• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره (خرید، مقایسه، فنی...)

÷

• Total voters
    52

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
شما اگه تاکیدت روی تعلیقه باید دنبال پژو یا سیتروئن باشی. ماکسیما مدل پایین هم میشه گیر اورد توی این قیمت که خب مدل پایینه.
سیتروئن سی 5 مدل 2006 یا دوسال بالا پایین هم مناسب بگردی پیدا میشه. تعلیق و نرمیشم خداست!
زانتیا هم که دیگه بحثی راجع سواری و نرمیش نیس ولی خب هیچ جای خاص بودن نداره. 407 هم انتخاب خوبیه ولی فکر قطعاتش باش که حکم طلا داره وگرنه تجربشو دارم ناامیدت نمیکنه. وارداتیشو سوار که میشی میفهمی پژو که میگن این اشغالایی که به ما میندازن نیس! ولی باید همش خدا خدا کنی که مشکلی بهم نزنه. چون نه مکانیک داره نه قطعه. باید واسه یه شیر هیدرولیک دوماه بگردی اخرشم با چهاربرابر قیمت مجبوری استوک بخری!
درکل توی این قیمت نمیشه هم خدا داشت هم خرما!

زانتیا قبلا داشتم واقعا ماشین عای هست ولی بدجور میفته به خرج.سی5 قدیم هم سمت ما خیلی کم پیدا میشه باید چند مدت دنبالش باشم هم ضاهرش یه مقدار قدیمیه.ماکسیما هم که مصرفش!. ولی 407 سواریش واقعا خوبه حدود 45 کیلومتری که باهاش رانندگی کردم به نظرم اومد سواریش شبیه 206 های صفر هست وقتی تازه میخری همه چیش عالیه مثل همونه البته با پایداری و تکون های کمتر.ولی قطعاتش...واقعا انقد بد گیر میاد؟صاحبش میگفت تلفنی سفارش میدم از تهران میفرستن! میدونم اهل دروغ هم نیست

مننظرم روی مگان 2000 فوله مدل 87-8 هست!
ولی خب خیلی نرمه ماشین! خیلی خیلی ها!
بشینی متوجه میشی!
یک چیزم در نظر بگیر اونم بازار دست دومه که مگان خیلی خیلی بهتر از پژو هست!

مگان با اینکه همیشه در دسترس بوده باهاش رانندگی نکردم ولی میگن سواریش خوبه.البته الان کمری دارم شاید به پای این نرسه.یکی از اولویت های خرید میتونه مگان باشه چون به هرحال نمیشه مزایاش نسبت به ماشین های دیگه انکار کرد واقعا ماشین خوبیه...

نظر منم همینه. هم ماشین خوبیه هم کم اصطهلاک هم نسبتا نرم ( نسبت به c5 و زانتیا و ماکسیما خشک تره) ولی قیمت قطعات یه خورده زیاده. ولی درکل ماشین مناسبیه توی 60 میلیون نسبت به بقیه.

قیمت قطعات راستش زیاد مهم نیست چون طرز رانندگیم اسپرت نیست و توی ترافیک هم زیاد نمیرم که بهش فشار بیاد یا مساله تصادف اینا پیش بیاد.ولی مگان تمیز هم پیدا کردنش با این بودجه مه مقدار سخته

سلام جناب
بزرگواری
407 خوبه ، اما دردسر داره ، ماشین خاصیه اگر ماشین باز هستی بگیر اما اگر نه من پیشنهاد نمی کنم چون کارکردش هم بالاست
مگان ماشین خوبیه، خز شده یه مقدار اما خب مهم نیست
زانتیا به هیچ وجه نگیر
آوانته دسته دو هم میتونی گیر بیاری
مزدا 3 هم می تونی بگیری اما مدل پایین. بودجه رو باید برا مزدا 3 بیشتر کنی
مزدا 323 خیلی خیلی تمیز با 45 تومن می تونی بگیری ، البته اگر گیر بیاری
نیسان رونیز می تونی بگیری
پرشیا ELX هم گزینه ی خوبیه :)

البته C5 هم از نظر کمی قطعات مثل 407 ــــه

ماشین باز که نیستم ولی اونقدرا هم باهاش بیگانه نیستم
زانتیا نمیگیرم
آوانته خوبه قیافش هم بدک نیست اما پیدا کردنش سخته فکر کنم اخرین مدلش هم برای سال 89 هست
مزدا3 هم هست که گرونه و سواریش اسپرت
323 هم که خیلی قدیمی شده دیگه
شاسی بلند نه!
ای ال ایکس قبلا داشتم

حرف های همه دوستان تایید میشه
شما با 60 یکم بیشتر و کمتر میتونی به کمری gl یا مزدا مدل پایین یا ماکسیما مدل پایین و سالم گیر بیاری البته اوانته هم ماشین خوب و بی ازاریه ( گرچند من در کل ماشین اروپایی رو به ژاپنیها ترجیج میدم ولی برر بحرحال بحث خدمات لوازم و هزینه و...تو ایران خیلی تاثیر گذاره )
موفق باشید

کمری جی ال ایکس الان دارم.به آوانته هم فکر میکنم داداش ماشین خوبیه
----------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان خیلی ممنون که همراهیم میکنید
فردا میرم 407 ببینم و نتیجه رو میگم عکس هم میگیرم ازش.اگه به قیمت خوب فروخت که میخرم اگه نه هم دنبال مگان و اوانته هستم تا ببینیم چی میشه

بازم ممنون

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
سلام دوستان 206 پدرو میخوایم عوض کنیم مدل 83 بی رنگ تمیز قصدمون تعویض هست با ماشین تا رنج نهایت 45 .. چی پیشنهاد میدید؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
زانتیا قبلا داشتم واقعا ماشین عای هست ولی بدجور میفته به خرج.سی5 قدیم هم سمت ما خیلی کم پیدا میشه باید چند مدت دنبالش باشم هم ضاهرش یه مقدار قدیمیه.ماکسیما هم که مصرفش!. ولی 407 سواریش واقعا خوبه حدود 45 کیلومتری که باهاش رانندگی کردم به نظرم اومد سواریش شبیه 206 های صفر هست وقتی تازه میخری همه چیش عالیه مثل همونه البته با پایداری و تکون های کمتر.ولی قطعاتش...واقعا انقد بد گیر میاد؟صاحبش میگفت تلفنی سفارش میدم از تهران میفرستن! میدونم اهل دروغ هم نیست

مگان با اینکه همیشه در دسترس بوده باهاش رانندگی نکردم ولی میگن سواریش خوبه.البته الان کمری دارم شاید به پای این نرسه.یکی از اولویت های خرید میتونه مگان باشه چون به هرحال نمیشه مزایاش نسبت به ماشین های دیگه انکار کرد واقعا ماشین خوبیه...

قیمت قطعات راستش زیاد مهم نیست چون طرز رانندگیم اسپرت نیست و توی ترافیک هم زیاد نمیرم که بهش فشار بیاد یا مساله تصادف اینا پیش بیاد.ولی مگان تمیز هم پیدا کردنش با این بودجه مه مقدار سخته

ماشین باز که نیستم ولی اونقدرا هم باهاش بیگانه نیستم
زانتیا نمیگیرم
آوانته خوبه قیافش هم بدک نیست اما پیدا کردنش سخته فکر کنم اخرین مدلش هم برای سال 89 هست
مزدا3 هم هست که گرونه و سواریش اسپرت
323 هم که خیلی قدیمی شده دیگه
شاسی بلند نه!
ای ال ایکس قبلا داشتم

کمری جی ال ایکس الان دارم.به آوانته هم فکر میکنم داداش ماشین خوبیه
----------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان خیلی ممنون که همراهیم میکنید
فردا میرم 407 ببینم و نتیجه رو میگم عکس هم میگیرم ازش.اگه به قیمت خوب فروخت که میخرم اگه نه هم دنبال مگان و اوانته هستم تا ببینیم چی میشه

بازم ممنون
آقا به نظر من همون كمري رو فعلا نگاه دار يد البته اگه ميخايين بفروشيد و ماشين جديد بخريد
با اين شرايط به نظر يكم پولتون رو بيشتر كنيد و ماكسيما تميز خريد كنيد همه چي رو باهم داره تقريبا.الخصوص شتاب و قدرتش

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام دوستان 206 پدرو میخوایم عوض کنیم مدل 83 بی رنگ تمیز قصدمون تعویض هست با ماشین تا رنج نهایت 45 .. چی پیشنهاد میدید؟
بستگي به سليقه و استفادتون داره l90 تو اين رنج خوبه كم خرج و بي دردسر و... يا پرشيا elx هم خوبه منتها خرج و مخارجش و استهلاكش از l90 بيشتره منتها هندلينگ بهتري داره

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
بستگي به سليقه و استفادتون داره l90 تو اين رنج خوبه كم خرج و بي دردسر و... يا پرشيا elx هم خوبه منتها خرج و مخارجش و استهلاكش از l90 بيشتره منتها هندلينگ بهتري داره
سمت مگان یا ماکسی نرم؟چون از هیچکدوم از ماشین هایی که گفتید بابام خوشش نمیاد ..حاضره 207 بگیره اما اینارو نگیره

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سمت مگان یا ماکسی نرم؟چون از هیچکدوم از ماشین هایی که گفتید بابام خوشش نمیاد ..حاضره 207 بگیره اما اینارو نگیره
ماكسيما كه پولتون نميرسه
مگان هم 1600 بايد كاركرده مدل 87-88 بايد بگريد سالم و تميزشو بخريد با اين پول و البته بايد پولتون رو بيشتر كنيد

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
یه مقدار بیشتر هزینه کنین مگان 2000 بگیرین

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
سلام
امروز 407 رو دیدم
یه مقدار قیمتش گرون در نظر گرفته بود و ماشین هم چندجا زدگی داشت سپر عقب هم از داخل شکسته بود و مقاومتش از دست داده بود.در کل یکم خسته بود...با این حال اگه تخفیف میداد میخریدم که گفت کمتر صرف نمیکنه و پولم برای خرید یه ماشین دیگه جور نمیشه
پس شد همون مگان یا اوانته و همرده ها
یه سری عکس هم از 407 در کنار ماشین خودم گرفتم.ابعادش بزرگتر از کمری هست!و عقبشم پویاتر و اسپرت تره به نظرم.برای تنوع بخشی به تاپیک با اجازه دوستان فعال چند تا عکسی که گرفته بودم میزارم
20140621023.JPG

20140621022.JPG

20140621021.JPG

20140621024.JPG

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
869
محمد جان کمری داری میخوای رد کنی مگان بگیری ؟
یعنی اشتباه از این بیشتر !؟

ahmadhmzv

Registered User
لایک‌ها
125
بهت تضمین میدم کمری از هر ماشینی که توی این قیمت بخری بهتره!

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
آقا محمد همون خرید مگان و اوانته و ماکسیما منتطقی تره
ماشین اروپایی هندلینگ و لذت دیگه ای داره تا ژاپنیها و...
ولی چاره ای نیست;)
دوستان عذرخواهی میکنم خارج از بحث میشم ، اگه مشکلی هست بفرمائید ادیت میکنم
با این پول میتونستی 1 دونه PORSCHE 911 CARRERA CABRIOLET با 15هزاردلار بخری یا با 9100 دلار 2008 BMW 7-Series 750Li بخریم ( عکساشون رو تو زیر اوردم )
البته من چون ماشین آلمانی دوست دارم از آلمانیها مثال زدم ، تازه قیمت المانیا به نسبت آمریکای ها و ژاپنی ها گرونتره معمولا،

agahi1.jpg

agahi2.jpg

اینن مدل جدید Bmw

bmw-vision-future-luxury-31-750x500.jpg

BMW_i8.jpg

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
داداش داغ دل همه ماشین بازای ایران تازه کردی...یکی از این کشورای عربی رفته بودیم یه همکاری با دوماه حقوقش کمری ۲۰۰۹ گرفته بود حساب کردیم به پول ایران ۲۴ تومن میشد.البته اون موقع دلار تازه افتاده بود توی دور گرونی و مثل الان ۳ تومن نبود

smart2009

Registered User
لایک‌ها
120
سلام

به نظر شما سمند EF7 بنزینی بهتره یا رانا ؟؟؟

سمند قیمتش 29 تومن

رانا قیمتش 32.300

شنیدم مصرف EF7 بنزینی کمتره !!!

راستش دودل شدم عجیب :confused: :general210:

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
سلام

به نظر شما سمند EF7 بنزینی بهتره یا رانا ؟؟؟

سمند قیمتش 29 تومن

رانا قیمتش 32.300

شنیدم مصرف EF7 بنزینی کمتره !!!

راستش دودل شدم عجیب :confused: :general210:
من خودم رانا رو ترجیح میدم
شما ماشین خانوادگی می خوای یا اسپرت؟

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
یکی از اقوام نزدیکم میخواد ماشین بخره، اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم:
- هزینه که میتونه بکنه 27 تا 28 تومانه.
- مهم نیست دست دوم باشه
- کلاس شیک و یکم نیمه اسپرت (جوان هست ایشون)
- از l90 و رانا اصلا خوشش نمی آد.
- عاشق ماشینهای ژاپنی مثل تویوتا است، و شاسی بلند هم خیلی دوست داره. که من فکر نمی کنم تو این رنج بودجه چیزی پیدا کنه، نه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون اصلا بنده تجربه یا سواد ماشین ندارم.

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
869
یکی از اقوام نزدیکم میخواد ماشین بخره، اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم:
- هزینه که میتونه بکنه 27 تا 28 تومانه.
- مهم نیست دست دوم باشه
- کلاس شیک و یکم نیمه اسپرت (جوان هست ایشون)
- از l90 و رانا اصلا خوشش نمی آد.
- عاشق ماشینهای ژاپنی مثل تویوتا است، و شاسی بلند هم خیلی دوست داره. که من فکر نمی کنم تو این رنج بودجه چیزی پیدا کنه، نه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون اصلا بنده تجربه یا سواد ماشین ندارم.
سلام!
داداش این اقوامتون واقعا از قیمت ها خبر ندارن؟
ژاپنی!
شاسی بلند!
یک گاری هست چهار تا چرخ بهش وصل کردن یک + موتور کوچولو + یک 4 تا چراغ بهش میگن پراید! میگن قیمت اکش 22 تومنه!
با این پول ژاپونی که سهله چینی هم نمیدن!
شما تنها چیزی که میتونید بهش پیشنهاد بدید 206 تیپ 5 مدل 89-90 هست که حتی از اکش بهتره اون سری!

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
آره من که خودم گفتم. ولی چند نفر بهش گفتند گالانت مدل ابرویی حدود 15 سالم میشه پیدا کرد. ارزش داره؟

بالا