
واینکه چرا تا حالا نیومدم اونور,چند تا دلیل داره.یکیش اینکه پسوردمو فراموش کردم!
302.gif

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام برادر سعيد :)

خوبی؟ :D خوب راستش فوتباليست ها رو فقط 2 قسمتشو داريم، يعنی فقط 2 قسمت online موجود بود که ما هم گرفتيم. اگه همون 2 تا رو ميخوای که به سهراب بگو بهت بده.;)

اگه کارتون های ديگه اي ميخوای که تو ليست آقای مردی نيست، ميتونی يه سر بيای اون يکی فروم animparadise.com اونجا از ما بگيری.:rolleyes: چون ما پخش انيمه ها رو اين ور تو PT کاملا قطع کرديم:f34r: . خلاصه اگه چيزی خواستی اون ور در خدمتيم.;)

سلام ملکه عزیز

خیلی متشکرم.خواهر جان منظورتون 2 تا فصله یا 2 تا قسمت؟به هرحال چشم.حتما اونور مزاحمتون میشم.

خیلی لطف کردید.ممنون.;)

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
خوب بچه ها ..من الان کلی اینترنتم سرش شلوغه اما هنوز پرش نکردم..جا داره...دلم برای بچه های انیمیشن تنگ شده بود گفتم بیام اول عرض ادب کنم ثانیا بگم اگر پروژه ای توپ دارین بدین من بگیرم...تو اونیکی فروم هم بخش دان ندیدما..مگه نه اونجاهم میگفتم.هرچند تو بخش سریالهای گفتم..

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
خوب بچه ها ..من الان کلی اینترنتم سرش شلوغه اما هنوز پرش نکردم..جا داره...دلم برای بچه های انیمیشن تنگ شده بود گفتم بیام اول عرض ادب کنم ثانیا بگم اگر پروژه ای توپ دارین بدین من بگیرم...تو اونیکی فروم هم بخش دان ندیدما..مگه نه اونجاهم میگفتم.هرچند تو بخش سریالهای گفتم..

به به لیخو جان یادی از فقیر فقرا کردی!:happy:

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوباره به دوستان .

ممنون .​

سهراب ايشون هستن: nemesissoso ، با pm با ايشون تماس بگيرين.;) البته چند وقتی هست که نيستن.:(

سلام به همه :D من جدیدا اینور سر نمی زنم و فقط update هفتگی می گیرم:blush: برای همین دیر جواب دادم:cool:
Ganbare! Kickers یا همون فوتبالیستها(سری اول که از تلویزیون ایران پخش شد) را هنوز براش لینک پیدا نکردیم!!! ولی Captain Tsubasa یا سری اصلی فوتبالیستها دو قسمت اولش توسط گروه Frenchies-Subs زیرنویس شده که من دارم

:eek: چطور پیداش نکردی:cool: بیا اینجا

cerberus

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ؛
كسي سري كارتون family guy رو نداره?

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا