برگزیده های پرشین تولز

مشارکت در پخش سریال کارتونی سندباد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ladaano

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست گرامی و نازنینم . من امروز پول را واریز نمودم و پی ام زدم . لطفا پیغام های خصوصی خود را چک
کنید. فقط لطف کنید بنویسید چه مدت دیگر به دستم می رسد ؟ لادن

masud1384

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
روز 16 تير جهت خريد مجموعه سندباد شماره قبض را برايت pm زدم كه گفتي 2تا3 روز بعد به دستم ميرسه كه البته هنوز خبرسي نشده . لطفا در مورد ارسال آن خبر دقيقي به من بده (از شهر قم )
ممنونم

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزيز
روز 16 تير جهت خريد مجموعه سندباد شماره قبض را برايت pm زدم كه گفتي 2تا3 روز بعد به دستم ميرسه كه البته هنوز خبرسي نشده . لطفا در مورد ارسال آن خبر دقيقي به من بده (از شهر قم )
ممنونم

مسعود جان ، بدلایلی تا امروز اونایی که سند باد رو خواسته بودند رو نمیتونستم بفرستم ولی از امروز ( دیروز یه اتفاق جالب افتاد که مسئله حل شد) پخشش شروع شد - شما هم وقت کردی اون اسمتو بگو چون بدون اسم نمیفرستند ;)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
مسعود جان ، بدلایلی تا امروز اونایی که سند باد رو خواسته بودند رو نمیتونستم بفرستم ولی از امروز ( دیروز یه اتفاق جالب افتاد که مسئله حل شد) پخشش شروع شد - شما هم وقت کردی اون اسمتو بگو چون بدون اسم نمیفرستند ;)

خداروشكر
ايول
پس تا چند روز ديگه ميرسه دستم

masud1384

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز (KAKASHI)
در يك پيام شخصي آدرس ، نام و نام خانوتدگي و شماره قرمز قبض را چون خواسته بودي دوباره برايت فرستادم.

علی یار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مسعود جان ، بدلایلی تا امروز اونایی که سند باد رو خواسته بودند رو نمیتونستم بفرستم ولی از امروز ( دیروز یه اتفاق جالب افتاد که مسئله حل شد) پخشش شروع شد - ;)

choir.gif

ladaano

Registered User
لایک‌ها
0
سلام راستش را بخواهید منم همین مشکل را دارم .20 تیرماه شماره قبض را پی ام زدم و تا امروز چیزی به دستم نرسیده است . امیدوارم مشکل شما بر طرف شده باشد و گوشه چشمی هم به من داشته باشید. منتظرم .لادن

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0
سلام راستش را بخواهید منم همین مشکل را دارم .20 تیرماه شماره قبض را پی ام زدم و تا امروز چیزی به دستم نرسیده است . امیدوارم مشکل شما بر طرف شده باشد و گوشه چشمی هم به من داشته باشید. منتظرم .لادن

سلام دوست عزیز
اگر شما ساکن تهران هستید و pm زدید به دست من نرسیده. و اگر به kakashi پیام داده اید با توجه به زمان درخواست و همانگونه که در پست اول همین تاپیک آمده:

زمان دریافت : 15 روز بعد از ارسال شماره قبض

که هنوز 15 روز از 20 تیر ماه نگذشته و سفارش شما دچار تاخیر نشده

دوستان سری اول که درخواست داده بودند به علت یک مشکل کوچک دچار تاخیر در دریافت سریال شدند. ولی خوشبختانه مشکل حل شده و پخش به روال عادی خودش برگشته.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
اگر شما ساکن تهران هستید و pm زدید به دست من نرسیده. و اگر به kakashi پیام داده اید با توجه به زمان درخواست و همانگونه که در پست اول همین تاپیک آمده:

سهراب جان ایشون بمنم PM نزدند ;)

خواهر سعی میکنم تا 2-3 روز برسونم دستتون - به هر حال شرمنده بابت تاخیر

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

ladaano

Registered User
لایک‌ها
0
سهراب جان ایشون بمنم PM نزدند ;)

خواهر سعی میکنم تا 2-3 روز برسونم دستتون - به هر حال شرمنده بابت تاخیر

سلام و دوست نازنین من. امیدوارم پر توقعی نکرده باشم . الان دوباره پی ام زدم . لطفا پیغام های خود را چک کنید . قربانتان . لادن

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
سلام!

برادر بابک عزیز سند باد و پرنس کوچولو به دستم رسید! --> اونم به فاصله یه روز از تاریخ پست:happy::f34r:

خیلی ممنون!:D

جا داره یه بار دیگه از خواهر فریدا که زحمت خرید کارتونارو کشید هم تشکر کنم:happy::rolleyes:

ladaano

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . امیدوارم خوب باشید متاسفانه هنوز بسته من به دستم نرسیده است . لطفا زودتر اقدام کنید. 11 روز شده است . لادن

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام . امیدوارم خوب باشید متاسفانه هنوز بسته من به دستم نرسیده است . لطفا زودتر اقدام کنید. 11 روز شده است . لادن

خواهر بسته شما رو فرستادم ، حالا کی برسه خدا داند :rolleyes: ولی دیگه هر چقدرم دیر برسه یکشنبه دستتونه ;)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها توجه ;)

اونایی که کد پستی ندارن ، بسته هاشون برگشت خورده :eek: لطفا کد پستی رو پیدا کنید و بگید :happy: از جمله جناب علی یار و جناب mehdi49 ;)

mehdi49

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها توجه ;)

اونایی که کد پستی ندارن ، بسته هاشون برگشت خورده :eek: لطفا کد پستی رو پیدا کنید و بگید :happy: از جمله جناب علی یار و جناب mehdi49 ;)

agha ba salam man ke kode posty ro dadam hamoon moghe ke gofty nemidoonam chera migi kode posty nadashty.

be har hale kode posty ro baratoon pm kardam . bye

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2

brayan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

منم میتمونم درخواست خرید کنم؟ الان ممکن هست؟

برایان:f34r:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا