برگزیده های پرشین تولز

مشكل با firefox2

maral55

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان . هنگامي كه فاير فاكس توي بعضي از سايت ها ميرم مشكل دارم كه اگر همون سايت رو با اينترنت اكسپلور ميرم مشكل ندارم . دو تا نمونه اش رو در زير ميگم اگر ميشه راهنمايي كنيد:
1- وقتي ميخوام حساب سيبا رو از طريق سايت بانك ملي چك كنم در جايي كه ميخواد موجودي من رو نشون بده هيچ چيزي نشون نميده ولي با اكسپلورر كامل نشون ميده
http://ebank.bmi.ir/mbsweb/bankmelli/login.aspx

2- اگر توي سايتي عكسي وجود داشته باشه( مثلاً توي همين سايت) اون عكس باعث ميشه فرمت صفحه بهم بريزه و معمولاً بخشي از سمت راست صفحه قابل مشاهده نيست.

3- موقعي كه ميخوام توي سايت بانك ملت نتايج برندگان رو چك كنم سمت راست صفحه مشخص نيست.
http://fa.bankmellat.ir/portal.aspx?tabid=747

اگر ميشه راهنمايي كنيد چكار بايد كنم؟ و چرا اين مشكلات رو با اكسپلورر ندارم

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
اين ديگه برمي گرده به شاهكار طراحان اون وب سايتها كه سايت اشون رو براي فايرفاكس هماهنگ نكردن
در اين گونه موارد از همون اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد.
در ضمن وقتي يك تصوير با پهناي زياد به طوري كه در صفحه جا نشه رو با فايرفاكس نگاه كنيد در تمام نسخه ها اسكرول بار افقي وجود نداره و اين يكي از مشكلات فايرفاكسه كه براي من هم زياد مشكل ايجاد كرده

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
منم یه مشگل دارم
تو لینوکس که از firefox استفاده میکنم متون فارسیرو بصورت حروف جدا از هم نشون میده: س ل ا م

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
اين ديگه برمي گرده به شاهكار طراحان اون وب سايتها كه سايت اشون رو براي فايرفاكس هماهنگ نكردن
در اين گونه موارد از همون اينترنت اكسپلورر استفاده كنيد.
در ضمن وقتي يك تصوير با پهناي زياد به طوري كه در صفحه جا نشه رو با فايرفاكس نگاه كنيد در تمام نسخه ها اسكرول بار افقي وجود نداره و اين يكي از مشكلات فايرفاكسه كه براي من هم زياد مشكل ايجاد كرده

خیلی این جمله صحیح نیست...

فایر فاکس برای این جور مشکلات یه پلاگین داره.... برید تو سایت فایر فاکس و دنبال پلاگین ie explorer بگردید و نصبش کنید.

voltan

Guest
لایک‌ها
2
منم یه مشگل دارم
تو لینوکس که از firefox استفاده میکنم متون فارسیرو بصورت حروف جدا از هم نشون میده: س ل ا م

مطمئن هستید لینوکستون رو درست تنظیم کردید؟ من تو لینوکس مشکلی ندارم به خوبی باهاش کار میکنم ( من از اوبونتو استفاده میکنم)

maral55

Registered User
لایک‌ها
0

فایر فاکس برای این جور مشکلات یه پلاگین داره.... برید تو سایت فایر فاکس و دنبال پلاگین ie explorer بگردید و نصبش کنید.
با سلام و ممنون از راهنمايي شما. اگر لينكش رو داريد برام بگذاريد. باتشكر

maral55

Registered User
لایک‌ها
0

با سلام و ممنون از راهنمايي شما. اگر لينكش رو داريد برام بگذاريد. باتشكر

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
مطمئن هستید لینوکستون رو درست تنظیم کردید؟ من تو لینوکس مشکلی ندارم به خوبی باهاش کار میکنم ( من از اوبونتو استفاده میکنم)

کجاشو باید تنظیم میکردم؟
من از ردهت فدورا کور 5 استفاده میکنم

بالا