برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 500 هزار تومان

چای نگین شمال

Registered User
لایک‌ها
161
گوشی میخوام سنسور ژیروسکوپ داشته باشه برای استفاده از هدست واقعیت مجازی
صفحه اشم 4 اینچ باشه
قیمتشم پایین باشه
گلکسی اس 3 چطوره؟ صفحه اش 4.8 اما خوش دسته

Last edited:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
ساری تک معروف تره
اما هر دو معتبر هستند

مرسی عزیز
الان رفتم سایت ساری تک دیدم پایین زده سوالی دارید؟ آنلاین هستیم
پرسیدم lumia 435 دارید گفتن نه - پرسیدم lumia 540 دارید - گفتن چه رنگی
گفتم نارنجی - گفتن با ارسال رایگان 379 هزار :eek:
گفتم تو سایت زدید 299 هزار - گفت اون قیمت رنگ مشکیشه
سایت از این کلاه بردار تر ندیدم :general107:

فکر کنم برم حضوری از تاج موبایل بخرم بهتر باشه حداقل زده 335 هزار همون 335 هزار میده آبروم جلو فامیلمون نمیره

Last edited:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دوستان - یکی از دوستانم براش کادو گوشی موبایل LG FX0 آوردن
آکبنده هنوز بازش نکرد- ه گوشی طلایی کم رنگ و کل گوشی شیشه ایه

سیستم عامل این گوشی firefox os هست - میخوام ازش بخرم برای نامزدم
چون از این جور گوشی ها خیلی خوشش میاد

فقط سر سیستم عاملش یعنی firefox os چیزی نمیدونم - فقط فهمیدم لینوکسه
میشه کمکم کنید؟

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
میخوام گوشی بخرم.بنظرشما اصلا ارزش داره واسه گوشی بیشتر از500هزارتومان هزینه کرد؟
1گوشی خوب میخوام تا سقف 500هزارتومان.چی بگیرم؟سامسونگ یا هو اوی بهتره؟چه مدلی؟
ممنون

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
سلام دوستان
میخوام گوشی بخرم.بنظرشما اصلا ارزش داره واسه گوشی بیشتر از500هزارتومان هزینه کرد؟
ممنون
سلام
دوست عزیز یکم بیشتر پول بزار هانر 5 ایکس بگیر
موفق باشید

فرستاده شده از PLK-L01ِ من با Tapatalk

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام.حالا با همون 500هزار بخوام گوشی بگیرم یا 400هزارتومان/چی بگیرم؟
به نظرتون این گوشی که گفتید بهتره یاj5
گوشی j1چجوری هست؟

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
گوشی j1چجوری هست؟
اینی که بنده معرفی کردم یه گوشی کامل و بصرفه هست اگر کمتر خواستید هزینه کنید جی5 یا 4c
بستگی ب سلیقتون یکیو انتخاب کنید

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
گوشی j1چجوری هست؟

هوآوی هنگی زیاد داره اصلا خوب نیستن , بهتره سامسونگ بخری
اگر برند زیاد برات مهم نیست گوشی ها مارک smart گوشیا با کیفیت خیلی خیلی خوبی هستن با قیمت کم
اگر گوشی خاص و لاکچری میخوای مثل Blackberry Z3 هم ارزونه با 345 هزار میتونی بخری - یا lumia 540 که 340 هزاره ( مشخصات این 2 گوشی هر دو از گوشیا گرون قیمت سامسونگ هم مشخصات و سخت افزار بالاتری دارن )

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
هوآوی هنگی زیاد داره اصلا خوب نیستن , بهتره سامسونگ بخری
اگر برند زیاد برات مهم نیست گوشی ها مارک smart گوشیا با کیفیت خیلی خیلی خوبی هستن با قیمت کم
اگر گوشی خاص و لاکچری میخوای مثل Blackberry Z3 هم ارزونه با 345 هزار میتونی بخری - یا lumia 540 که 340 هزاره ( مشخصات این 2 گوشی هر دو از گوشیا گرون قیمت سامسونگ هم مشخصات و سخت افزار بالاتری دارن )
نه عزیز هنگو همه گوشیا دارن حتی ایفون
ولی نسبت ب پولی که میدی هواوی بعضی گوشیاش واقعا عالین سامسونگم خوبه ولی بشخصه پرچمداراشو قبول دارم ،بلک برری ک کلا فروشش بسیار مشکله و اصلا خریدش بصرف نیست ولومیا هم با داشتن ویندوز و مشکلات زیادش خریدش اشتباه بزرگیه ،

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
اگه خارج از برند خواستید برید سمت گوشیهای mi فقط از لحاظ دوربین زیاد خوب نیستن ولی با قی امکانات بیش از حد انتظاره بنده خودم گوشی این شرکتو داشتم و کاملا راضی بودم

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
اینی که بنده معرفی کردم یه گوشی کامل و بصرفه هست اگر کمتر خواستید هزینه کنید جی5 یا 4c
بستگی ب سلیقتون یکیو انتخاب کنید

سلام.ممنون شما خیلی خیلی لطف کردید.
قیمت این گوشی پرسیدم 730هزارتومان.بنظرم واسه من گرونه.ولی خیلی گوشی خوبی هست.واقعا عالیه
حالا بنظرشما بین گوشی
سامسونگ j1قیمت:420هزارتومان
سامسونگj5قیمت:530هزارتومان.
4cقیمت520هزارتومان.
کدوم انتخاب کنم؟

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
سلام.ممنون شما خیلی خیلی لطف کردید.
قیمت این گوشی پرسیدم 730هزارتومان.بنظرم واسه من گرونه.ولی خیلی گوشی خوبی هست.واقعا عالیه
حالا بنظرشما بین گوشی
سامسونگ j1قیمت:420هزارتومان
سامسونگj5قیمت:530هزارتومان.
4cقیمت520هزارتومان.
کدوم انتخاب کنم؟
خواهش میکنم
بنظر خودم 4c بهتره ولی بازم بستگی ب علاقه خودتون داره تفاوت چشمگیری ندارن

mohammad000000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان
ممنون
سلام
تا 500 هزار تومان zenfone go بگیر تا بحال گوشی با این مشخصات ندیدم اینقدر ارزون باشه
واقعا عالیه و قیمتشم مناسبه
تو لینک پایین میتونی ببینیش
موبایل ایسوس

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان گوشی موبایل Smart Slide S5260 Dual SIM Mobile Phone , گوشیه خوبی هست؟
http://www.digikala.com/Product/DKP-129920/Smart-Viva-LTE-L5251-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اسمارت-مدل-Viva-LTE-L5251-دو-سيم-کارت

مدل ارزون قیمتشو مدل Leto C1 S4050 برای مادرم خریدیم 140 هزار تومن خیلی خیلی خوبه , یعنی فراتر از انتظار ما بود
http://www.digikala.com/Product/DKP-130290/Smart-Leto-C1-S4050-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اسمارت-مدل-Leto-C1-S4050-دو-سيم-کارت
هم خوشگله , هم کیفیت ساختش خوبه , هم هنگی نداره , چند ماهه آخ نگفته -- اتفاقا پسر خالمم از دیجی کالا مدل Smart CLIO S4700 خریده اونم راضیه

خودم lumia 540 دارم , حالا این Smart Slide S5260 Dual SIM Mobile Phone همینطوری چشمم افتاد دیدم و چشممو گرفته , البته من از آشنا میخرم بهم 340 میده ( صفحه 5.5 اینچی , سی پیو 8 هسته ای 1.6 , رم 1 گیگ , .......)
بنظرتون ارزش خرید داره؟ الان با همین قیمت میشه مثلا بلک بری z3 آک هم خرید یا برند ها دیگه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
http://www.digikala.com/Product/DKP-129920/Smart-Viva-LTE-L5251-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اسمارت-مدل-Viva-LTE-L5251-دو-سيم-کارت

مدل ارزون قیمتشو مدل Leto C1 S4050 برای مادرم خریدیم 140 هزار تومن خیلی خیلی خوبه , یعنی فراتر از انتظار ما بود
http://www.digikala.com/Product/DKP-130290/Smart-Leto-C1-S4050-Dual-SIM-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اسمارت-مدل-Leto-C1-S4050-دو-سيم-کارت
هم خوشگله , هم کیفیت ساختش خوبه , هم هنگی نداره , چند ماهه آخ نگفته -- اتفاقا پسر خالمم از دیجی کالا مدل Smart CLIO S4700 خریده اونم راضیه

خودم lumia 540 دارم , حالا این Smart Slide S5260 Dual SIM Mobile Phone همینطوری چشمم افتاد دیدم و چشممو گرفته , البته من از آشنا میخرم بهم 340 میده ( صفحه 5.5 اینچی , سی پیو 8 هسته ای 1.6 , رم 1 گیگ , .......)
بنظرتون ارزش خرید داره؟ الان با همین قیمت میشه مثلا بلک بری z3 آک هم خرید یا برند ها دیگه

Smart Slide S5260 گوشی خوبی باید باشه برای خودم از دیجیکالا smart viva lte سفارش دادم راضیم ازش
فقط نکته ای هست مدل گوشی من با اینکه ارزونتره 4g داره اما Slide بجاش 4g ساپورت نیست

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806

با سلام خدمت دوست عزیز
گوشی که معرفی کردید گوشی هست که برند نیست و تو ایران کمتر شناخته شده هست بنظرم توی این رنج قیمت برید سراغ y6 pro یا هانر 4c
اولا هیچ موقع پشتیبانی اسمارت و .... مث هواوی یا سامسونگ و... نمیشه و اینکه اینو بخرید صاحب اول و اخرش خودتونید سعی کنید برید سراغ برند شناخته شده تر الان mi هم تقریبا جا افتاده ولی اسمارت نه

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
با سلام خدمت دوست عزیز
گوشی که معرفی کردید گوشی هست که برند نیست و تو ایران کمتر شناخته شده هست بنظرم توی این رنج قیمت برید سراغ y6 pro یا هانر 4c
اولا هیچ موقع پشتیبانی اسمارت و .... مث هواوی یا سامسونگ و... نمیشه و اینکه اینو بخرید صاحب اول و اخرش خودتونید سعی کنید برید سراغ برند شناخته شده تر الان mi هم تقریبا جا افتاده ولی اسمارت نه

خود برند هام از شیکم مادر برند زاده نشدن , همین سامسونگ تا چند سال پیش به عنوان آشغالترین گوشی بازار شناخته میشد
این برند smart هم 2 ساله شروع کرده که تا حدودی موفق بوده , و برندیه که فقط برای ایرانه ( هیجا دیگه نیست )

هوآوی بدرد نمیخوره همین یک هفته پیش یه y560 خریدم بعد 1 روز همه چیش بهم ریخت گوشی نصق فارسی نصف انگلیسی شد - قسمت اسم ام هاش صفخه اون قسمت انگار از صفحه خود گوشی کوچیکتر بود - قسمت نصب روی حافظه sd داره اما برنامه نصب میکنی میبینی انتقال به اس دی کارت نداره اصلا اس دی کارت نمیشناسه - بردم پیش دوستم تعمیراته
گفت سری y5 کلا بدردنخورن هر روز یه گوشی برام از سری y5 برام واسه تعمیر میارن - گفت اصلا دنبال هوآوی نرو
خودمم سابقه همیچن چیزی رو دارم - سال ها قبل تازه y210 اومده بود برای مادرم خریدم کلا هنگ همراه تلفن بود - بردارمم الان y520 داره همش هنگه

دیگه هم پسرهاله ام داشته داره دیدم هم مادرم , گوشیا خوبین
من به جنس و کیفیت پول میدم , تحت تاثیر برند یا تبلیغات نیستم
بعد smart slide همونطور گفتم برام 340 در میاد از آشنا میگیرم , خود آشنانمون مدل viva lte برداشته واسه خودش

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
Smart Slide S5260 گوشی خوبی باید باشه برای خودم از دیجیکالا smart viva lte سفارش دادم راضیم ازش
فقط نکته ای هست مدل گوشی من با اینکه ارزونتره 4g داره اما Slide بجاش 4g ساپورت نیست

دمت گرم داداش , پس شما هم راضی هستی از گوشیا smart
آره این مدل smart viva lte دیدم , مدل slide بیشتر به دلم نشست , بعد سخت افزار قدرتمندتره و صفحه اش بزرگتره
برام 4g مهم نیست چون من هم خونه هم سرکار وای فایو دارم , همون 3g هم استفاده نمیکنم

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
ببینید برای ورود به برند هایی که حالا به فرموده خودتون هنوز برند نیستند باید بیشتر به نظرات کاربرانی که استفاده کردند و یک مدت زمانی ان را در دست داشتند بیشتر استعلام کنید چون هیچ فروشنده ای که نمی گوید ماستش ترش است اما شما که می خواهید هزینه کنید و حالا شاید با این خرید صد یا دویست هزار تومان ذخیره داشته باشید اما باید دید این ذخیره در طول زمان برایتان مفید بوده است یا اینکه از ابتدا با هزینه بیشتر مدل دیگری می گرفتید.

️لینک عضویت در گروه تخصصی مشاوره خرید، تعمیرات، قیمت تلفن همراه در بازار موبایل ایران:

https://telegram.me/joinchat/DgNlikBausJjoXBJl_MpKA

بالا