• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشكل با i-mate JAMin

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
با سلام، دوستان عزيز من حدودا دو يا سه هفته پيش برای پدرم يك i-mate JAMin خريدم. امشب اومدم توی سايتش رجيستر كنم تا درايور و نرم‌افزارهای مورد نيازشو دانلود كنم آخر رجيستر كردن به من گفت كه دستگاه شما pre-owned i-mate است، معنای كلمه‌ايش اينه كه قبلا دستگاه متعلق به يك نفر ديگر بوده. آيا همينطوره يا نه؟
جداً گيج شدم. يعنی دستگاه دست دوم به من داده!؟؟ :( در ضمن توی جعبه دستگاه CD نبود و فروشنده گفت كه در پكيج‌های جديد سی‌دی نميگذارند و بايد از رو‍ی سايت دانلود كنيد.
دستگاه را هم از فروشگاه smart توی پايتخت خريدم. لطفا كسانی كه در سايت clubimate.com رجيستر كردن منو راهنمايی كننند.

با تشكر

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
امکانش هست قربان!
هرچند توی اون CD به جز یه نرم افزار از رده خارج هیچ چیزی وجود نداشته و باید به هرحال دنلودش می کردید،ولی تجربه ثابت کرده هیچوقت کارخونه ی سازنده / carrier ، محتوای پکیج ها رو عوض نمی کنه. قول می دم روی جعبه ی جمینتون قسمت Contents از سی دی هم نام برده!
3550.gif

ولی یه مورد دیگه هم هست، اصلاً نیازی نیست در سایت آیمیت ثبت نام کنید! software fix که نمی ده آیمیت، اگر هم بده توی فروم هایی مثل xdadevelopers.com خیلی راحت می شه پیداشون کرد، جدید ترین رام هارو هم می شه از ftp.clubimate.com بدون ثبت نام دانلود کرد

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
قول می دم روی جعبه ی جمینتون قسمت Contents از سی دی هم نام برده!
3550.gif

دقيقاً! :eek:
خليی ممنون از راهنماييتون، نميدونم پيشو بگيرم يا نه؟ اينقدر تو اين بازار خراب شده كامپيوتر و الكترونيك كلاه سرمون گذاشتن ديگه پوست كلفت شديم و حوصله جنگ و دعوا را نداريم.
راستی آقا فرهاد يك سوال. نيازی به تغيير دستگاه به رام جديد هست يا نه؟ اگر هست كدام ورژن از همه استيبل‌تره؟ من توی‌ اين سايت xda-developers.com كه زحمت كشيديد معرفی كرديد يك نگاه انداختم حسابی گيج شدم. چون الان دستگاه هيچ مشكل خاصی نداره.
بعد چون من CD را در اختيار نداشتم نميدونم چه نرم‌افزارهايی را نياز دارم تا دانلود كنم. مثلا نوكيا PC Suite داره، برای‌ اين جامين نام نرم‌افزار چيه؟ الان ميخواهم contactهای‌ گوشی قبلی پدرمو كه روی‌ كامپيوتر هست به جامين انتقال بدم گير كردم. باز هم ممنون.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خواهش می کنم، قربان اینکه گوشی سی دی نداشته همراهش و توی سایت i-mate هم قبلاً رجیستر شده بوده، اگه اشتباه نکنم نشون دهنده ی اینه که از دستگاه قبلاً استفاده شده بوده. (البته من قبلاً Qtek s200 داشتم اصلاً توی سایتش رجیستر نمی شد! ولی تاحالا نشنیده بودم کسی با رجیستر کردن توی سایت i-mate مشکلی داشته باشه)

اگه مشکلی ندارید با دستگاه (هنگ های الکی و ریست شدن و ..) لازم نیست رام رو عوض کنید
داخل سی دی هم این برنامه هستش: Microsoft ActiveSync
برای انتقال contact ها و msg ها و call history و .. هم از برنامه ی Jeyo Mobile Companion استفاده کنید (ترد راهنمای عنواین رو سرچ کنید پیدا می شه)

ولی بهتره یه بار از اول contact ها رو وارد کنید، چون فرمت windows mobile فرق می کنه با فرمتی که SE استفاده می کنه یا گوشی های نوکیا

برای اینکه بدونید چه برنامه های کاربردی دیگه ای رو هم خوبه که دانلود کنید، این ترد رو ببینید

همین دیگه...موفق باشید!
N_aggressive%20%2826%29.gif

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
با سلام
همون طور که اقا فرهاد گفت احتمال 90% گوشی شما قبلا استفاده شده ...
حالا اگه می بینی مشکلی نداره بهتره نگهش داری
ولی من اگه جای شما بودم می رفتم با یارو یه دعوا و دادو بیداد حسابی راه می اندختم
نه اینکه فکر کنی اهل دعوا هستم ... نه
ولی این مغازه دارا و فروشنده های موبایل و ppc دیگه خیلی پر رو شدن
هی ما هیچی بهشون نمی گیم هر غلطی که دلشون می خواد می کنند
برو با دلیل و منطق بهش بفهمون که گوشیت دسته دو بوده
cd رو هم بهت نداده واسه این بوده که از حالت پک کارخونه خارج شده بوده
احتمالا کاورش باز شده بوده می فهمیدی
خلاصه از من گفتن بود
حق گرفتنیه دادنی نیست
بهش بفهمون که اینقدر هام که فکر می کنه زرنگ نیست
موفق باشید

Snow

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
215
درست شد. :blink: باور كنيد من ديشب 4 بار امتحان كردم و هر بار هم با يك browser. امروز بعدازظهر يكدفعه زد به سرم گفتم دوباره امتحان كنم كه قبول كرد. IMEI را هم ديشب توی يك فايل ذخيره كرده بودم و امروز هم از همون استفاده كردم!! به هر حال رجيستر كرد. از دوستان هم به خاطر راهنماييهاشون ممنونم.
اقا فرها خيلی ممنون به خاطر معرفی برنامه‌ها خيلی كمك كرد. راستی من يك راه ديگه را دارم امتحان ميكنم. اول با Nokia PC Suite گوشی نوكيا را با Outlook سينكرونايز كردم و تمامی‌ كانتك‌ها را به outlook انتقال دادم و ميخوام بعد از مرتب كردن مموری جامين را خالی كنم و دوباره با همين outlook سينكرونايز كنم تا تمام كانتك‌ها با جامين منتقل شود. البته هنوز مرحله آخر را انجام ندادم. :p

با سلام
.
.
.
حق گرفتنیه دادنی نیست
بهش بفهمون که اینقدر هام که فکر می کنه زرنگ نیست
موفق باشید

سلام دوست گرامی،‌ كاملا حق باشماست ولی باور ميكنيد اگر درست هم نميشد بازهم خودمو تو دردسر نمينداختم،‌ چون مطمئناً شما هم با اين قشر سرو كار داشتيد هر چقدر هم جلز و ولز كنيد باز حرف حرف خودشنو. البته بگم اگر دستگاه خيلی تابلو استفاده شده بود كه من ميدونستم اون ولی گفتم شايد يك روز طرف كار كرده خوشش نيومده پس آورده. ولی بازهم موضوع نبودن CD درون پكيج سر جاشه.
شما هم موفق باشيد

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب خدا رو شكر كه به خوبي و خوشي تموم شد اخه من هم مي خوام جمين بگيرم و كمي ترسيدم

مجبورم به يكي از آشناها بگم كه به انترنت وصل بشه و من هم برم مغازه براي خريد ايميت جمين بعد زنگ بزنم بهش بگم تو سايت تيميت كدش رو بزنه بينيم دنيا دست كيه :lol:

همون چيزي كه نيما گفت;)

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
خوب خدا رو شكر كه به خوبي و خوشي تموم شد اخه من هم مي خوام جمين بگيرم و كمي ترسيدم

مجبورم به يكي از آشناها بگم كه به انترنت وصل بشه و من هم برم مغازه براي خريد ايميت جمين بعد زنگ بزنم بهش بگم تو سايت تيميت كدش رو بزنه بينيم دنيا دست كيه :lol:

همون چيزي كه نيما گفت;)

يه Qtek بگير خيالت خودتو راحت کن،چون اصلاً رجيستر نميشه
55.gif

ولی عوضش حدود 40 تومان کمتر پول ميدی
300.gif

بالا