برگزیده های پرشین تولز

مشکلات متوالی یاهو گروپ و سرویس دهی افتضاح یاهو!!!

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
سلام خدمت همه دوستان عزیز بخصوص وبمستران :)
از شنبه 17 ام فروردین که شروع به ارسال ایمیل کردم به گروه ها، تا روز 3 شنبه ک کلا یاهو دهن مارو سرویس کرد، ایمیل ها از داخل خود ایمیل ارسال نمیشد و حتما باید از قسمت Post گروه ارسال میشد، ایمیل رو صبح ساعت 5 میفرستادم و ساعت 10 شب میرسید به کاربرا :blink::wacko:
روز 3 شنبه و 4 شنبه خوب بود مشکلی نداشتم اما دوباره دیروز (5 شنبه) کلا یاهو ارور میده و میگه نمیتونیم ایمیلتون رو ارسال کنیم، 48 ساعت دیگه امتحان کنید :blink::eek:
میخواستم بدونم شما هم این مشکل رو دارید الان؟ راه حلی در کار هست؟

این شرکت درپیت یاهو هیچ اخباری توی این چند وقت در این رابطه پخش نکرده؟ نگفته قراره تغییری ایجاد کنه که این وضعیت مزخرف بهتر بشه؟!
thumbsdownsmileyanim.gif

خیلی زور داره آدم این همه هزینه تبلیغات کنه اما هر دفعه سر ارسال ایمیل همین بدبختی رو داشته باشه :hmm::thumbsdow

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
سرویس رایگان همینه دیگه !
وقتی سرویس رایگان ارایه میشه که دیگه دندوناشو نمیشمرن . سرویس رایگان هر موقع به دیگر سرویس های تجاری فشار بیاره از اولویت خارج میشه .
یاهو گروپ هم یک سرویس رایگان هست .

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
سرویس رایگان همینه دیگه !
وقتی سرویس رایگان ارایه میشه که دیگه دندوناشو نمیشمرن . سرویس رایگان هر موقع به دیگر سرویس های تجاری فشار بیاره از اولویت خارج میشه .
یاهو گروپ هم یک سرویس رایگان هست .

چند وقت پیش شایعاتی بود ک یاهو میخواد گروپ رو پولی کنه
من که گفتم از خدامه، جون مادرش بیاد پولیش کنه، اون قدر گروه ها درآمد دارن که این هزینه بهشون فشار نیاره اما لااقل درست سرویس بده
آدم خودشو عروس کنه چندین میلیون پول تبلیغات بده بعد اینجوری یاهو گند بزنه به اعصابش :|
فقط هم بحث گروه نیست، الان خود یاهو میل هر روز یک مشکلی داره!!!
موندم این خانم مدیر عامل میخواد چیکار کنه :|

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چند وقت پیش شایعاتی بود ک یاهو میخواد گروپ رو پولی کنه
من که گفتم از خدامه، جون مادرش بیاد پولیش کنه، اون قدر گروه ها درآمد دارن که این هزینه بهشون فشار نیاره اما لااقل درست سرویس بده
آدم خودشو عروس کنه چندین میلیون پول تبلیغات بده بعد اینجوری یاهو گند بزنه به اعصابش :|
فقط هم بحث گروه نیست، الان خود یاهو میل هر روز یک مشکلی داره!!!
موندم این خانم مدیر عامل میخواد چیکار کنه :|

اگر قرار باشه تجاری بشه خیلی محدودیت های ارسال ایمیل و جمع آوری عضو هم اعمال میشن که ناقض اسپمینگ نباشه .
بهترین حالت مهاجرت به گروه های گوگل هست . کیفیت ارسال ایمیل بالاتری داره علاوه بر اون امکان مدیریت بیشتری هم داره .

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
امین جان من هم مشکل داشتم ولی نه به این شدت که شما میگی
ضمنا 5 شنبه هم من ارسال های بسار موفق داشتم و کلا 5 شنبه اصلا اذیت نکرد منو. اون داستان که میگی باید از طریق پست ارسال کنی هم برام پیش نیومده
پیشنهاد من تغییر فرستده ایمیل یاهو گروپت هست. فکر کنم مشکل حل بشه. احتمالا یاهو به ایمیل فرستده که شما باشی گیر داده و کلا مشکلی با گروه ها به این شدت نداشت

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
اگر قرار باشه تجاری بشه خیلی محدودیت های ارسال ایمیل و جمع آوری عضو هم اعمال میشن که ناقض اسپمینگ نباشه .
بهترین حالت مهاجرت به گروه های گوگل هست . کیفیت ارسال ایمیل بالاتری داره علاوه بر اون امکان مدیریت بیشتری هم داره .

والا ما هم اسپمی نمیکنیم !!!
روزی کلا 2 یا حداکثر 3 تا ایمیل ارسال میکنم :(

امین جان من هم مشکل داشتم ولی نه به این شدت که شما میگی
ضمنا 5 شنبه هم من ارسال های بسار موفق داشتم و کلا 5 شنبه اصلا اذیت نکرد منو. اون داستان که میگی باید از طریق پست ارسال کنی هم برام پیش نیومده
پیشنهاد من تغییر فرستده ایمیل یاهو گروپت هست. فکر کنم مشکل حل بشه. احتمالا یاهو به ایمیل فرستده که شما باشی گیر داده و کلا مشکلی با گروه ها به این شدت نداشت

چقد خوب میگن، هرچی سنگه مال پای لنگه :|
بخدا کچل شدم، الان شما میتونی ایمیل ارسال کنی؟ به من کلا از داخل ایمیل و از داخل گروه اجازه نمیده!!!

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
آره عزیز من امروز برا خودم یک ارسال داشتم. اتفاقا خیلی هم راضی بودم با اینکه جمعه بود.

malek1620

Registered User
لایک‌ها
65
آقا من تعریف شما رو یکی از دوستانم شنیدم .
میخوام به همه گروپ هاتون هفته 5 ایمیل ارسال کنم. لطفا قیمت رو پ خ کنید
با تشکر

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آره عزیز من امروز برا خودم یک ارسال داشتم. اتفاقا خیلی هم راضی بودم با اینکه جمعه بود.

فعلا امروز من فرستادم مشکلی نداشت
امید با خدا ببینیم چی میشه
ممنون از پاخست علیرضا جان :-*

آقا من تعریف شما رو یکی از دوستانم شنیدم .
میخوام به همه گروپ هاتون هفته 5 ایمیل ارسال کنم. لطفا قیمت رو پ خ کنید
با تشکر

مرسی از شما در یاهو هماهنگ شد :-*

بالا