برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید اسپیکر (کسانی که قصد خرید اسپیکر دارند تشریف بیارند داخل)

shahinshah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من یک اسپیکر قابل حمل خوب تا نهایت قیمت 180 تومن میخواستم
میخوام قابل حمل باشه پس usb هم بهش بخوره ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام دوست عزیز اسپیکر پرتابل اگه میخوای فقط برند های حرفه ای به درد میخوره که اونا هم فلش نمیخورن
من مدل https://www.tehranspeaker.com/jbl/jbl-clip-plus-black رو پیشنهاد می کنم
این مدل هم خوبه ارزون تر هم هست https://www.tehranspeaker.com/jbl/jbl-go-black
صداشون رو اگه بشنوی واقعا خوشت میاد

uplayter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.به نظر شما از این سه اسپیکر کدوم بهتره.اول از همه اسپیکر Logitech Z623 که خودمم قبولش دارم ولی امکانات ارتباطیش کمه.
و در رابطه با Creative T4 و Edifier S730 کدوم از این سه تا خوبه واسه موزیک.
و یک چند موردی هست شما با توجه به این(نکات) بنده رو اگه امکانش هست راهنمایی کنید.مرسی
1.متوجه هستم Logitech Z623 گواهی THX داره(که یعنی وضوح صدای بسیار خوبی داره مخصوصا برای فیلم دیدن و بازی)و همین طور بیس فوق العاده قوی داره که در باس آخر عوجا و خش-خشی نداره(به قول خودمون کم نمیاره).
2.من الآن 700 تومن می تونم هزینه کنم برای خرید Logitech Z623 ولی تو دو راهی گیر کردم این خوبه(با در نظر گرفتن عصر تکنولوژی و ارتباط بی سیم مثل ریموت کنترل و بلوتوث) یا اون دو نوع اسپیکر دیگه(مخصوصا Edifier S730) ولی برای یک میلیون هزینه کردن یک ماهی طول میکشه تا بخرم.
3.بنده دنبال هم وضوح صدا و هم بیس مناسب می گردم مخصوصا این که Logitech Z623 و Creative T4 توییتر ندارن(به قول خودمون این یعنی نقص در گوش دادن موسیقی)
4.و اصلا از مناسب بودن بیس Creative T4 مطمعن نیستم چون هیچی در فضای وب ننوشته شده درباره سه سابویفر به کار برده شده داخلش.
ممنون میشم راهنماییم کنید

f_e275

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

از انجایی که دوستان در خرید اسپیکر گیج و سردرگم می شوند خواستم یک کمکی کرده باشم
و بتوانید از تجربه بنده استفاده کنید
و از دوستانی که از اسپیکر اطلاعات خوب و مفیدی دارند می توانند بنده را در این تاپیک همراهی کنند
شناخت اسپیکر
اسپیکر وسیله جانبی کامپیوتر هست که تشکیل شده از دو بلندگو و بعضی مواقع از بلندگو های بیشتر که کارش

خارج کردن صداهایی هست که از کامپیوتر پخش می شود
چند نوع اسپیکر داریم

1. اسپیکر 2 کاناله که تشکیل شده از دو عدد بلندگو
2. اسپیکر 2.1 کاناله که تشکیل شده است از 2 بلندگو و یک ساب ووفر که به همین دلیل بهش می گویند 2.1
3. اسپیکر 5.1 کاناله که تشکیل شده است از 5 بلندگو و یک ساب ووفر
4. اسپیکر 7.1 کاناله که تشکیل شده است از 7 بلندگو و یک ساب ووفر
که نمونه 7.1 کاناله کمتر تولید می شود و کم یاب تر از بقیه هست
چه مارکی بخریم

در بازار مارک های گوناگونی یافت می شود که اکثرا چینی و نا معروف هستند
ولی 4 تا مارک خوب و معروف هستند که جز بهترین مارک ها هستند و از کیفیت ساخت و صدای بهتری بهرمند هستند
1. لاجیتک
2. کریتیو
3.ادیفایر
4.میکرولب اصل نه از این چینی ها
هر کدام از این 4 مارک را اگر خریداری کنید ضرر نخواهید کرد
این مارک ها جهانی هستند
و کیفیت ساخت بالاتر و صدای بهتری دارند
من دیگه مدل نمی گم که کدام مدل از این مارک ها خوب هست چون اصلا این مارک ها مدل بد ندارند و همشون عالی هستند
و هر چقدر بیشتر هزینه کنید اسپیکر بهتری نصیب شما خواهد شد
هر کس سوالی داشت در خدمتم و در همین تاپیک اعلام کند

از دوستان می خواهم که این تاپیک را بالا نگه دارند و اگر اطلاعاتی دارند در مورد اسپیکر در همین تاپیک منتشر کنند
سلام
من برای تلویزیونمون که بلندگو هاش نویز زیادی داره میخوام یک اسپیکر بگیرم فضایی هم که میخوام پوشش بده حدود 70 متر هستش ولی صدای آنچنان قوی نمیخوام و حتی همون بلندگوهای خود تلویزیون که دوتا 10 وات هستش هم از نظر حجم صدا تقریباً کافی بودن برام ولی نویز زیادی داشتن و بی کیفیتن
به نظرتون اسپیکر چند وات باید بگیرم؟
من خودم میخوام اسپیکر edifier prisma encore e3360 رو بگیرم که 64 وات هستش
میخوام بلوتوث هم داشته باشه البته اگه گزینه ی خیلی بهتری وجود داره که بلوتوث نداره هم بگید
ممنون

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سلام ادیفایر 2700 الان گیر میاد؟

بالا