برگزیده های پرشین تولز

مشكلات شبه سخت افزاري

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
یه سیستم با مادربرد 8IPE1000 گیگابایت دارم که آخرین بار که خاموش شدش دیگه روشن نمیشه :eek:
چراغ RAM LED که نارنجی رنگه به محض روشن کردن سیستم دائما روشن میمونه و خاموش هم نمیشه، رم هارو بیرون کشیدم و جاهاشون رو هم عوض کردم، clear سی موس هم کردم و تمام اسلاتهای pci رو هم کلا آوردم بیرون، به نظرتون اینکه این چراغ کاملا روشنه و سیستم هم روشن نمیشه از چیه؟

DMC4

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان
با کابل مدل HP hdmi گرافیک HD4670 را به تلویزیون SAMSUNG LA37B570 وصل کردم
حالا تصویر داره اما صدا نداره علت چی میتونه باشه?
یه چیزایی در مورد ورزن کابل شنیدم این درسته؟
ولی رو کابل و جعبه چیزی ننوشته؟
ممنون میشم کمکم کنید
با تشکر

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با كابل HDMI سوني ارجينال وصل كن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
یه سیستم با مادربرد 8IPE1000 گیگابایت دارم که آخرین بار که خاموش شدش دیگه روشن نمیشه :eek:
چراغ RAM LED که نارنجی رنگه به محض روشن کردن سیستم دائما روشن میمونه و خاموش هم نمیشه، رم هارو بیرون کشیدم و جاهاشون رو هم عوض کردم، clear سی موس هم کردم و تمام اسلاتهای pci رو هم کلا آوردم بیرون، به نظرتون اینکه این چراغ کاملا روشنه و سیستم هم روشن نمیشه از چیه؟

خواستي آدرس ميدم بيا برات تعميرش ميكنم

saman290

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. من یه لب تاب دل 1510 دارم وسط کار یه دفعه هنگ و مجبور شدم دستی خاموشش کنم . بعد اون دیگه ویندوز بالا نیومد و پس ظاهر شدن یه صفحه آبی با کد 0x00000116 ریستارت می شد. ویندوزشم عوض کردم. تا قبل نصب کارت گرافیکش مشکل نداشت و لی بعد نصب گرافیکش همین مشکل دوباره ظاهر شد. از طریق safe mode هم که گرافیکشو حذف می کنم دوباره درست میشه. هم بایوسش رو اپدیت کردم. هم اخرین درایور گرافیکش رو نصب کردم. ولی باز مشکل حل نشده. ممنون

بالا