• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشكل در دانلود از اينترنت {جدي}

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
سلام به دوستان...

از مديران محترم ميخواهم كه اين تاپيك اينجا باشه تا يه مقدار جون بگيره بعد منتقل كنيد به بخش مربوطه...

از اونجايي كه در حال حاضر خارجي ها بدجور كليد كردن به اين ديتاسنتر ها و دارن همه را ميبندن يا محدود ميكنن ، چندتايي بيشتر نموندن كه اونا هم وقتي فايل ها روشون مياد به ساعت نكشيده پاك ميشن و نميشه دانلود كرد.

از طرف ديگه تورنت هم كه مشكلات خاص خودش را داره مثل آپلود كردن ، سرعت پايين و در صورتي كه خارج از كشور باشين بعضي از ISP ها در حال رهگيري كاربراني هستن كه عنواين نقض كننده كپي رايت را دانلود ميكنن و يا براي منصرف كردن شخص مورد نظر سرعت لينك هاي طرف را پايين ميارن بنابراين نميشه روي سرور منتقل كرد و از اونجا دانلود كرد.

در حال حاضر بعضي ها صحبت از usenet ميكنن؟ كسي از اين سرويس ها استفاده كرده؟ خوبه؟ بهترين گزينه در حال حاضر چي هست؟

dwt

Registered User
لایک‌ها
0
فقط یک مگاآپلودی رو بستن و فایل سونیک به مشکل خورده. بقیه که سر جاشون هستن

فعلا اینا روشون خیلی فایل هست:
فایل سرو - رپیدشیر - wupload و uploaded.to

یوزنت هم پولیه. عمدتا هم از https استفاده میکنن که با محدودیت هایی که روی https هست سرعتش خیلی پایینه!

در کل همون فایل سرو و رپیدشیر رو پیشنهاد میدم

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
فقط یک مگاآپلودی رو بستن و فایل سونیک به مشکل خورده. بقیه که سر جاشون هستن

فعلا اینا روشون خیلی فایل هست:
فایل سرو - رپیدشیر - wupload و uploaded.to

یوزنت هم پولیه. عمدتا هم از https استفاده میکنن که با محدودیت هایی که روی https هست سرعتش خیلی پایینه!

در کل همون فایل سرو و رپیدشیر رو پیشنهاد میدم

من كه گفتم ... خودشون به شدت حساس شدن و فايل ها را خيلي سريع پاك ميكنن...

dwt

Registered User
لایک‌ها
0
باز شایعه جدید درست نکنید! فقط مدیا فایر قراره فایل های مورد دار رو پاک کنه! بقیه سر جاشون هستن

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
باز شایعه جدید درست نکنید! فقط مدیا فایر قراره فایل های مورد دار رو پاک کنه! بقیه سر جاشون هستن

والا من فايل هام را كه ميخواهم دانلود كنم اكثرا لينكهاشون را oneddl بر ميدارم ! ولي اونجا 80% مواقع لينكها بعد از 2 ساعت ميسوزن !! حالا اينكه شما از كجا لينك پيدا ميكني بماند !

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712

مدیافایر؟ بالای 90 درصد فایلها حداقل همین فیلمو سریالا روو فایل سونیک فایل سرور بود که پاک شد رفت پی کارش.اطلاعات مربوط به 6 ماه پیش رو هر چی سرچ میزنی لینک سالم پیدا نمیشه چه برسه به قبلترش هر چی هست همین جدیداست که اپلودرها اکثرا میذارن رو رپیدشیر فعلا

dwt

Registered User
لایک‌ها
0
والا من فايل هام را كه ميخواهم دانلود كنم اكثرا لينكهاشون را oneddl بر ميدارم ! ولي اونجا 80% مواقع لينكها بعد از 2 ساعت ميسوزن !! حالا اينكه شما از كجا لينك پيدا ميكني بماند !

من از چند سال پیش هم لینک دارم که کار میکنه. توی همین آرشیو oneddl هم لینک هایی هستن که از چند سال پیش تا حالا ولی هنوز کار میکنن! از جای خاصی هم پیدا نمیکنیم :D

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
مدیافایر؟ بالای 90 درصد فایلها حداقل همین فیلمو سریالا روو فایل سونیک فایل سرور بود که پاک شد رفت پی کارش.اطلاعات مربوط به 6 ماه پیش رو هر چی سرچ میزنی لینک سالم پیدا نمیشه چه برسه به قبلترش هر چی هست همین جدیداست که اپلودرها اکثرا میذارن رو رپیدشیر فعلا

خدا لعنت کنه اون فایل سونیک رو ! مثل بز خودشونو خیس کردن ، حتی نمیذارن ملت فایل های خودشون رو از روی فایل سونیک remote کنن به جای دیگه.

باز حداقل یه سری فایل ها هنوز رو فایل سرو مونده. ولی اونم خیلی گند زده.

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
یه مدت این مسخره بازی ها هست تا این که بعضی از شرکت ها آپلود سنتر های قوی تو کشور هایی مثل هند وترکیه و... ایجاد کنند

dwt

Registered User
لایک‌ها
0
یه مدت این مسخره بازی ها هست تا این که بعضی از شرکت ها آپلود سنتر های قوی تو کشور هایی مثل هند وترکیه و... ایجاد کنند

:puke:

هند و ترکیه هم شد کشور آخه؟! خدا به اون آپلود سنتر رحم کنه! :D

همین چهار تا که گفتم بعیده که مشکل دار بشن: فایل سرو،رپید شیر wupload و uploaded.to

اون سایت هایی هم که آخرش bit داره مثل turbobit و letitbit اگه اشتباه نکنم روسی هستن و از اینجور مشکلات کپی رایتی ندارن.

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
:puke:

هند و ترکیه هم شد کشور آخه؟! خدا به اون آپلود سنتر رحم کنه! :D

همین چهار تا که گفتم بعیده که مشکل دار بشن: فایل سرو،رپید شیر wupload و uploaded.to

اون سایت هایی هم که آخرش bit داره مثل turbobit و letitbit اگه اشتباه نکنم روسی هستن و از اینجور مشکلات کپی رایتی ندارن.

خب من سرويس usenet را به صورت trial تهيه كردم كه هزينه اش 1 يورو بود !! انصافا سرعت عالي اي داره !! من روي سرورم گذاشتم كه بگيره و 11 مگ بر ثانيه ميگرفت (پورت سرور 100mbps هست) كه خيلي عالي هست.

بالا