برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 850 هزار تومان

saeedh1371

Registered User
لایک‌ها
178

saeedh1371

Registered User
لایک‌ها
178
تو این رنج قیمت هم j5 داشتم هم p8 لایت. اما p8 لایت بهتره
من کلا دوربین گوشی برام مهم هستش البته هر دوتا هم سلفی و هم اصلی.......بازی میکنم و pdf میخونم و نت
با توجه به این مسائل پیشنهاد شما چی هستش؟
ممنون که پاسخ میدید

saeedh1371

Registered User
لایک‌ها
178
دوستان از بین گزینه های زیر با توجه به قیمت و کیفیت نظرتون روی کدوم گزینه هستش ؟
p8 lite
desire 626 4g
galaxi j7
منتظر پاسختون هستم.نهایتا تا 2 روز دیگه میخام بخرم..........

kambiz01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
تاچ سامسونگ رو از نزدیک دیدم خیلی عالیه . ایا هواوی هم مثل سامسونگه؟

omid ds

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اصلا در خريد گوشي هاي سامسونگ شك نكنيد در همين رنج قيمت بهترين كيفيت رو تحويل ميدن

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
اصلا و ابدا هزینه الکی واسه گوشی هایی مثه شیاومی وان پلاس و غیره نکنید
من خودم از این دوتا مدل خرید کردم و کاملا ضرر کردم ، شاید رو کاغذ سخت افزار خوبی داشته باشن ولی مشکل اصلی نداشتن اصالته، مثلا شما یه ایفون میگیرن یا یه گالاکسی اس 4 ولی مطمئنی دو سه سال برات کار میکنه ولی این مارک ها چی؟ همشون بعده یه سال به یه مشکله اساسی میخورن
اونجاست که مشکلات شروع میشه ، اونوقت شما هیچ خدماتی نمی تونی از شرکت اصلی بگیری و هیچ جا هم به راحتی تعمیرش نمی کنن ، الکی گوله این فروشنده ها یه اینجور موبایل ها رو نخورین ، من خودم یه گوشی شیائومی از این فروم خریدم با گارانتی از تهران خریدم ، بعده از یه سال گوشی مشکل اساسی خورد طوری که همینطوری گوشی خاموش روشن میشد، بعد سرچ کردم دیدم همه این گوشی ها این مشکل رو دارن و حتی تو خود شیائومی هیچ پاسخی برای این مشکل ندارن، به اون کسی که خریده بودم گفتم ، گفتش که گوشی رو بفرست یزد تا تعمیر شه، منم دیدم بخوام سی چهل تومن هزینه کنم دو هفته بدون گوشی باشم که ایا درست بشه یا نه!! الان هم که اون طرف محروم از فعالیت تجاریه اصلا وارده سایت نمیشه و به پیاماش پاسخ نمیده
مشکل بعدی وقتی که بر فرض محال گوشیتون سالم بمونه و بخواین بفروشین و یه مدل دیگه بگیرین! ایفون یا گالاکسی اس 4 پوله نقده ولی شیائومی چی؟ کی میاد مثلا گوشی دسته دوم شیائومی رو ازتون بخره ، همه جوره به ضرره شماست
از من به شما نصیحت گوله کانفیگ رو کاغذ رو نخرین ، اگه مثلا با هشتصد تومن می تونین برین یه گوشی از سامسونگ با رم 1.5 گیگ با دوربین هشت بخرین ، وسوسه نشین برین از یه مارک نامعتبر بارم دو و دوربین سیزده بخرین، همون سامسونگ یا سونی رو بخرین ، وگرنه هشتصد تومن رو دور انداختین با کلی اعصاب خرد کنی
یه سر برین تعمیرات موبایل خیلیا همین مارک هواوی رو هم با ارفاق قبول دارن چه برسه شیائومی وان پلاس مزویی و غیره ...
ببخشید طولانی شد، من خیلی وقته گوشیم رو عوض کردم ، ولی گفتم تجربمو اینجا بگم که شاید شماهم اشتباهه من رو دوبار انجام ندین مرسی

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
بنده هم موافقم سامسونگ واقعا خدمان مناسبی رو تو ایران به مشتری داره می ده

mohammad_1368

Registered User
لایک‌ها
55

farasystem05

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام من گوشی های سامسونگ رو بهتون پیشنهاد میکنم رنج قیمتش هم از 300 تومن هست تا بالا...
برای خرید گوشی سامسونگ با قیمت مناسب و تخفیف خوب و با ضمانت نامه معتبر میتونین به لینک زیر مراجعه کنین.
فروشگاه اینترنتی سل

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
سلام
دنبال یه گوشی هوشمنگ می گردم که فارسی داشته باشه فونتش درشت باشه کار باهاش راحت باشه کیفیت عکساش هم خوب باشه و البته استحکام خوبی هم داشته باشه.برای یه آدم مسن میخوام

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
سلام
دنبال یه گوشی هوشمنگ می گردم که فارسی داشته باشه فونتش درشت باشه کار باهاش راحت باشه کیفیت عکساش هم خوب باشه و البته استحکام خوبی هم داشته باشه.برای یه آدم مسن میخوام
اگه فارسی برات زیاد مهم نبود من Xiaomi Redmi Note 3 رو معرفی میکردم.
نمیدونم فارسی شده یا نه من خودم انگلیسی استفاده میکنم.
یه قابلیتی داره که به صورت پیشفرض فعال نیست و میشه از تنظیمات فعالش کرد به اسم lite mode .
خوراک همچین استفاده ای هست.
صفحه اول گوشی به این شکل در میاد .
Xiaomi-Redmi-1s_Lite-Mode_1.png
یه قابلیت جالبه دیگه هم که حالت داره اینه صفحه کناری عکس بالا مثل عکس بالا چند تا جعبه داره ولی به جا آیکون و اینجور چیزا مخاطبا رو میشه قرار داد.
4-6 تا فکر کنم تو یه صفحه جا میشه یه عکس نسبتا بزرگ از هر مخاطب میشه گذاشت + اسمش با فونت درشت(مثل بالا)

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
اگه فارسی برات زیاد مهم نبود من Xiaomi Redmi Note 3 رو معرفی میکردم.
نمیدونم فارسی شده یا نه من خودم انگلیسی استفاده میکنم.
یه قابلیتی داره که به صورت پیشفرض فعال نیست و میشه از تنظیمات فعالش کرد به اسم lite mode .
خوراک همچین استفاده ای هست.
صفحه اول گوشی به این شکل در میاد .
Xiaomi-Redmi-1s_Lite-Mode_1.png
یه قابلیت جالبه دیگه هم که حالت داره اینه صفحه کناری عکس بالا مثل عکس بالا چند تا جعبه داره ولی به جا آیکون و اینجور چیزا مخاطبا رو میشه قرار داد.
4-6 تا فکر کنم تو یه صفحه جا میشه یه عکس نسبتا بزرگ از هر مخاطب میشه گذاشت + اسمش با فونت درشت(مثل بالا)
خیلی ممنون! گوشی خوبی به نظر میاد اگه فارسی داشته باشه می خرمش به احتمال زیاد

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
مدل زیر از همه نظر تایید میشهع خودم دارمش باذ خریدش احساس کمبود نمیکنین

lenovo k3 note قیمت پخش مستقیم 548 ت قیمت دیجیکالا 730 ت

بالا