برگزیده های پرشین تولز

مشكل در ريست شدن گوشي سامسونگ D600 با سيم كارت همراه اول

nightmoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوستان اگر كسي راهكاري براي مشكل من داره واقعا ممنون ميشم اگر من را راهنمايي كنه
تقريبا مشكل من از شروع انتخابات رياست جمهوري شروع شده كه يه مقدار تو شبكه تلفن همراه كشور مشكل به وجود آمد الان گوشي من كه سيم كارت همراه اول داره با خوردن زنگ يا برقراري تماس خود به خود ريست ميشه البته بازه زماني مشخصي براي اين ريست شدنها نداره ولي معمولا وقتي از خانه زنگ ميزنم هنوز چند بوق نزده ريست ميشه و از شمارههاي ديگه گاهي اوقات هنگام مكالمه مدل گوشي من سامسونگ D600 و تا به حال هيچ مشكلي هم باهاش نداشتم البته داراي گارانتي و رجيستر شده با سيم كارت ايرانسل هم ظاهرا مشكلي نداره چون امتحان كردم و چند روزي داخلش بود از طرفي تمام كدهاي ريست را امتحان كردم ولي جواب نداد چند روز پيش هم فهميدم يكي ديگه از دوستام كه سامسونگ سري D820 داره با همين مشكل مواجه شده
با اين اوضاع حتي فلش هم جواب نداد من فكر ميكنم مشكل از شبكه باشه با سيم كارت همراه اول يكي ديگه هم امتحان كردم باااااااااااز ريست شد خلاصه هر كاري به نظرم ميامده انجام دادم حالا واقعا نيازمند راهنمايي از يه دوست خوبم چون به هيچ عنوان شرايط خريد يه گوشي نو را ندارم
با تشكر
ايليا

بالا