• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

::: مشاوره سئــو رایــگان سایــت شمــا و پاسخ سوالات : سـُـؤالی داریـــد؟! بپرسیـــد ( هر روز ) :::

Memberfa

Registered User
لایک‌ها
46
سؤال دیگری بود بنده درخدمتم

System8

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
اگر یک وبلاگ پربازدید با ورودی گوگل بالا داشته باشیم و بعد به یک دامنه اتصالش بدیم، آیا باید در گوگل وبمستر دامنه رو هم ثبت کنیم؟ اینطوری محتوای تکراری حساب نمی کنه؟
و سوال دیگه اینکه آیا این اتصال به دامنه باعث میشه ورودی گوگل و بازدید دامنه هم بالا بره یا خیر؟
تشکر از پاسخهاتون

Memberfa

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
اگر یک وبلاگ پربازدید با ورودی گوگل بالا داشته باشیم و بعد به یک دامنه اتصالش بدیم، آیا باید در گوگل وبمستر دامنه رو هم ثبت کنیم؟ اینطوری محتوای تکراری حساب نمی کنه؟
و سوال دیگه اینکه آیا این اتصال به دامنه باعث میشه ورودی گوگل و بازدید دامنه هم بالا بره یا خیر؟
تشکر از پاسخهاتون
سلام عزیز
ببینید اگر روی سیستم وبلاگدهی از ابتدا دامنه رو ست میکردید بهتر بود تا اینکه الان بخواید وبلاگ رو تبدیل به سایت کنید
لذا اینکه بخواید ریدایرکت بشه سبب افزایش رتبه دامنه و همچنین خزش اون دامنه بجای آدرس وبلاگ در برخی نتایج میشه ولی درکل بیشتر کاهش ورودی به دنبال داره نسبت به ورودی کلی که در وبلاگتون دارید
پس با وبلاگ ادامه بدید بهتر هست
پیروز باشید

Memberfa

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان سؤالات مرتبط با سئوی خود را در تاپیک ارسال نمایید
سؤال دیگری بود بنده درخدمتم

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439

در نتیجه اگه خودتون رو میشناسین؛ بهتره با یه نام کاربری دیگه فعالیت نکنید. یا حداقل بگید که در گذشته چیکار کردید که اگه کسی خواست پروژه ای به شما بده در جریان همه چی باشه!
اگه خودتون مایل نیستین، بفرمایین بنده توضیحات مفصلی ارائه بدم!

Memberfa

Registered User
لایک‌ها
46
در نتیجه اگه خودتون رو میشناسین؛ بهتره با یه نام کاربری دیگه فعالیت نکنید. یا حداقل بگید که در گذشته چیکار کردید که اگه کسی خواست پروژه ای به شما بده در جریان همه چی باشه!
اگه خودتون مایل نیستین، بفرمایین بنده توضیحات مفصلی ارائه بدم!
ما یک تیم هستیم عزیز
شما هم اضافه کاری هاتون خشاب هاش پر هست و این تاپیک قصد کمک به دوستان وبمستر رو داره
مشکلی هست؟

mohamadi200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سلام سلام
من یه سایت دارم روزی تقریبا 16 الا 19 هزار ایپی یکتا داره . بازدید از صفحاتم 60 الا 75 هزار تا در روزه (امار طبق سایت های استتس histats )
اما رتبه الکسام 1500 ایرانه :| در صورتی که سایت هایی را سراغ دارم 5 هزار ایپی دارن ولی الکساشون روی 1200 الا 1700 هست
سایتم سایت موزیک هست و تقریبا 85 درصد ورودی هام از گوشی موبایل و تبلت هست . از چند نفر پرسیدم میگن الکسا ورودی گوشی را در نظر نمیگیره . به نظر خودم حرف چرتی میزنن . چون سایت های بزرگ مثل نکس وان موزیک و ... اونا هم بیشتر ورودیشون از گوشی و ... هست . خودم احتمال میدم چون سایتم نسخه موبایل نداره الکساش نمیره پایین .
ممنون میشم بگید از چی میتونه باشه ؟ !

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام .من این سایت رو 6 ماهه دارم و رتبه الکسای خوبی داره ولی بازدید و ورودی گوگل خیلی بده به زحمت روزی 20 ای پی.به غیر از محتوی و بک لینک به نظرتون چه مشکل دیگه ای داره؟سئوی قالب به نظرتون چه مشکلی داره؟
http://rozseo.ir/

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46
"بنده با شما دیگه صحبتی ندارم!"

صحبت بنده با دوستانی هست که احتمالا شما و تیمتون!!!! قرار بهشون کمک!!!! کنید.

"""""""""محض اطلاع دوستان عرض میکنم، ایشون و شرکتی که باهاشون فعالیت می‎کردن مدتی سئو سایت بنده رو برعهده داشتن که بعد از ماها و بدون کوچیک ترین پیشرفتی و با انواع و اقسام کلک، پول بنده رو بالا کشیدن. حتی یه هاست بی کیفیت هم به بنده انداختن که البته بعد از بدبختی زیاد؛ هزینه هاست رو پس دادن. اما هزینه سئو رو نه. حالا بماند حدود 6 ماه وقت بنده رو گرفتن..

در پست اول رزومشونو قرار دادن که اسم اون شرکت رو نذاشتن چون میدونستن اگه بذارن دستشون زودتر روو میشه! شرکت فوق تخصصی فیلفا!

کماکان پیام های قبلی ایشون در این سایت موجوده! در صورت انکار شات ارسال میشه تا دوستان در جریان قرار بگیرند.

به دوستان هم اکیدا پیشنهاد میکنم برای همکاری با ایشون و تیمشون!!!! تامل کنند.!

همانطور که اگه چک کنید نام کاربری "Trouble Team" از فعالیت تجاری در سایت محروم شده! اما ایشون بعد از چند ماه با نام دیه ای فعالیت رو از سر گرفته. فکر کرده کسی متوجه نمیشه!""""""""""""""""

صحبت های آقا مهدی به شدت تایید میشه و بنده هم در جریان کارشون هستم

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46
سلام .من این سایت رو 6 ماهه دارم و رتبه الکسای خوبی داره ولی بازدید و ورودی گوگل خیلی بده به زحمت روزی 20 ای پی.به غیر از محتوی و بک لینک به نظرتون چه مشکل دیگه ای داره؟سئوی قالب به نظرتون چه مشکلی داره؟
خودتون در زمینه سئو فعالیت میکنید ؟

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

خیلی حرفه ای نیستم ولی چند سالی تجربه در زمینه سئو و چند تا سایت پربازدید داشتم.متاسفانه این سایت از ماه اول دچار sandbox گوگل شد و هیچ ورودی نداشت.از طرفی هیچ مشکلی هم نداره و شاید به الگوریتم های جدید گوگل برمی گرده؟! تعجب من از رتبه خوب الکسا با وجود بازدید خیلی کم هست.یعنی از روز اول هم رتبه الکسا 11 هزار ایران بود .در صورتیکه من سایتی دارم با 3 هزار ای پی روزانه این رتبه رو داره

hamedi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

خیلی حرفه ای نیستم ولی چند سالی تجربه در زمینه سئو و چند تا سایت پربازدید داشتم.متاسفانه این سایت از ماه اول دچار sandbox گوگل شد و هیچ ورودی نداشت.از طرفی هیچ مشکلی هم نداره و شاید به الگوریتم های جدید گوگل برمی گرده؟! تعجب من از رتبه خوب الکسا با وجود بازدید خیلی کم هست.یعنی از روز اول هم رتبه الکسا 11 هزار ایران بود .در صورتیکه من سایتی دارم با 3 هزار ای پی روزانه این رتبه رو داره

mohamadi200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بالا