برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خريد خودرو

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
سلام
دوستاني كه تجربه استفاده از خودروهاي چيني رو دارن لطفا راهنمايي كنن كدومشون كيفيت بهتري داره
در حال حاضر ٢٠٦ دارم كه بعد چند سال ديگه رفته تو خرج و اتاقش هم به صدا افتاده
اول تو فكر رانا صفر بودم كه با خوندن بقيه تاپيكها نظرم عوض شد
حالا بين جك جي ٥ ، ام وي ام ٣١٥ با ليفان ٦٢٠ كدومو پيشنهاد ميدين ؟
از همه مهمتر واسم كيفيت و بيصدا بودن ماشين تو اولويت قرار داره
ممنون
ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
سلام
دوستاني كه تجربه استفاده از خودروهاي چيني رو دارن لطفا راهنمايي كنن كدومشون كيفيت بهتري داره
در حال حاضر ٢٠٦ دارم كه بعد چند سال ديگه رفته تو خرج و اتاقش هم به صدا افتاده
اول تو فكر رانا صفر بودم كه با خوندن بقيه تاپيكها نظرم عوض شد
حالا بين جك جي ٥ ، ام وي ام ٣١٥ با ليفان ٦٢٠ كدومو پيشنهاد ميدين ؟
از همه مهمتر واسم كيفيت و بيصدا بودن ماشين تو اولويت قرار داره
ممنون
ممنون

l90 بخر ضرر نمیکنی
اگرم در حده 70 80 میخوای هزینه کنی مزدا3

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
l90 بخر ضرر نمیکنی
اگرم در حده 70 80 میخوای هزینه کنی مزدا3
ال ٩٠ خيلي زشته جسارتا پارس تندر يكم بهتره اما عيچ اطلاعاتي ندارم ازش و اينكه اصلا ارزش خريد داره
در حد ٥٠ ميخوام هزينه كنم ديگه بيشتر نشه

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
ال ٩٠ خيلي زشته جسارتا پارس تندر يكم بهتره اما عيچ اطلاعاتي ندارم ازش و اينكه اصلا ارزش خريد داره
در حد ٥٠ ميخوام هزينه كنم ديگه بيشتر نشه

درسته ولی سواری که میده حرف نداره
تو این رنج اشتباهه چینی و ایرانی خریدن.اونم تولیدات جدید که دیگه واقعا .....
مگان دسته دو یا جیلی اگر تو این رنج باشه هم ماشینای خیلی خوبی هستن
و باز پیشنهاد میکنم یکم افزایش بودجه بده برو سمت مزدا
به هر حال هرچی میخری چرخش‌بچرخه برات
موفق باشی

am_ete

Registered User
لایک‌ها
82
بنظرم کیا سراتو اتاق2008بخر ( موتور2000سی سی با143اسب قدرت داره و... >> http://bama.ir/car/kia/cerato-2000?year=2008-2008 )
تویوتاکرولاهای اتاق قدیم
تویوتاکمری های اتاق قدیم4سیلندر هم میشه خرید(البته4سیلندرخیلی بکرشون بالای55-60تومنه!)
مزدا خب ژاپنه کیفیت وسواریش خوبه ولی هزینه نگهداریش درحد بنز و بی ام و س یجورایی!
مزدا3تیپ3 ی سالم وکم کارهم مدل87اتاق قدیم رو کمتراز60-70 (البته میگم کم کارواقعی) ، نمیدن! تازه همین تیپ3ی مزدا هم کروزکنترل نداره و تنظیم صندلی ها دستی هست،کیفیت رنگ بدنه هم پایینه لوازمش هم که گرونه
مگان2000اتومات مدل92ی کم کاروتمیز هم کمتراز65تا75نمیدن
بنظرم برای خرید بعدی اگه بین دوست ها وفامیل خودروی چینی یا کارکرده مدل پایین کره ای وژاپنی دارن ازشون راهنمایی بگیربرای هزینه هاوسواری ویه تستی هم بکن زیرپای اون ماشینو
اگرهم مقدورنیست بنظرم بدنیست این خودروهایی که مدنظرداری درحدیکی دو روز کرایه کنی وسفرکوتاه خارج ازشهر هم حتی بری باهاشون!چون شاید سواری اینارو تست کنی یا درمورد هزینه هاشون تحقیق کنید ( چ چینی چ الباقی) باز کمترهزینه کردن و انتخاب یه خودروی ایرانی دیگه رو ترجیح بدید
برای خریدچینی ها به ظاهر هزینه اولیه ی خیلی بالایی نیاز ندارن (البته درظاهر واگه همین حدهم کم بدونیم) ولی قطعاتشون ارزون نیستن واقعا
خودم نمیدونم درست فکرمیکنم یانه ولی ازچینی ها شاید بهترباشه چینی های سایپایی یا ایران خودرویی انتخاب بشه که شاید درتامین قطعات وضعیتی خوبی داشته باشن
مثلا زوتی : http://bama.ir/car/zotye/s300
یا برلیانس اچ330 : http://bama.ir/car/brilliance/h-330
اگه قدرت وحجم موتور1600یا1500 سی سی بودنشون مهم نباشه
* راسنی قیمت های سایت باما اکثرشون بالاتره ومعیارنباشه *

Last edited:

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون از راهنماييتون
در مورد خودروهاي مدل پايين راستش ميتوسم ضمن اينكه من ميخوام تعميرگاه نباشم همش ، مطمئنا ماشيني كه بالاي صد هزارتا كار كرده كم كم داره ميره تو خرج .
در مورد سايپا كه كلا نمتونم باهاش كنار بيام
ميرسيم به برليانس پارس خودرو كه كيفيت بهتري نسبت به سايپا داره اما تو فروماي خودرو اكثرا از كيفيت پايين قطعات ميگن . شايد فعلا سر كردن با همين ٢٠٦ خوب باشه تا افزايش بودجه بدم .
نظرتون در مورد ام وي ام ٣١٥ يا پارس تندر چيه؟ با توجه به اينكه قيمتشون هم حدود ٤٠ تومنه
آيا تا دو سه سال اول ميشه بهش اعتماد كرد؟

am_ete

Registered User
لایک‌ها
82
نه نگران کارکردبالای 100هزارتای خارجی های نباش (البته تو محدوده کارکرد90تا130) برای خودروهای ایرانی بی کیفیت مخصوصا ازمدل90به اینطرف کارکرد بالا واقعا هزینه بردارمیشن
بازخارجیا رو میدونی اگرهم هزینه قطعات کم نیست ولی دوامش جبران میکنه نه مثل ایرانیا که الان صفرهم بگیری احتمالش زیاده بری تعمیرگاه باماشین نو بااون نایلونای روی صندلی ها:general107:
ببینید بنظرم به هرقیمتی درصدد ارتقا نباشید و من باشم بین تندر و ام وی ام315 ، تندر رو انتخاب میکنم و بازم بنظرم بهتره اتوماتشو انتخاب کنید (با40تومن اتومات باکارکرد درحدشوبگیرید)
یه چیز دیگه هم هست اگه قراره ماشین خارجی بخری والان موقت بخوای ام وی ام صفربخری بنظرم میزان افتش بالاس!الان آبان یا آذر94بود که یه مورد ام وی ام315هاچبک مشکی با20تارکارکردبود(نایلون صندلی هاهنوز سرجاشون بود) نمایشگاهی 32-31قیمت میداد! حالا ببین اوضاع خریدوفروشش توشهرشما چطوره تازه

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
لطفا در انتخاب انجمن دقت کنید! تاپیک منتقل شد.

بالا