برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید پاور مناسب

saeid009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من توی این انجمن تازه واردم، اگه اینجا جای مناسبی برای گذاشتن این تاپیک نیست شرمنده
من نیاز دارم که یک پاور بخرم، با محاسبه گر گرین توان مورد نیازم رو محاسبه کردم و به میزان 340 رسیدم
الان میخوام بدونم بخوام یک پاور مناسب بخرم (دیگه توانش حداقل باید کمتر از 400 نباشه چون احتمالا میخوام در آینده یسری قطعه جدید بخرم) چه چیزی پیشنهاد میدید؟
پاور های برند گرین کیفیت مناسب و قابل اعتمادی دارن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان من توی این انجمن تازه واردم، اگه اینجا جای مناسبی برای گذاشتن این تاپیک نیست شرمنده
من نیاز دارم که یک پاور بخرم، با محاسبه گر گرین توان مورد نیازم رو محاسبه کردم و به میزان 340 رسیدم
الان میخوام بدونم بخوام یک پاور مناسب بخرم (دیگه توانش حداقل باید کمتر از 400 نباشه چون احتمالا میخوام در آینده یسری قطعه جدید بخرم) چه چیزی پیشنهاد میدید؟
پاور های برند گرین کیفیت مناسب و قابل اعتمادی دارن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

برای مشاوره خرید پاور حتما لیست قطعات فعلی را بنویسید .همچنین قراره چه کارت گرافیکی اضافه کنید ؟

saeid009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

برای مشاوره خرید پاور حتما لیست قطعات فعلی را بنویسید .همچنین قراره چه کارت گرافیکی اضافه کنید ؟
ممنون از پاسختون
سیستم الانم خیلی ضعیفه
gtx 550ti
i3 4160
h81m-c
دو تا 1TB HDD

هنوز خیلی تصمیم تحقیق نکردم که در آینده میخوام چی بخرم ولی چیزی که ازش مطمعنم چیز خیلی قوی نمیتونم بخرم😅 فعلا میخوام یه پاور بخرم چون پاور قبلیم سوخت (green 330) و دلم میخواد جوری باشه ک بعدا بتونم یکم ارتقا بدمش

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ممنون از پاسختون
سیستم الانم خیلی ضعیفه
gtx 550ti
i3 4160
h81m-c
دو تا 1TB HDD

هنوز خیلی تصمیم تحقیق نکردم که در آینده میخوام چی بخرم ولی چیزی که ازش مطمعنم چیز خیلی قوی نمیتونم بخرم😅 فعلا میخوام یه پاور بخرم چون پاور قبلیم سوخت (green 330) و دلم میخواد جوری باشه ک بعدا بتونم یکم ارتقا بدمش
من پیشنهادم 500 وات گرین سری UK PLUS هست .

saeid009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پیشنهادم 500 وات گرین سری UK PLUS هست .
خیلی ممنون از راهنمایی
اونوقت ببخشید پاور های گرین عمر مناسبی دارند؟
من خودم مشکلی نداشتم تاحالا باهاشون ولی اینطور که من شنیدم و توی انجمن ها خوندم میگن گاهی اوقات کیفیت مناسبی ندارن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
خیلی ممنون از راهنمایی
اونوقت ببخشید پاور های گرین عمر مناسبی دارند؟
من خودم مشکلی نداشتم تاحالا باهاشون ولی اینطور که من شنیدم و توی انجمن ها خوندم میگن گاهی اوقات کیفیت مناسبی ندارن
سلام
ببنید اگر شرکت دیگری هم با این مقیاس فروش پاور داشت به طبع نظرات منفی اون شرکت هم زیاد میشد . این که همیشه همه رو نمیشه راضی کرد کاملا درسته . خیلی از مشکلات به خاطر نوسانات برق و ... میباشد .
در حال حاضر پاورهای گرین به دلیل کیفیت و خدمات گارانتی بهترین هستند .اگر پاورهای گرین با کیفیت نبود هیچوقت 60 ماه گارانتی نمیشد .
در ایران هم یکسری افراد ممکنه با درست کردن یوزر قصد تخریب یک شرکت خاص رو داشته باشند که این مورد بارها دیدم .بارها پاور گرین با محصولات مشابه بررسی شده و سر بلند از آزمایش بیرون آمدند .

saeid009

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببنید اگر شرکت دیگری هم با این مقیاس فروش پاور داشت به طبع نظرات منفی اون شرکت هم زیاد میشد . این که همیشه همه رو نمیشه راضی کرد کاملا درسته . خیلی از مشکلات به خاطر نوسانات برق و ... میباشد .
در حال حاضر پاورهای گرین به دلیل کیفیت و خدمات گارانتی بهترین هستند .اگر پاورهای گرین با کیفیت نبود هیچوقت 60 ماه گارانتی نمیشد .
در ایران هم یکسری افراد ممکنه با درست کردن یوزر قصد تخریب یک شرکت خاص رو داشته باشند که این مورد بارها دیدم .بارها پاور گرین با محصولات مشابه بررسی شده و سر بلند از آزمایش بیرون آمدند .
خریدم این مدل رو که پیشنهاد دادی، شد 1950 تومن😑 چقدر همه چی گرون شده
ممنون از همه راهنمایی ها

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
این کانفیگ 1200 وات نمیخواد
با برنامه زیر قطعات را محاسبه کنید .850 یا 800 وات گلد هم کافیه برای این سیستم .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
بالا