برگزیده های پرشین تولز

مشكل فونت فارسي در فلش...._(حياتي و فوري.......)

Mojmos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چيزهايي را قبلا با يك فونت فارسي نوشته ام. حالا نميتوانم آنها را در فارسي ساز مريم به فونت هايي كه با F_شروع ميشود تبديل كنم تا در فلش قابل استفاده باشد
آيا تنها راه اين است كه آنها را دوباره در مريم تايپ كنم؟يا راهي وجوددارد آنها را به فونتهاي مريم كه باF_شروع ميشود تبديل كنم؟

maxman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مريم بهتر و راحتتر از همشونه ولي اگه روي يه ويندوز قاطي كنه تا ويندوز عوض نشه درست بشو نيست, اما اگه توي خود مريم درست تايپ ميكنه پس درسته , مشكل حتما از خودته و احتمالا فونت خود مريم رو نميزاري .
:p

Mojmos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه اونا را قبلا تو wordنوشتم نه توي مريم
با فونتاي معمولي درسته اما با اف فونتا نه

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
راستش تنها برنامه اي كه عالي كار ميكنه و مستقيما تو فلش ميشه فارسي نوشت پروين 2005 هستش. فونتهاش خيلي خوشگل هستن و هيچ مشكلي نداره، نسخه لايتش 11 هزار تومنه و نسخه اصلي حدودا 125 تا.
فرق لايت با اصلي اينه كه تو نسخه لايت وقتي به آخر سطر ميرسي سطر بعدي رو روي سطر اولي مينويسه و به اصطلاح آخر سطر رو مثل برنامه هاي آفيس درك نميكنه.

Mojmos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا با اين فارسي ساز مريم چطوري كار مي كنند كه تو كامپيوتر كاربر خونده بشه؟

فونتها را به مسير تبديل مي كنند؟ خوب اين حجم فايل را خيلي ميبره بالا...
از روش هاي ديگه مثل گذاشتن فونت توي كتابخانه فلش يا اضافه كردن حجم فونت به فايل هم ميشه استفاده كرد؟
چطوري؟!

farab22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
MARYAM ba flash MX ke kheyli khoob javab mide , albate bayad copy past koni :D

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از Mojmos :

از روش هاي ديگه مثل گذاشتن فونت توي كتابخانه فلش يا اضافه كردن حجم فونت به فايل هم ميشه استفاده كرد؟
چطوري؟!

Publish به صورت EXE بگیرید از پروژتون .

pb559blue

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا شما دیگه چه جور فلش کارایی هستین، میخواین تو فلش فارسی بنویسین و هنوز هم از فارسی نویس استفاده میکنین :wacko:
دوتا از دوستانه خوب فلش کارمون مشکل فارسی نوشتن تو فلش رو با خود نرم افزار فلش حل کردن( با ActionScript )
PersianUnicode Class , ُIts Sample رو دانلود کنید بد طرز کارهش رو هم میتونید از Sample File ش یاد بگیرید هم نرم افزار فلش رو باز کنید دکمه ی F1 رو فشار بدید تو Help یه شاخه ی جدید به Tree اضافه شده برید توش و کارش رو یاد بگیرید. یه فایل دیگه هم درست کردن که با اون میتونید تاریخ میلادی رو به خورشیدی و بلعکس تبدیل کنید PersianClasses , Its Sample

Mojmos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ايول بابا
حالا ميرم دانلودشون ميكنم
اگه خوب بود ميگم تا شما هم بكنيد:happy:

Mojmos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا اين را كه تا ميخايم باز كنيم ميگه
unexpected file format

pb559blue

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mojmos :
بابا اين را كه تا ميخايم باز كنيم ميگه
unexpected file format

با فلش Profesional 2004 ver 7.4 یا با Flash Professional 8 بازش کن.
با دومی حتما باز میشه.

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
من یک فارسی ساز دارم به اسم فارسی ساز جوان.
حجمش هم زیاد نیست.
اگه خواستی e-mail بزن تا برات بفرستم.
خیلی قوی است.
[email protected]

================================
زیباترین وب سایت سال
http://trailer.barghe-abadeh.com
================================

Mojmos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pb559blue :
با فلش Profesional 2004 ver 7.4 یا با Flash Professional 8 بازش کن.
با دومی حتما باز میشه.

حالا flash pro ver7.4 از كجا بيارم
من pro 2004 را دارم

pb559blue

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mojmos :
حالا flash pro ver7.4 از كجا بيارم
من pro 2004 را دارم

از King 2005 . اما من Flash Pro 8 پیشنهاد میکنم .اگه نداری حتما بخر.

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از Mojmos :

چطوري؟!

اگه متني كه موفق به نوشتنش تو فلش شدين بصورت swf اكسپورت كنيد.( و متنتون از نوع dynamic نباشه) هيچ نيازي به break كردن متن يا وجود فونت در كامپيوتر مقصد نداره. واگه به فرموده مدير بخواين فايل exe ازش درست كنيد كه ديگه تو browser پخش نميشه و 500 كيلو بايت هم حدودا به حجم فايلت بايد اضافه بشه.
در كل يكي از مزاياي فلش نسبت به صفحات htm همينه كه بي نياز از فونت در مقصد هستند.

اگه بخواي فونت رو embed كني رو خود فايل كه بايد حجم فونت رو هم اضافه كني كه اصلا بصرفه نيست.

در ضمن تا جايي كه 99 درصد مطمئن هستم( البته اون يه درصد اضافي رو هم مطمئن هستم) نرم افزار ipt نميشه باهاش فارسي نوشت. مريم هم چنگي بدل نميزنه و ديبا هم همينطور.
يه مشكلي كه اين برنامه ها دارن اينه كه بايد متن رو توي باكس مربوطشون بنويس و بعد كپي و paste كني كه باز در اين حالت يه مشكل وجود داره:

فرض كنيد ميخواين تو يه باكس به اندازه 200*50 پيكسل تايپ كنيد. حالا مياين و متن نوشته شده در مريم يا ديبا رو paste ميكنيد اونجا و ميبينيد كه سطرها به هم ميريزه و right to left درك نميشه.

تنها برنامه اي كه مستقيما ميتونيد تو flash تايپ كنيد و right to left رو درست تشخيص بده نسخه اصلي پروين هست كه قيمتش خيلي بالاست. ولي چون نسخه لايتش الان 9-10 تومن قيمتشه و ميشه مستقيما تو فلش نوشت از بقيه بهتره. حداقل وقتي به آخر سطر رسيديد ميتونيد enter بزنيد و. مجبورش كنيد بره سطر بعدي.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
درسته تاپيك مال 2سال پيش گفتم الكي ديگه تاپيك نزنم

نرم افزاري ميخوام كه تو flash mx بشه فارسي تايپ كرد ومشكلي نباشه و توي كامپيوتر ديگري هم برم توي اون هم مشكل نداشته باشه
الان اصلا توي فلش نمي تونم فارسي تايپ كنم:(
مريم و...
لينك دانلودش رو بديد سريال و... بديد

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
پيدا كردم از پي سي ورلد

بسته نرم افزاری مریم علاوه بر تایپ فارسی دارای امکاناتی چون اعراب گذاری کامل، تنظیم متن به صورت پاراگراف و یا به اشکال دایره و مثلث، تایپ همزمان فارسی و لاتین، مبدل فرمت ایران سیستم و فرمت ویندوز عربی و فارسی می‌باشد. نرم افزاری فارسی نویس مریم شامل برنامه های: مریم، تایپ مسقیم، سریع و آینه ای، خطاط، 420 قلم فارسی، قلمدان و ویرایشگر کیبورد می باشد.

ویژگی ها و قابلیت های این برنامه مفید عبارتند از:
- تایپ‌ مستقیم‌ مریم : با استفاده از این برنامه دیگر احتیاجی به Copy و Paste نمی‌باشد و بصورت مستقیم در سایر برنامه‌ها می‌توانید به تایپ فارسی بپردازید.
- تایپ‌ آینه‌ای ‌مریم : برنامه تایپ آینه ای، بهینه سازی شده در نرم افزار QuarkXPress ، سازگاری کامل با نرم افزار پروین.
- تایپ‌ سریع ‌مریم : هرجا که نیاز به تایپ فارسی دارید، با فشردن کلید F11 برنامه تایپ سریع مریم ظاهر می‌شود. بعد از تایپ متن مورد نظر کلید Enter را بزنید تا متن فارسی منتقل شود.
- 420 قلم : بسته نرم افزاری مریم دارای کاملترین مجموعه قلم های اصلاح شده فارسی می‌باشد و در کلیه ویندوزها اعم از فارسی و لاتین قابل اجرا می‌باشد.
- خطاط ‌مریم : ابزار تایپ نستعلیق همراه با امکان انتقال آن بصورت تصویری و منحنی به سایر برنامه ها.
- قلمدان : مجموعه قلمهای اصلاح شده فارسی برای استفاده در نرم افزار هایی که امکان تایپ فارسی دارند مانند:
Word, Excel, Power Point, Access, In Design ME, Photoshop ME, Adobe Acrobat, ...
و کلیه ی نرم افزارهایی که نسخه ME دارند.
- ویرایشگر ‌صفحه ‌کلید : ابزاری برای تنظیم صفحه کلید بصورت دلخواه و درج حروفی که کلید معادل روی کیبورد ندارند.

توجه: قیمت این برنامه 15،000 تومان است اگر قصد حمایت از برنامه نویس این برنامه را دارید لطفا CD را خریداری کنید.

دانلود برنامه به همراه ک* ر * ک :

http://rapidshare.com/files/32396431/Farsi.Nevis.Maryam.4.0.Cracked.Full.zip

70MB

Vendetta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پيدا كردم از پي سي ورلد

بسته نرم افزاری مریم علاوه بر تایپ فارسی دارای امکاناتی چون اعراب گذاری کامل، تنظیم متن به صورت پاراگراف و یا به اشکال دایره و مثلث، تایپ همزمان فارسی و لاتین، مبدل فرمت ایران سیستم و فرمت ویندوز عربی و فارسی می‌باشد. نرم افزاری فارسی نویس مریم شامل برنامه های: مریم، تایپ مسقیم، سریع و آینه ای، خطاط، 420 قلم فارسی، قلمدان و ویرایشگر کیبورد می باشد.

ویژگی ها و قابلیت های این برنامه مفید عبارتند از:
- تایپ‌ مستقیم‌ مریم : با استفاده از این برنامه دیگر احتیاجی به Copy و Paste نمی‌باشد و بصورت مستقیم در سایر برنامه‌ها می‌توانید به تایپ فارسی بپردازید.
- تایپ‌ آینه‌ای ‌مریم : برنامه تایپ آینه ای، بهینه سازی شده در نرم افزار QuarkXPress ، سازگاری کامل با نرم افزار پروین.
- تایپ‌ سریع ‌مریم : هرجا که نیاز به تایپ فارسی دارید، با فشردن کلید F11 برنامه تایپ سریع مریم ظاهر می‌شود. بعد از تایپ متن مورد نظر کلید Enter را بزنید تا متن فارسی منتقل شود.
- 420 قلم : بسته نرم افزاری مریم دارای کاملترین مجموعه قلم های اصلاح شده فارسی می‌باشد و در کلیه ویندوزها اعم از فارسی و لاتین قابل اجرا می‌باشد.
- خطاط ‌مریم : ابزار تایپ نستعلیق همراه با امکان انتقال آن بصورت تصویری و منحنی به سایر برنامه ها.
- قلمدان : مجموعه قلمهای اصلاح شده فارسی برای استفاده در نرم افزار هایی که امکان تایپ فارسی دارند مانند:
Word, Excel, Power Point, Access, In Design ME, Photoshop ME, Adobe Acrobat, ...
و کلیه ی نرم افزارهایی که نسخه ME دارند.
- ویرایشگر ‌صفحه ‌کلید : ابزاری برای تنظیم صفحه کلید بصورت دلخواه و درج حروفی که کلید معادل روی کیبورد ندارند.

توجه: قیمت این برنامه 15،000 تومان است اگر قصد حمایت از برنامه نویس این برنامه را دارید لطفا CD را خریداری کنید.

دانلود برنامه به همراه ک* ر * ک :

xxxxxxxxxxxxxxxلینک حذف شدxxxxxxxxxxxxx

این نرم‌افزاری که برای دانلود گذاشته شده به ویروس و نرم‌افزار جاسوسی آلوده است. این رو نوشتم که اگر در آینده کسی با جستجو به این صفحه رسید حواسش باشه.

Last edited:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093

abparvar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از برنامه ی مریم استفاده میکنم