برگزیده های پرشین تولز

مشارکت در دانلود انيميشن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
به به .اينجا چرا خبري نيست؟؟؟خواهر هنوز شروع نكرديم يه آقايي از من درخواست كردن تا انيم هاي دانلودي رو در اختيارشون قرار بدم؟؟؟/هنوز مي زود نيست براي اينكار؟؟؟نظر شما چيه؟؟؟به نظر من بهتره يه چند تا دي وي دي بشه بعدا....ولي گفتم بهتره از نظر شما و اساتيد ديگه ي اين بخش هم بهره مند شيم؟؟چيكار كنيم به نظر شما؟؟

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام

yow
من اینا رو دارم دان میکنم
Jigoku_Shoujo_Futakomori تا قسمت 16 دان کردم

این همون کارتون جواهری در قصره ؟؟
می شه خواهش کنم تورنتش رو بدید منم دانلود کنم ( البته اگه جواهری در قصره )
یا یه سریش رو هم به من بدید دانلود کنم زودتر تموم بشه و تبادل کنیم
من شدیدا مشتاق این سریال شدم

اگر می شه یه کم هم توجهی به انیمیشن های سینمایی داشته باشین

والا وقت نمی کنیم که این همه قسمت رو ببینیم , ما از لحاظ وقت مستضعف هستیم
22.gif

شدیدا تایید می شه:(
استاد منم دنبال یه سری انیمه ی سینمایی می کنم ولی چیزی نیافتم
حالا شما هم یه نگاهی بنداز پیدا کردید ما رو هم خبر کنید
راستی دژ فضایی رو دیدید
به لفط یکی از اساتید به دست من رسیده که هم سینماییش هست و هم سریالش
خیلی قشنگه
من که ده قسمت و سینماییش رو دی وی دی کردم بتونم روی تی وی ببینم

و اما وضعیت دانلود من ::

City Hunter
10 قسکت به پایان رسیده و 5 قسمت در حال دانلود که احتمالا تا آخر امشب تموم می شه
( سیدراش خوب شده 5 تاست )

Final Fantasy Unlimited
25 قسمت که 10 قسمتش دانلودش تموم شده و 5 قسمت در حال دانلود

< مابقی فیلم هست
4.gif
>

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
می شه خواهش کنم تورنتش رو بدید منم دانلود کنم ( البته اگه جواهری در قصره )
یا یه سریش رو هم به من بدید دانلود کنم زودتر تموم بشه و تبادل کنیم
من شدیدا مشتاق این سریال شدم
نه امير جان.فكد نميكنم اون باشه.اسم اون انيم JANG GEUMS DREAM هست.من كلي گشتم ولي فقط دانلود قسمت اولشو پيدا كردم كه اونم سيدش خيلي پايين بود.

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
نه امير جان.فكد نميكنم اون باشه.اسم اون انيم JANG GEUMS DREAM هست.من كلي گشتم ولي فقط دانلود قسمت اولشو پيدا كردم كه اونم سيدش خيلي پايين بود.

:( چه بد
46.gif

من قسمت اولش رو دارم ( و دوم )
مابقیش تورنتش هست ولی بدون سیدر
می خوایید خودمون peers بشیم شاید سیدره دلش سوخت اومد؟

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه اساتيد و برادران !‌ اين تاپيك توي قسمت اشتراك گذاري هست ... انيمه هائي كه دانلود ميشه رو هم به اشتراك ميگذارين ؟! يا خيلي واضحتر مني كه توي شهرستان هستم و امكان دانلود برام نيست ميتونم از آرشيو شما سهمي داشته باشم ؟!

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ها منم ميخواستم همينو بگم
امير جان اين فاينال فانتزي رو به من هم برسون داداش

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام خدمت اساتید..

از اونجا که من نه سر پیازم نه ته پیاز برام این سوال پیش اومد که چرا عزیزان دانلودر نمیرند تو سایت www.animenewsnetwork.com

و از لیست top 50 اون برای انتخاب در دانلود استفاده نمی کنند؟

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت اساتید..

از اونجا که من نه سر پیازم نه ته پیاز برام این سوال پیش اومد که چرا عزیزان دانلودر نمیرند تو سایت www.animenewsnetwork.com

راستش استاد شما اختيار دارين.حقيقتش انيم هايي كه خواهر فريدا انتخاب ميكنن يا جرو همينا بايد باشه يا اينكه ازونا كمتر نيست.sci-harry رو كه من دانلود كردم و قسمتهاييشو ديدم قشنگ بود

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
با سلام خدمت اساتید..
با اجازه رييس بزرگ :D

چون اکثرشون (90% ) دانلود شدن قبلاً :happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام به همه اساتيد و برادران !‌ اين تاپيك توي قسمت اشتراك گذاري هست ... انيمه هائي كه دانلود ميشه رو هم به اشتراك ميگذارين ؟! يا خيلي واضحتر مني كه توي شهرستان هستم و امكان دانلود برام نيست ميتونم از آرشيو شما سهمي داشته باشم ؟!
سلام برادر افشين :)
اصلاً هدف همينه، اين تاپيک هم با تاپيک انيميشن در يه راستا کار ميکنه.:rolleyes:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
نه برادر اون يه چی ديگست.:f34r:
City Hunter
10 قسکت به پایان رسیده و 5 قسمت در حال دانلود که احتمالا تا آخر امشب تموم می شه
( سیدراش خوب شده 5 تاست )
منم 24 قسمتش رو تموم کردم. :happy:
Final Fantasy Unlimited
25 قسمت که 10 قسمتش دانلودش تموم شده و 5 قسمت در حال دانلود
دانلود نکنين برادر:eek: ، من 6 ماه پيش سری کامل final fantasy ها رو فرستادم. هر چی FF هست رو فرستادم.;)
برادر ميگم شماا اصلاً اون ليستی که ما گزاشتيم تو تاپيک انيميشن رو نگاه ميکنين؟:cool::eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
به به .اينجا چرا خبري نيست؟؟؟خواهر هنوز شروع نكرديم يه آقايي از من درخواست كردن تا انيم هاي دانلودي رو در اختيارشون قرار بدم؟؟؟/هنوز مي زود نيست براي اينكار؟؟؟نظر شما چيه؟؟؟به نظر من بهتره يه چند تا دي وي دي بشه بعدا....ولي گفتم بهتره از نظر شما و اساتيد ديگه ي اين بخش هم بهره مند شيم؟؟چيكار كنيم به نظر شما؟؟
خوب اينجا يه بحثی پيش ميآد. راستش همون طور که ميدونين من همه فيلم و سريال هامو گزاشتم برای اشتراک ولی اسمی از کارتون هام نبردم. اونم به خاطر حساسيتی هست که رو کارتون هام دارم و به خاطر همينه که تو تاپيک انيميشن با يه شرايط ديگه اي کارتون ها رو پخش ميکنيم.

ولی در مورد کارتون هايی که اينجا دانلود ميشه ، چون اسمش هم روشه ميخوايم مشارکت کنيم پس طبق قوانين اين بخش عمل کنيم بهتره. و شما هر جور که صلاح ميدونين بين بچه ها پخش کنين. اگه دوستان کارتون های بيشتری خاستن که تعداد آرشيو ما الان يه چيزی در هدود 420 تا سريال کارتونی هست، ميتونن پست اول تاپيک انيميشن رو بخونن و اگه با اون شرايت موافقت کنن، ما در خدمتشونيم و ميتونن از کارتون های اون تاپيک هم استفاده کنن.:happy:

با اين حساب برای پخش کارتون های اين تاپيک ريش و قيچی دست خودتونه برادر لينخو.:)

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
خوب اينجا يه بحثی پيش ميآد. راستش همون طور که ميدونين من همه فيلم و سريال هامو گزاشتم برای اشتراک ولی اسمی از کارتون هام نبردم. اونم به خاطر حساسيتی هست که رو کارتون هام دارم و به خاطر همينه که تو تاپيک انيميشن با يه شرايط ديگه اي کارتون ها رو پخش ميکنيم.

ولی در مورد کارتون هايی که اينجا دانلود ميشه ، چون اسمش هم روشه ميخوايم مشارکت کنيم پس طبق قوانين اين بخش عمل کنيم بهتره. و شما هر جور که صلاح ميدونين بين بچه ها پخش کنين. اگه دوستان کارتون های بيشتری خاستن که تعداد آرشيو ما الان يه چيزی در هدود 420 تا سريال کارتونی هست، ميتونن پست اول تاپيک انيميشن رو بخونن و اگه با اون شرايت موافقت کنن، ما در خدمتشونيم و ميتونن از کارتون های اون تاپيک هم استفاده کنن.:happy:

با اين حساب برای پخش کارتون های اين تاپيک ريش و قيچی دست خودتونه برادر لينخو.:)

من هم با حرف شما كاملا موافقم استاد.
اول اينكه دانلود انيميشن قبليه تموم خيلي وقته تموم شده به نظر شما الان چي رو شروع كنيم؟؟؟
دوم اينكه اونيكي سرياله كه حجمش زياد بودو قرار بود با هم بگيريم شروع كردين يا نه خواهر؟؟؟؟؟
با اين حساب برای پخش کارتون های اين تاپيک ريش و قيچی دست خودتونه برادر لينخو
ممنون خواهر از اين ترفيع درجه به حقير.من مشكلي با پخش ندارم .....فقط به نظرم كمي هم حساسيت بد نيست...
راستي اين انيمي كه تموم شده چه طور براتون بفرستم؟؟؟

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
Eureka 7

eureka 7 محصول 2005 و 50 قسمته!
Seen in part or in whole by 2020 users, rank: #99
Median rating: Excellent
Arithmetic mean: 8.5216 (Excellent-.47), std. dev.: 1.725, rank: #124
Weighted mean: 8.3884 (Very good+.38), rank: #136
Bayesian estimate: 8.37296 (Very good+.37), rank: #60
وضعيت: دانلود نشده
لينک دانلود: http://www.mininova.org/tor/338682
11.07 gigabyte​

خواهر اینو بزن به حساب من:cool:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
خواهر اینو بزن به حساب من
ممنون kakashi عزیز.پس اگر کمکی خواستی بده منم کمکت کنم قبل از اینکه خواهر یه انیمیشنه خوب برای دانلود پیدا کنن.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون kakashi عزیز.پس اگر کمکی خواستی بده منم کمکت کنم قبل از اینکه خواهر یه انیمیشنه خوب برای دانلود پیدا کنن.

فقط یه سوال این لینک تورنت تا قسمت 34 Avi هست و بقیه Mkv ، این بعدا مشکل نشه؟:wacko:

خودشم اونجوریکه حساب کردم تا 14-15 روز دیگه دانلودش تموم میشه:lol: اگه بخواین زودتر تموم بشه که قسمتها رو تقسیم میکنیمو داون میکنیم و اگر مشکل زمانی وجود نداره بهتره شما هم انیمه دیگه ای رو داون کنید:D تا انیمه ها زودتر تموم بشن

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
فقط یه سوال این لینک تورنت تا قسمت 34 Avi هست و بقیه Mkv ، این بعدا مشکل نشه؟:wacko:

خودشم اونجوریکه حساب کردم تا 14-15 روز دیگه دانلودش تموم میشه:lol: اگه بخواین زودتر تموم بشه که قسمتها رو تقسیم میکنیمو داون میکنیم و اگر مشکل زمانی وجود نداره بهتره شما هم انیمه دیگه ای رو داون کنید:D تا انیمه ها زودتر تموم بشن
خوب نظر من اینکه تا یه چیزه دیگه بار دانلود خواهر بدن بذاریم من تا اونجایی که میتونم کمک شما کنم/؟؟؟نظرتون چیه؟؟دیگه تقسیمش پای خودتون

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
خوب نظر من اینکه تا یه چیزه دیگه بار دانلود خواهر بدن بذاریم من تا اونجایی که میتونم کمک شما کنم/؟؟؟نظرتون چیه؟؟دیگه تقسیمش پای خودتون

چطوره شما MKV هارو دانلود کنید منم AVI ها رو داون میکنم:lol: یا که هرجور شما صلاح بدونید، برای من فرقی نمیکنه:)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خواهر اینو بزن به حساب من:cool:
ok ;)
نه مشگلی درست نميکنه :happy:خيلی از کارتون ها اينجوين چون بعضی وقت ها نسفيش مال يه گروهه نسفيش ماله يه گروه ديگه يا يه چيزايی تو اين مايه ...:wacko:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اول اينكه دانلود انيميشن قبليه تموم خيلي وقته تموم شده به نظر شما الان چي رو شروع كنيم؟؟؟
هر کدوم از اينايی که اينجاا گزاشتم بد نيستن، الانم چند تای ديگه ميزار;)م، ديشب داشتم ميزاشتم که PT بی PT شد.:( حالا دوباره از سر بايد بنويسم!
36_1_4.gif

دوم اينكه اونيكي سرياله كه حجمش زياد بودو قرار بود با هم بگيريم شروع كردين يا نه خواهر؟؟؟؟؟
نه يکی ديگه رو شروع کردم الان ميزارمش.:p
ممنون خواهر از اين ترفيع درجه به حقير.من مشكلي با پخش ندارم .....
من چی کاره بيدم؟؟؟!!!:p:lol:
فقط به نظرم كمي هم حساسيت بد نيست...
برادر پس يه کم هساسيت به خرج بدين:happy: مخصوصاً نسبت به کسايی که کارشون اينه که از ما بگيرن و بعد بفروشن، نمونه اش هم آقای حامد خطر هست:hmm: که اومدن تو تاپيک سريال های رزمی و ميخوان سريال ها رو ازتون بگيرن. از سريال های من که حداقل هيچ چی به ايشون ندين.:f34r:
راستي اين انيمي كه تموم شده چه طور براتون بفرستم؟؟؟
اگه بتونين به دست برادر دنيل برسونين کافيه:blush:. دستتون هم درد نکنه:happy::blush:، منم اين سری رو حتماً وقتی پدرم دارن بر ميگردن ميدم که بيارن.;)

راستی طبق گفته تون پست اول رو اديت کردم.:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا