برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید دوربین SLR زیر 900 تومن

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ممنون ... d80 لایو ویو نداره ...

در ضمن ، مثل اینکه لنز ِ این 40D حدود 1 تومن قیمتشه ، درسته ؟ من اگه دی80 بگریم ، نمیتونم دیگه همچین لنزی رو براش بخرم ...
کاشف به عمل اومد که لنز 17-85 هست

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام!
خوب من این تاپیک رو ندیدده بودم پارسا جان یه ندایی میدادی!
خوب دوستان توضیح کلی که با صحبتهای بسیار ما از دوربینهای کامپکت و اس ال ار لایک به سمت amature slr حالا semi pro slr رسیدیم البته فعلا که موفق به خرید نشدن و ممکنه به سمت full frame هم سوق پیدا کنیم!:lol:

با توجه به صحبتهای manuelcalavera عزیز من حتما slr رو بهشون پیشنهاد میکنم و ناگهان از 800 900 تومان به نزدیک 2 میلیون رسید! دیگه مایه داریه!

ولی باز من به شخصه بین دو گزینه یd80 و 40d کنون 40d رو پیشنهاد میکنم!
البته معقولانه تر این هست که d80 به همراه لنز کیت خریداری کنی و بقیه پول رو نگه داری برای آینده ( لنز و accessories ) و یا لنز مورد علاقت رو خریداری کنی! ولی این امکانات در قبال از دست دادن بعضی از امکانات و خصوصیات 40d هست!
در ضمن لنز کیت همراه 40d 17-85 هست که لنز واقعا عالی هست!

Sama01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان با بالا بردن بودجه ، تصمیم گرفته شد Canon 40d بخرم ... با لنز کیت 18-135 در میاد 1650

تو این رنج چی هست دیگه ؟

کنون مگه لنز 18-135 داره؟
از نظر خود دوربین، مسلما 40D سر تر از D80 هست.

ممنون ... d80 لایو ویو نداره ...
در ضمن ، مثل اینکه لنز ِ این 40D حدود 1 تومن قیمتشه ، درسته ؟ من اگه دی80 بگریم ، نمیتونم دیگه همچین لنزی رو براش بخرم ...
قبلا هم گفته‌ام. لایو ویو چیز به درد بخوری نیست. لااقل من خیلی‌ها رو دیدم که به این لایو ویو، به دیدی یک ویژگی مهم و اثرگذار نگاه نمی‌کنند.
شما داری SLR می‌خری. یعنی می‌خواهی حرفه‌ای عکاسی کنی.

درسته لنز 40ِD لنز خوبیه. ولی نه در حد 1 تومن.

با توجه به صحبت‌هایی که شد، پیشنهاد من اصلا چیز دیگری است. شما اگر می‌خواهی حتما یک SLR بخری، فعلا یک دوربین مختصر با یک بنز نرمال بخر. یواش یواش ببین از عکاسی چی می‌خواهی. بعد شروع کن به ارتقا.
من خیلی از عکس‌ها را با دوربین‌های SLR-LIKE دیده‌ام که اگر ندانید با چنین دوربینی گرفته شده، تصور می‌کنید با یک دوربین حرفه‌ای گرفته شده. شما عکاسی را با یک دوربین معمولی (نه کامپکت) شروع کن. بعد اگر لازم شد ارتقا بده.
چون اطلاع دقیقی از دانش و علایق عکاسی شما ندارم نمی‌توانم خیلی پیشنهاد دقیقی به شما ارائه کنم.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8

قبلا هم گفته‌ام. لایو ویو چیز به درد بخوری نیست. لااقل من خیلی‌ها رو دیدم که به این لایو ویو، به دیدی یک ویژگی مهم و اثرگذار نگاه نمی‌کنند.

با توجه به صحبت‌هایی که شد، پیشنهاد من اصلا چیز دیگری است. شما اگر می‌خواهی حتما یک SLR بخری، فعلا یک دوربین مختصر با یک بنز نرمال بخر. یواش یواش ببین از عکاسی چی می‌خواهی. بعد شروع کن به ارتقا.
من خیلی از عکس‌ها را با دوربین‌های SLR-LIKE دیده‌ام که اگر ندانید با چنین دوربینی گرفته شده، تصور می‌کنید با یک دوربین حرفه‌ای گرفته شده. شما عکاسی را با یک دوربین معمولی (نه کامپکت) شروع کن. بعد اگر لازم شد ارتقا بده.
چون اطلاع دقیقی از دانش و علایق عکاسی شما ندارم نمی‌توانم خیلی پیشنهاد دقیقی به شما ارائه کنم.

من با ریویو های دی300 خیلی تحریک شدم ، خیلی اغوا کننده هست

من عکس های تبلیغاتی رو دوست دارم خیلی

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

پس فردا صحبت S5 Pro هم خواهد شد پس.. اگه قرار باشه همینطوری فقط مشخصات رو ورق بزنی تا اخر عمر مدل بالاتر رو میخوای.. برو مثه بچه ادم یه پاناسونیک FZ50 بخر فعلا باهاش سر کن..

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا 40d رو خریدم با لنز کیت 17-85 از همه ی دوستان هم ممنون

بالا