برگزیده های پرشین تولز

مشورت برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل

farzin11

Registered User
لایک‌ها
58
دوستان سلام، قصد دارم یک مغازه لوازم جانبی موبایل راه اندزی کنم، در در یک محله ایی که مردمش نسبتا دستشون به دهنشون میرسه و تقریبا قشر متوسط به بالای جامعه هستند اگر از هزینه رهن و اجاره ی مغازه فاکتور بگیریم. سرمایه موجود برای خرید اجناس مورد نیاز برای این کسب و کار حداقل چه قدر سرمایه نیاز داره راستش من خودم حدود 30-40 ت سرمایه دارم
یه برآورد کلی برای انجام این کار نیاز دارم
در حالت کلی برایا ینکه بتونم مغازه راه اندازی کنم حد اقل چه قدر سرمایه برای خرید اجناس مورد نظر نیاز هست؟

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
لوازم جانبی موبایل سودش فکر کنم 100 درصد به بالا هست

farzin11

Registered User
لایک‌ها
58
لوازم جانبی موبایل سودش فکر کنم 100 درصد به بالا هست
ببین سرمایه من خیلی کمه از اون ور باید بفکر پیش مغازه و اجاره هم باشم البته از این گزینه فاکتور گرفتم فعلا تمرکزم روی سرمایه لازم برای راه اندازی این کسب و کار درگیر کردم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
با فرض خوب بودن جای مغازه و داشتن مشتری :

اخه بستگی داره به لوازم...یکی میبینی 4 تا گلس و قاب میاره و شارژر های کپی و اینا میاره ....اینجوری خب سرمایه اولیه کمتری لازمه

یکی میبینی هدفون بلوتوث و مموری کارت و پاور بانک و این جور چیزا هم میاره که خب این دومیا گرون میشن مخصوصا اگر بخواید متنوع بیارید و مشتری حق انتخاب داشته باشه وقتی میاد تو مغازه نه اینکه بیاد بگه مثلا هدفون بلوتوث شما 1 مدل داشته باشی اونم بگه نه این نمیخوام و بره....میدونی یا باید جنس های قیمت بالا تو مغازه پر باشه که مشتری بخره یا اینکه کلا اون زمینه رو کار نکنید و روی قسمتهایی که مراجعه کننده بیشتر هست تمرکز کنید مثل کابل/ هدفون سیمی/ گلس قیمت متوسط /قاب متوسط/ تا بعد کم کم گسترش بدید

اگر حالت اول رو بخواید فکر میکنم همون 40-50 تومن بتونه نسبتا مغازه رو آبرودار افتتاح کنه ولی در حالت دوم حداقل 80-100 میلیون لازمه که بستگی داره به محل مغازه و وضعیت مردم مراجعه کننده...اگر میبینید جای تاپی نیست و معمولیه با کم شروع کنید و هزینه بیخود نکنید تا ببینید وضعیت چطوریه و کم کم اضافه کنید

farzin11

Registered User
لایک‌ها
58
با فرض خوب بودن جای مغازه و داشتن مشتری :

اخه بستگی داره به لوازم...یکی میبینی 4 تا گلس و قاب میاره و شارژر های کپی و اینا میاره ....اینجوری خب سرمایه اولیه کمتری لازمه

یکی میبینی هدفون بلوتوث و مموری کارت و پاور بانک و این جور چیزا هم میاره که خب این دومیا گرون میشن مخصوصا اگر بخواید متنوع بیارید و مشتری حق انتخاب داشته باشه وقتی میاد تو مغازه نه اینکه بیاد بگه مثلا هدفون بلوتوث شما 1 مدل داشته باشی اونم بگه نه این نمیخوام و بره....میدونی یا باید جنس های قیمت بالا تو مغازه پر باشه که مشتری بخره یا اینکه کلا اون زمینه رو کار نکنید و روی قسمتهایی که مراجعه کننده بیشتر هست تمرکز کنید مثل کابل/ هدفون سیمی/ گلس قیمت متوسط /قاب متوسط/ تا بعد کم کم گسترش بدید

اگر حالت اول رو بخواید فکر میکنم همون 40-50 تومن بتونه نسبتا مغازه رو آبرودار افتتاح کنه ولی در حالت دوم حداقل 80-100 میلیون لازمه که بستگی داره به محل مغازه و وضعیت مردم مراجعه کننده...اگر میبینید جای تاپی نیست و معمولیه با کم شروع کنید و هزینه بیخود نکنید تا ببینید وضعیت چطوریه و کم کم اضافه کنید

با این اوصاف اجناس مورد نیاز و از کجاو چه گونه تهیه کنم مقرون بصرفه باشه؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
با این اوصاف اجناس مورد نیاز و از کجاو چه گونه تهیه کنم مقرون بصرفه باشه؟
باید با کسانی که قیمت عمده یا همکار میفروشن صحبت کنید. راهش هم اینه که بروید علاالدین طبقات ۳ و ۴ و اینا بگردید و چندین جا سوال کنید لیست قیمت بگیرید و ببینید کدوم بهتر میدن.

تو قسمت بازارچه همینجا هم سوال کنید شاید کسی باشه واردکننده قیمت خوب

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
با 40 میلیون سرمایه انتظار چه درآمد ماهیانه ای رو دارید ؟

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
40 میلیون مگه سرمایه هست؟ الان یه مغازه تو اونجایی که عرب نی انداخت بخوای بگیری باید 50 تومن پول پیش بدی

بخوای تو مغازت ویترین اینا بزنی باید 20 تومن فقط برای کمد ویترین قفسه هزینه کنی کجای کاری

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
اگر تازه می خوای شروع کنی اصلا بهتون پیشنهاد نمی کنم ، شرایط بازار فعلی با 5 سال قبل خیلی فرق کرده ، با توجه به اینکه سرمایه 40 میلیون برای این کاربسیار پایین است یحتمل جواب خوبی از این کار نخواهید گرفت.

Alireza_spv

Registered User
لایک‌ها
82
من پیشنهادم اینه ۴۰ میلیونتو بیت کوین بخر
اول ۲۰۲۲ بفروششون باهاش مغازه بزن

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
هزینه دکور و نقل و انتقال و پول پیش و اجاره حساب کن نصف سرمایت می‌ره

2hid