برگزیده های پرشین تولز

مشكل با ياهو

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
agha man khordam be ye moshkele ajib gharib too yahoo , hafteye pish man mashghol kaar ba yahoo messenger boodam , va dashtam user haro to group haye mokhtalef gharar midadam ke ye dafe yahoo messenger automatic disconnect kard va bad az oon har baar talash kardam ke ba user name va password Am connect besham peyghame INVALID LOGIN ro midad, chand baar ham baraye masOlaye yahoo mail zadam va ona ham javab haye maskhare dadan , ta inke dishab baad az 1hafte in moshkel bar taraf shod , ama man baaz kerm rikhtam va shoro kardam be daste bandi ye user ha to group haye mokhtalef ke ye dafe hamon etefagh pish omad :( kasi hast inja bedoone in moshkel dar asare chi be vojod miyad?

tavajoh: manzooram az daste bandiye user ha , gharar dadaneshon too friend list haye mokhtalef bood! joone man yeki komak kone :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا تورو خدا فارسي بنويس...
در ضمن من شنيده بودم كه اگه چند بار پسوورد رو اشتباه بزمي قفل ميكنه ولي اينجوري رو نشنيده بودم. آيا با ايميل ياهو هم مشكل داري؟
اگه نه كه با يه مسنجر ديگه رو يه كامپيوتر ديگه امتحان كن. اگه درست بود يه فايل رو ميگم كه بايد پاك كني. فكر كنم درست ميشه اينجوري.

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام شرمنده دفه قبل پينگليش نوشتم

نه با ايميل ياهو مشكل ندارم اون خوب كار ميكنه .. راستش مشكل اينجاست كه به كامپيوتر ديگه اي هم دسترسي ندارم .. حالا اون فايل رو اگه ميشه بگو شايد درست شد!
ممنون

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بابا عجب مشکلات عجیب غریبی، راستی کسی میدونه چرا بعضی وقتها توی یاهو مسنجر صورتک بعضیها دائم روشنه ، حتی وقتی که طرف ان لاین نیست؟ من فکر کنم یا موقع چک کردن ایمیلشون sign out نمیکنن یا یادشون میره از خود یاهو مسنجر sign out کنن، کسی نظر دیگه ای داره؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
در مورد اون فايل من وقتي به همچين مشكلاتي بر ميخوردم يه همچين فايلي: username.ab توي فولدر Program FilesYahoo!Messenger ميديدم. اونو پاک ميکردم و همه چي دوباره درست ميشد. حالا اينکه اون فايل چيکار ميکنه و چي به چيه اصلا نميدونم.

در مورد اون مشکل روشن موندن چراغ. تنها راهش اينه که اول invisible بشي و بعدش disconnect يا signout کني...

چاکريم.

sh7228

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
:shock: :rolleyes: مممممممممممممم !!! من كلي گشتم اما همچين فايلي نداشتم !! اما به هر حال ممنون ;)

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
<span style='font-size:25pt;line-height:100%'>[/size]</span>راست ميگه منم گشتم توي مال منم نبود!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
درست ميگين... شايد دارم اسم فايل رو اشتباه ميگم. در هر صورت شرمنده.
اما من توصيه ميکنم از روي يه دستگاه ديگه هم امتحان کن.

alilahoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا عجب مشکلات عجیب غریبی، راستی کسی میدونه چرا بعضی وقتها توی یاهو مسنجر صورتک بعضیها دائم روشنه ، حتی وقتی که طرف ان لاین نیست؟ من فکر کنم یا موقع چک کردن ایمیلشون sign out نمیکنن یا یادشون میره از خود یاهو مسنجر sign out کنن، کسی نظر دیگه ای داره؟

سلام دوست عزیز
این مشکل شما در نتیجه همون عمل sign out بود که خودتون فرمودید. در صورتی که افراد این عمل رو انجام ندن سرور های یاهو از 30 ثانیه تا 10 دقیقه بعد آیدی اونهارو روشن نشون میده. بخاطر اینکه هر 30 ثانیه 1 بار در یاهو وضعیت های مسینجر تایید میشود. حتی در صورتی که کاربر دیسکانکت شده باشد این مشکل به دقایق بیشتری تبدیل میگردد. مشکل رو میتونید از طریق چک کردن آی دی مورد نظر در سایت های چک کننده وضعیت یاهو حل کنید.
سایت بنده رو نیز ببینید. آدرس: http://www.ID30T.com روباط موجود در این نمونه سایت ها وضعیت رو مستقیم از سرور های یاهو میگیرن و هیچگاه اشتباهی در نمایش وضعیت پیش نمیاد.
در ضمن ابزاری در آدرس http://www.ID30T.com/tools تعبیه شده است که شما میتونید برای سایت یا وبلاگتون از او استفاده کنید.
موفق باشید

بالا