برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.1 میلیون تومان

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
رنگ صورتی اش رو من 5-6 روز قبل تو 2 تا مغازه دیدم...تو علاالدین...بگردید پیدا میشه....

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ببين z610 اگوست 2006 به بازار اومده . در حالي كه 5300 يك ماه بعد ( توي سپتامبر) اومده . حالا 5300 توي همه مغازه ها هست ولي z610 خيلي تك و توك پيدا ميشه.
بعد هم من دقيقآ از همون وقتي كه تازه به بازار اومده بود و عكسشو ديدم گفتم يكي از اين ميگيرم.
گوشي كه معلومه دارم.ولي به خاطر يه سري مسايل ديگه خيلي تحت فشارم كه زودتر گوشي جديد بگيرم.

این مال اینه که نوکیا (بنا به دلایل بسیار زیادی که قبلا در بارش صحبت کردیم) توی ایران محبوبیت بیشتری داره...از هر کسی میپرسی (مخصوصا مغازه دار) گوشی چی بگیرم میگه نوکیا بگیر...البته این روزها دیگه تمایل مردم به se هم داره زیاد میشه منتها خوبی که داره اینه که به همین دلیلی که خدمتتون عرض کردم زد610 و کلا گوشیهای se کمتر خز میشن

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بابا چه خبره؟! يك كلام گفتم پسر نيستم!من كه به اصطلاحاي شما وارد نيستم .اين چيزي كه x_farhad گفت يعني چي؟

من دقيقآ دنبال z610 صورتي ميگردم ولي هيچ جا توي ايران پيدا نكردم.البته خواهرم داره ميره دبي ميتونم بگم از اونجا برام بياره. ولي فكر نكنم الان موبايل گرفتن از خارج بصرفه باشه نه؟
با اينكه از نوكيا خوشم نمياد بطور استثنايي از 5300 خوشم اومد.فقط دوربينش 1.3 مگاپيكسله.حافظه اش هم خيلي كمه.
e900 توي نظر سنجي اين سايت بالا بود:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1508&idPhone1=1665

من بيشترين استفاده اي كه از امكانات موبايل دارم mp3 و واكمن بودنشه.

هیچی بیخیال، های بودم!
gtgt.gif

خرید از دوبی به نظر من به صرفه اس، البته اگه برید همون چهارراه نایف بگیرید، z610 الان قیمت خارجه ش حدود 260-70 دلاره. ولی یه چیزی، اگه می خواید به عنوان واکمن استفاده کنید ازش، باید یه دونه هندزفری hpm-70 و یه مموری m2 هم بخرید واسش...اگه بودجتون محدود نیست البته، این گوشی a2dp رو ساپورت می کنه، به جای hpm-70 یه دونه ds970 بگیرید و برید فضا
pestered.gif

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين z610 اگوست 2006 به بازار اومده . در حالي كه 5300 يك ماه بعد ( توي سپتامبر) اومده . حالا 5300 توي همه مغازه ها هست ولي z610 خيلي تك و توك پيدا ميشه.
بعد هم من دقيقآ از همون وقتي كه تازه به بازار اومده بود و عكسشو ديدم گفتم يكي از اين ميگيرم.
گوشي كه معلومه دارم.ولي به خاطر يه سري مسايل ديگه خيلي تحت فشارم كه زودتر گوشي جديد بگيرم.

نمیدونم چرا تظرم بیشتر به سمت 5300 Nokia متمایل هست، اگر دوربینش خیلی براتون مهم نیست بهش فکر کنید چون گوشی خیلی قوی و سریع تحت جاوا هست.... حتماً هم برید تو مغازه بازش رو تو دست امتحان کنید و اگر خوشتون اومد قرمزش رو بخرید (رنگ دخترونه) ترجیحاً از جایی بخرید که گوشی پلمپ و گارانتی ارزان قیمت داشته باشد.​

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بابا چه خبره؟! يك كلام گفتم پسر نيستم!من كه به اصطلاحاي شما وارد نيستم .اين چيزي كه x_farhad گفت يعني چي؟

من دقيقآ دنبال z610 صورتي ميگردم ولي هيچ جا توي ايران پيدا نكردم.البته خواهرم داره ميره دبي ميتونم بگم از اونجا برام بياره. ولي فكر نكنم الان موبايل گرفتن از خارج بصرفه باشه نه؟
با اينكه از نوكيا خوشم نمياد بطور استثنايي از 5300 خوشم اومد.فقط دوربينش 1.3 مگاپيكسله.حافظه اش هم خيلي كمه.
e900 توي نظر سنجي اين سايت بالا بود:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1508&idPhone1=1665

من بيشترين استفاده اي كه از امكانات موبايل دارم mp3 و واكمن بودنشه.

تا اونجا که من میدونم 5300 تا یک گیگ رو باید ساپورت کنه.

tommy_grl

Registered User
لایک‌ها
1
منم به همين دليل كه نميخوام گوشيم زود خز بشه ميخوام يه گوشي تك بگيرم.تازه من كه مثل شماها پولدار يا تين ايجر نيستم كه هر 2 ماه بخوام گوشي عوض كنم.
از ظاهر 5300 خوشم اومد.(بخصوص از قرمزش) دوربينش هم واسم خيلي مهم نيست.ولي وقتي فكر ميكنم كه قراره تا 2 3 سال ديگه گوشي ديگه اي نگيرم ميگم بزار يه چيزي بگيرم كه اقلآ الان قديمي نشده باشه.تا 2 گيگ رو ساپورت ميكنه ولي عملآ كه نميشه 2 گيگش كرد.سرعتش مياد پايين.حافظه خ.دش فقط 5 mb هست!؟
من دقيقآ نميدونم واسه ثبت گوشي اينجا چقدر ميگيرن ولي چند نفر گفتن نميصرفه .گارانتيش رو هم از دست ميده نه؟
اين چيزايي كه گفتين بگيرم كلآ قيمتش چقدر ميشه؟مگه ds970 چيه كه آدمو ميبره فضا!؟
راستي اگه در مورد e900 هم نظري دارين بگين.چون توي يه سايت معروف ديدم ريتينگش بالا بود.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
ds970 یه هدست استریو بلوتوث ایر باد هست از شرکت سونی اریکسون که با کیفیت بی نظیرش کیفیتی حتی بالاتر از HPM-70 یا همون هدست استاندارد سری w ارایه میده ( توجه دارید که بلوتوث هست و به گوشی به صورت بی سیم وصل میشه ولی کیفیتی به مراتب بالاتر از سیم دار ها داره)...این از این...

بین E900 و D900 بهتره D900 رو انتخاب کنید ولی من هنوز هم Z610 رو تایید میکنم...به دلایلی مثل تک بودن و زیبا بودن...ضمنا این z610 رو تا 2 گیگ میتونید پر پر کنید و مشکلی هم نداره

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ds970 حدود 85 هزار تومنه
مموری 512 ام2 هم حدود 30 باید باشه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
منم به همين دليل كه نميخوام گوشيم زود خز بشه ميخوام يه گوشي تك بگيرم.تازه من كه مثل شماها پولدار يا تين ايجر نيستم كه هر 2 ماه بخوام گوشي عوض كنم.
از ظاهر 5300 خوشم اومد.(بخصوص از قرمزش) دوربينش هم واسم خيلي مهم نيست.ولي وقتي فكر ميكنم كه قراره تا 2 3 سال ديگه گوشي ديگه اي نگيرم ميگم بزار يه چيزي بگيرم كه اقلآ الان قديمي نشده باشه.تا 2 گيگ رو ساپورت ميكنه ولي عملآ كه نميشه 2 گيگش كرد.سرعتش مياد پايين.حافظه خ.دش فقط 5 mb هست!؟
من دقيقآ نميدونم واسه ثبت گوشي اينجا چقدر ميگيرن ولي چند نفر گفتن نميصرفه .گارانتيش رو هم از دست ميده نه؟
ر

خوب دیگه وقتی نمیخوای خز باشه دیگه نباید توقع داشته باشی تو هر مغازه ای پیدا بشه.....ای بابا پولدار کجا بود من که گوشی عوض میکنم ولی همش مستضعفی هست در حد 150 ت ....یک نکته دیگه گارانتی رو خیلی تو ایران نمیشه بهش تکیه کنی ....به قول بعضیها گوشی فقط آب بهش نرسه و زمین نخوره هیچیش نمیشه:D

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستي اگه در مورد e900 هم نظري دارين بگين.چون توي يه سايت معروف ديدم ريتينگش بالا بود.

کلاً سطح امکانات و همینطور کلاس D600 و D900 بالا هست ولی اگر مثل من، روزت بدون گوش دادن MP3 شب نمیشه و میخوای با گوشیت Game هم بازی کنی، یکراست برو سراغ 5300 Nokia و اگر هم فقط Fashion گوشی مهم هست برات Z610 خوب جواب میده، مفید و خلاصه.

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
با تشکر از پاسخهایتان .
من تمامی علاالدین را گشتم ,ولی اثری از 6681 نبود.:wacko:

حالا دو انتخاب برام مونده:6630 یا 6680 :blink:
لطفا با توجه به قسمتهای پایین به من جواب بدهید,

1-این طور که فهمیدم 6680 در صفحه نمایش و داشتن یک دوربین vga وکیفیت کمی بهتر دوربین و آپدیت نرم افزارهاش از 6630 بهتره
2- 6680 میگند کمی لقی در پایینش هست و رنگ کنارش هم به مرور آسیب پذیره و کلا از لحاظ مونتاژی کمی مشکل داره(در حالی که 6630 کاملا سالم و قابل اعتماده)
3-آخرین قیمتی که گرفتم این بود:6630=240 و 6680=270

حالا با توجه به تفاوت قیمت 30 تا 40 تومانی و نکات بالا کدام بهتره؟!

راستی این که میگن گارانتی های اصلیشون مال خود فنلاندند ولی متفرقه مال چین و ... راسته,اگه راسته آیا ارزش داره 30 تومن بیشتر بدم و گارانتی اصلش را بگیرم؟
خیلی ممنون!;) :D

یه سری هم به طبقات 4 و 5 و 6 بزن ان شا ا.. پیدا می کنی . من خودم دیروز چن جا دیدم ولی لینکه نو باشه و فروشی رو نپرسیدم:cool:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
من 6681 داشتم که میدونم زیاد با 6680 فرقی نداره این گوشی یکی از مقاومترین و خوش ساخت ترین گوشیهای بازاره. یکم لقی رو داره ولی اون لقی رو اکثر گوشیها دارند چیزی بیشتر از بقیه گوشیها نیست.

چرا فرقشون کم هم نیست. 6680 یه دوربین اضافه داره- 3G داره- و خوشتیریپ تره:rolleyes:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چرا فرقشون کم هم نیست. 6680 یه دوربین اضافه داره- 3G داره- و خوشتیریپ تره:rolleyes:

اون دوربین اضافه به چه دردت میخوره مثلا؟! هر جفتشون هم 3g هستند اما ویدیو کال که فقط یکی از امکاانات 3g هست در 6681 نیست همین. این گوشی تنها فرق مهمشون 2 مگ حافظه داخلی هست.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگر دنبال طراحی هستی برو تو LG (!) دوربين & Mp3 خوب رو اکثرا گوشيهای پابليک دارن مگر اینکه بيشتر هزينه کنی [ مثلا نزديک 500.000 ] که W900 رو که گردشی (!) هم هست تهيه کنی / ولی اینها از نظر طراحی به نظر'م گزينه های خوبی هستند
kaffeetrinker_2.gif

مثلا KG810 رو میتونی بخری با 1.3 دوربين که 128 مگ مموری داره و اسلات نداره (!) و نزديک 305.000 قيمت داره / از طرفی KG320 که خودم هم تو فکر'ش هستم هم با همون خصوصيات اصلی KG810 موجود هست و قيمتش تقريبا 235.000 هست / خود شکلات (!) هم شايد گزينه زياد بدی نباشه / از طرفی D820 که کشويی هست و مموری میخوره و 1.3 دوربين داره با 280.000 قيمت [ گارانتی پارس قائم ] گزينه جالب ديگه ای هست
305.gif

//

Z610 هم گزينه عالی هست که خصوصيات'ش رو میدونی و از نظر طراحی هم کامل'ه
kaffeetrinker_2.gif

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
اون دوربین اضافه به چه دردت میخوره مثلا؟! هر جفتشون هم 3g هستند اما ویدیو کال که فقط یکی از امکاانات 3g هست در 6681 نیست همین. این گوشی تنها فرق مهمشون 2 مگ حافظه داخلی هست.

به در خاصی نمی خوره ولی میشه باهاش دهن خیلی ها رو بست.:lol: به این در می خوره
ولی باور کن 6681 3G نداره.باور نداری بیا::happy:
6680
6681
ولی در کل ارزششو نداره بیشتر از 10 تومن اختلاف داشته باشن
83.gif

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
راستی آق داریوش که خیلی هم گلی.
303.gif
شاید گوشیموعوض کنم و نوکیا بگیرم. آخه الانیم LCD خیلی کوچیکه
دو دسته رو معرفی می کنم لطف کن تو هر دسته بهترین رو بگو:
281.gif

واسم بیشتر سرعت و کاراییش مهمه نه دو ربینش.
268.gif

دسته اول:
6630-6680-7610-6260
دسته دوم:
6233-6234-3250

tommy_grl

Registered User
لایک‌ها
1
اتفاقآ من از شكل گوشياي lg خوشم مياد.خودم هم lg داشتم و مشكلي باهاش نداشتم.ولي ديگه انقد ازش بد ميگن كه كلآ روشو خط كشيدم.
راستي 5300 هم از اين هدستاي بيسيم بهش ميخوره؟

من احتمالآ فردا ميرم جمهوري(چون گفتم كه بايد زودتر بگيرم) اگه ظ610 صورتي يا آبي پيدا كردم ميگيرم.
اگر نه ديگه اون موقع بايد تصميم بگيرم كه 5300 بگيرم يا ظ610 مشكي:blink:

پس اگه 5300 گرفتم مموري 512 بگيرم؟

بالا