برگزیده های پرشین تولز

مشكلات من با اينترنت اكسپلورر

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من دو تا مشكل با اينترنت اكسپلورر خودم پيدا كردم . ببينيد اين بلاها به سر شما هم اومده ؟ !!! من كه هر كاري كردم حل نشدند .
اولين مشكل اينه كه وقتي روي لينكي كليك ميكنم كه بايد در صفحه جديد باز بشه ، او صفحه جديد خالي نشون داده ميشه . يعني مثل اينكه يك فيل جديد رو باز كردي . انگار نه انگار كه اصلا بايد يك صفحه وب رو باز كنه .
دومين مشكل هم اينه كه من اصلا نمي تونم مثل ويندوز 98 در اديت باكسهاي معمولي تو سايتها فارسي بنويسم .
در ضمن ويندوزم ايكس پي و ورژن اينترنت اكسپلوررم هم 6 هست .

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
مشكل اول كه تا حالا برام پيش نيومده.شما براي باز شده در يه صفحه جديد از shift+click استفاده كنيد ببين جواب ميده يا نه
براي حل مشكل دوم هم بايد xp رو multilangauge كني.

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد مشكل اول بايد بگم به كمك آقاي ولينژاد حل شد :
<a href='http://www.tek-tips.com/gviewthread.cfm/lev2/67/lev3/74/pid/608/qid/646987' target='_blank'>http://www.tek-tips.com/gviewthread.cfm/le.../608/qid/646987</a>

در مورد مشكل دوم مالتي لنگوئج !! هست بابا . همه جا فارسي مي نويسه ( حتي تو آدرس بار ) ولي مثلا تو فبلدهاي فرم هاي يك صفحه وب نه :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
عجيبه... من تاحالا با هيچكدوم از مشكلاتي كه ميگي مواجه نشدم. ولي اگه راه دومي هم فهميدي اينجا بنويس لطفا.
ممنونم.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
منم مشكل اولي را دارم و نميدانم بايد چه كار كنم

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برات ايميل زدم ولي به صورت كلي براي كساني كه مشكل اول رو دارند . راه حل به صورت فارسي اينه :
خيلي ساده است :
1) از منوي استارت گزينه run را انتخاب كن . اين سطر رو اونجا تايپ كن :
regsvr32 urlmon.dll
و اينتر رو بزن .

2) توي اينترنت اكسپلورر از منوي tools گزينه Internet options را انتخاب كن و بعد در صفحه ظاهر شده زبانه programs . اون پايين يك كليد به نام Reset Web settings هست كه بايد اون رو بزني .

3) كامپيوترت رو رستارت كن .

موفق باشي

hamid1345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد من مشكل دوم را دارم يعني در محيط XP و صرفا در TextBox حتي موقعي كه Alt+shift را زده وفارسي شده خراب مي نويسد .

راه حل ارايه شده در اين تاپيك هم جواب نداد. :blink:

بالا