برگزیده های پرشین تولز

مشكلات يك شاعر

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
آقا بهروز همانطور كه امر فرموديد سه تا از شعرهام رو براتون فرستادم تا نظر بدهيد . در مورد پيشنهادتون هم من كاملا با آن موافق هستم .
سپاس شما را كه مرا لايق ديديد براي اين مهم

در پيام هاي خصوصي ديدم . از آنجائيكه دوست ندارم به مطلبي ( مخصوصا زماني كه متعلق به بچه هاي خوب انجمن فرهنگ و هنر است ) سرسري نگاه كنم گذاشته ام براي شب تا با دقت بخوانم و نظرم را بدهم . البته من ادعايي در اين زمينه نداشته و ندارم اما همين كه شما مرا لايق ديديد و براي من ارسال نموديد ؛ مرا موظف به خواندن دقيق و پاسخ مناسب مي كند .

موفق باشي دوست من

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
اگر دوست داشتید ، چند تا از اشعار زیباتون رو برای من هم بفرستید .

سه تا از شعرهام رو همينجوري انتخاب كردم و براي آقا بهروز عزيز فرستادم كه براي شما هم مي فرستم .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
سه تا از شعرهام رو همينجوري انتخاب كردم و براي آقا بهروز عزيز فرستادم كه براي شما هم مي فرستم .
دستت درد نکنه ، بسیار زیبا بود مخصوصا شعر اول و دوم البته سومی هم قشنگ بود ولی به نظر بنده حقیر اولی و دومی بسیار زیبا بود و من کلی لذت بردم . به شعر سرودن ادامه بدید چون واقعا شعراتون زیباست امیدوارم همیشه موفق باشید .

میرم دوباره شعر اول رو بخونم :)

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
دستت درد نکنه ، بسیار زیبا بود مخصوصا شعر اول و دوم البته سومی هم قشنگ بود ولی به نظر بنده حقیر اولی و دومی بسیار زیبا بود و من کلی لذت بردم . به شعر سرودن ادامه بدید چون واقعا شعراتون زیباست امیدوارم همیشه موفق باشید .

میرم دوباره شعر اول رو بخونم

خيلي ممنون كه من رو از نظرتون بهره مند كرديد . من هم براي شما آرزوي موفقيت مي كنم .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
سپاس شما را كه مرا لايق ديديد براي اين مهم

در پيام هاي خصوصي ديدم . از آنجائيكه دوست ندارم به مطلبي ( مخصوصا زماني كه متعلق به بچه هاي خوب انجمن فرهنگ و هنر است ) سرسري نگاه كنم گذاشته ام براي شب تا با دقت بخوانم و نظرم را بدهم . البته من ادعايي در اين زمينه نداشته و ندارم اما همين كه شما مرا لايق ديديد و براي من ارسال نموديد ؛ مرا موظف به خواندن دقيق و پاسخ مناسب مي كند .

آقا بهروز عزيز من همچنان منتظر اظهار نظر شما در مورد شعرهايي كه براتون فرستادم هستم .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
آقا بهروز عزيز من همچنان منتظر اظهار نظر شما در مورد شعرهايي كه براتون فرستادم هستم .
دوست نازنينم
متاسفانه به دليل گرفتاري و مشغله هايي كه داشتم نتوانستم فرصتي در آرامش بدست بياورم تا شعرهاي شما را بخوانم و نظرم را بنويسم .

به دليل اين تاخير پوزش مرا پذيرا باشيد .

در 1-2 آينده حتما اينكار را انجام خواهم داد .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
دوست نازنينم
متاسفانه به دليل گرفتاري و مشغله هايي كه داشتم نتوانستم فرصتي در آرامش بدست بياورم تا شعرهاي شما را بخوانم و نظرم را بنويسم .

به دليل اين تاخير پوزش مرا پذيرا باشيد .

در 1-2 آينده حتما اينكار را انجام خواهم داد .

اشكال نداره استاد . هر وقت فرصت كرديد نظرتون رو به من بگيد . من مشتاق شنيدن نظر شما هستم .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
306.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
شرمنده كه دير شد

پاسخ اوليه خودم را در پيام خصوصي براي شما ارسال نمودم .

اگر تمايل داشتيد مي توانيم بحث را در پيام خصوصي ادامه دهيم .

Cedilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با معذرت از همه
تو شعرت عالي بود
نمي دونم چرا به اين زودي جا زدي؟
نظر من البته با توجه به مشورت با كسايي كه سالهاست در زمينه شعر و ادبيات كار مي كنن اينه كه در شعر هيچوقت نا اميدي معنا نداره و شعر چيزي نيست كه هيچوقت بشه دورش حصار كشيد اما مطمئن باش شعر خوب دير يا زود جاي خودش رو باز ميكنه و خب البته شعر بايد حرف براي گفتن داشته باشه و اين روزا چه زيباست كه انديشه رو هم وارد شعر كنيم تا واقعا دردي رو از دردها دوا كنه... اين روزا ظاهرا شعراي ايران مملكتي كه بار قرنها شعر و حماسه و عرفان رو به دوش ميكشه رو تريبون ها و شبكه هاي تلوزيوني بايد معين كنن و فقط كسايي شاعرن كه حتما اينجوري شعر بگن و فلان جا هم شعر بگن و براي فلاني و فلاني هم حتما شعر سروده باشن اما جداي از همه اينا شعر خوب خودشو نشون ميده و اگه بعد ده سال نشد حتما در طول زمان شعرتو همه مي خونن و ازش لذت هم مي برن.
زيادي حرف زدم معذرت مي خوام.
اما در يك كلام ميدونو خالي نكن و اين سرمايه رو نسپار دست كسايي كه قدرشو نمي دونن و ... ادامه بده و دوستان هم حتما كمكت مي كنن و در اينده انشالا چاپ هم ميشه:)

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
شرمنده كه دير شد

پاسخ اوليه خودم را در پيام خصوصي براي شما ارسال نمودم .

اگر تمايل داشتيد مي توانيم بحث را در پيام خصوصي ادامه دهيم .

دستتون درد نكنه برادر . واقعا از نظرات شما استفاده كردم و قطعا به كار مي بندمشون

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
با معذرت از همه
تو شعرت عالي بود
نمي دونم چرا به اين زودي جا زدي؟
نظر من البته با توجه به مشورت با كسايي كه سالهاست در زمينه شعر و ادبيات كار مي كنن اينه كه در شعر هيچوقت نا اميدي معنا نداره و شعر چيزي نيست كه هيچوقت بشه دورش حصار كشيد اما مطمئن باش شعر خوب دير يا زود جاي خودش رو باز ميكنه و خب البته شعر بايد حرف براي گفتن داشته باشه و اين روزا چه زيباست كه انديشه رو هم وارد شعر كنيم تا واقعا دردي رو از دردها دوا كنه... اين روزا ظاهرا شعراي ايران مملكتي كه بار قرنها شعر و حماسه و عرفان رو به دوش ميكشه رو تريبون ها و شبكه هاي تلوزيوني بايد معين كنن و فقط كسايي شاعرن كه حتما اينجوري شعر بگن و فلان جا هم شعر بگن و براي فلاني و فلاني هم حتما شعر سروده باشن اما جداي از همه اينا شعر خوب خودشو نشون ميده و اگه بعد ده سال نشد حتما در طول زمان شعرتو همه مي خونن و ازش لذت هم مي برن.
زيادي حرف زدم معذرت مي خوام.
اما در يك كلام ميدونو خالي نكن و اين سرمايه رو نسپار دست كسايي كه قدرشو نمي دونن و ... ادامه بده و دوستان هم حتما كمكت مي كنن و در اينده انشالا چاپ هم ميشه

خيلي ممنون از لطفتون . واقعا اينقدر شايسته تعريف و تمجيد نيست شعرهام . اين ديگه از محبت و دل پر احساس شماست كه شعرهام به دلتون نشسته . مطمئن باشيد تا زماني كه اين دل زنده هست جا زدني در كار نخواهد بود و تمام تلاشم رو مي كنم تا به هدفم برسم .

باز هم از شما دوست خوبم به خاطر نظرات پر مهرتون قدرداني مي كنم .

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست خوبم

خوشحال ميشوم اگر شعرهاي جديدي هم سروديد براي من بفرستيد .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
liyapeng عزیز ، همونطور که قبلا هم گفتم شعرات خیلی قشنگ هستند . و اون 3 تا شعری که برایم فرستادی رو چند دفعه خوندم . و باز هم میخونم ، امیدوارم که به شعر گفتنت ادامه بدی ، و همیشه پر احساس باشی :)

بالا