برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.1 میلیون تومان

farshid0018

Registered User
لایک‌ها
152
دوست عزیز شما مدل xperia z2 بخر هم صفحه بهتری(فول اچ دیه) نسبت به کامپکت داره هم خواسته ی شما رو برآورده میکنه که ضد آب باشه باطریشم 3200 هست که از 2400 اچ تی سی بیشتره

ب نظر شما با توجه به این که زد2 نسل قبلی زد 3 هست ایا در اینده از نظر اپدیت و این مسائل مشکلی نداره؟
با توجه به این که زد5 هم تو کریسمس مییاد بازار
راستش بخاطر این که من زیاد از اون دسته افراد که هی گوشی عوض میکنن نیستم
در خصوص زد5کمپکت چطور؟ایاقیمتش تو بازه قیمت زد3 کمپکت هست؟

mojtaba2600

Registered User
لایک‌ها
285
ب نظر شما با توجه به این که زد2 نسل قبلی زد 3 هست ایا در اینده از نظر اپدیت و این مسائل مشکلی نداره؟
با توجه به این که زد5 هم تو کریسمس مییاد بازار
راستش بخاطر این که من زیاد از اون دسته افراد که هی گوشی عوض میکنن نیستم
در خصوص زد5کمپکت چطور؟ایاقیمتش تو بازه قیمت زد3 کمپکت هست؟
به نکته خوبی اشاره کردی آپدیت
آپدیت معمولا تا دوسال تمام گوشیهای اندرویدی از طرف شرکت سازنده پشتیبانی میشوند بجز شرکت ضعیف هواوی و ...
سال ساخت زد2 اوایل 2014 هست ولی زد3 کامپکت اواخر 2014 هست که فقط 6 ماه فاصله زمانی دارند اما زد5 کامپکت خیلی بیشتر اواخر 2015 هست که تا دوسال میشه اواخر 2017 که تقریبا خوبه
ولی میمونه کیفیت صفحه و سخت افزار داخلی
زد2 مثل زد 3 کامپکت هست از لحاظ سخت افزار با برتری صفحه فول اچ دی پس زد 2 از زد3 کامپکت بهتره از نظر من بجز آپدیت(من خودم اکسپریا یو دارم و بعد از گذشتن از نقطه آپدیت گیری کاستوم رام زدم و بدک نیست ایراد دارن ولی خوب هر گوشی بعد از 2 یا نهایت 3 سال دیگه آپدیت براش نمیاد)
زد5 کامپکت از لحاظ سخت افزاری غولیه برای خودش و صفحه اش نقطه ضعفشه
فرق دیگه ی زد 5 کامپکت اینه که سی پی یو 64 بیتی داره که برای آپدیتهای جدید راحتر آپدیت میگیره چون اندروید هم 64 بیتی شده دیگه(لالی پاپ اندروید5) که زد2 و زد3 کامپکت 32 بیتی هستن
اگه حوصله دردسر نداری و گوشی خوبی میخوای زد 5 کامپکت از دو نظر خوبه یکی متوسط(صفحه با تفیکیک 323 که کیفیت خوبی تو بازار هست و در رده متوسط بازار عالی محسوب میشه) ولی درباره قیمت هیچی نمیشه گفت ابتدا که یه چند صد هزار تومنی حبابی دارن (بین 100 تا 300 بسته به مدل کدوم رده هست) حالا خود دانی

خودم اگه قیمتش در حد 1250 باشه خریدشو ترجیح میدم

Konkur

Registered User
لایک‌ها
54
سلام
دوستان وقتتون بخیر
من یه نوت2 داشتم فروختم حالا میخوام یه گوشی بخرم
بین این گزینه ها موندم
کل پولی که دارم 1 میلیون تومن هست و عجله ای برای خرید ندارم،میتونم تا 1 ماه دیگه هم صبر کنم(شاید تا 1 ماه دیگه یه 300 تومن دیگه اضافه بشه)
(دوربین و خوش دست بودن برام مهم هست)
اول میخواستم بدونم این گوشی ها ارزش خرید دارند؟ و اینکه تا 1 ماه دیگه ارزون تر میشن یا نه؟ و قیمت دست دوم الانشون رو بگید
مرسی

آیفون 5 (انتخاب اولم)
آیفون 5s
ال جی G4
sony z3 compact
sony z5 compact
sony z2

Last edited:

Konkur

Registered User
لایک‌ها
54
لومیا 930 رو هم به لیست اضافه کردم:D

Last edited:

PER3ICA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من سامسونگ گالاکسی اس 4 گرفتم 1.020.000 تومن
گوشی خوبیه. راضی ام
پرسیکا

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
نظرتون از بین گوشیهای پیشنهادی خودم چیه و اینکه لطفا اگر پیشنهادی غیر اینها دارید بفرمایید

من دوتا گوشی جدیدا دیدم خوشم اومد.

یکی هواوی honor 7 که نسخه 64 گیگش رو تو یه فروشگاه تهارن دیدم 1220 و نسخه 16 گیگش رو هم دیدم 1055 تو یه فروشگاهاینترنتی میفروشن

و گوشی دیگه که دیدم واقعا گوشی خوبی به نظر میرسه
Asus Zenfone 2 که نسخه ی 64 گیگش در همون حدود 1100 که رم 4 داره.البته دوربینش از آنر 7 ضعیف تره و باطریش.پردازندشون چون با هم فرق میکنه نمیدونم کدوم قدرتش بیشتر و یا اینکه کیفیت ساختشون.یه خوبی دیگه هم که آنر 7 داره سنسور اثر انگشت داره

البته لطفا دوستان کارشناس نظرونو بگن و اگر این دو به نظرتون ارزش خرید ندارن لطفا گزینه های دیگه رو پیشنهد بدین تا تحقیق کنم

و اینکه بعضی دوستان میگن خرید هواوی اشتباهه چون برای آنلاک کردن و آپدیتش مشکل میخوری.و یا اینکه آپدیت براشون خیلی کم میاد نظرتون چیه؟ و مشکل دیگه که میگن واسه هانر اینه که چیپ گرافیکش دیگه قدیمیه که باز هم تواین گوشی استفاده شده

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
سلام
دوستان وقتتون بخیر
من یه نوت2 داشتم فروختم حالا میخوام یه گوشی بخرم
بین این گزینه ها موندم
کل پولی که دارم 1 میلیون تومن هست و عجله ای برای خرید ندارم،میتونم تا 1 ماه دیگه هم صبر کنم(شاید تا 1 ماه دیگه یه 300 تومن دیگه اضافه بشه)
(دوربین و خوش دست بودن برام مهم هست)
اول میخواستم بدونم این گوشی ها ارزش خرید دارند؟ و اینکه تا 1 ماه دیگه ارزون تر میشن یا نه؟ و قیمت دست دوم الانشون رو بگید
مرسی

آیفون 5 (انتخاب اولم)
آیفون 5s
ال جی G4
sony z3 compact
sony z5 compact
sony z2

به نظرمن بخاطر بحث اپدیت روی
z5 compact بیشتر فکر کنید.

reza_f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .یک راهنمایی می خواستم من بین خریدگوشی سامسونگ جی 7 پرایم و هواوی میت 7 تردید دارم ،بنظر شما بطور کلی کدام یکی ارزشمند تره .در ضمن من برام دوربین گوشی اهمیت داره با تشکر

چای نگین شمال

Registered User
لایک‌ها
161
سلام دوستان .یک راهنمایی می خواستم من بین خریدگوشی سامسونگ جی 7 پرایم و هواوی میت 7 تردید دارم ،بنظر شما بطور کلی کدام یکی ارزشمند تره .در ضمن من برام دوربین گوشی اهمیت داره با تشکر
هردوتا خوب هستند ، میتونید با صفحه 6 اینچ کنار بیاید؟ انتظارتون رو لیست کنید

چای نگین شمال

Registered User
لایک‌ها
161
سلام
نظرتون از بین گوشیهای پیشنهادی خودم چیه و اینکه لطفا اگر پیشنهادی غیر اینها دارید بفرمایید

من دوتا گوشی جدیدا دیدم خوشم اومد.

یکی هواوی honor 7 که نسخه 64 گیگش رو تو یه فروشگاه تهارن دیدم 1220 و نسخه 16 گیگش رو هم دیدم 1055 تو یه فروشگاهاینترنتی میفروشن

و گوشی دیگه که دیدم واقعا گوشی خوبی به نظر میرسه
Asus Zenfone 2 که نسخه ی 64 گیگش در همون حدود 1100 که رم 4 داره.البته دوربینش از آنر 7 ضعیف تره و باطریش.پردازندشون چون با هم فرق میکنه نمیدونم کدوم قدرتش بیشتر و یا اینکه کیفیت ساختشون.یه خوبی دیگه هم که آنر 7 داره سنسور اثر انگشت داره

البته لطفا دوستان کارشناس نظرونو بگن و اگر این دو به نظرتون ارزش خرید ندارن لطفا گزینه های دیگه رو پیشنهد بدین تا تحقیق کنم

و اینکه بعضی دوستان میگن خرید هواوی اشتباهه چون برای آنلاک کردن و آپدیتش مشکل میخوری.و یا اینکه آپدیت براشون خیلی کم میاد نظرتون چیه؟ و مشکل دیگه که میگن واسه هانر اینه که چیپ گرافیکش دیگه قدیمیه که باز هم تواین گوشی استفاده شده
حداکثر بودجه + انتظاراتتون و لیست بفرمایید

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
بچه ها 10 اینچی به بالا تبلت قلم دار با پدر و مادر دار الان تو بازار چی داریم

بالا