• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکلات من با کامپیوتر من

raheraftee

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من یک کامپیوتر دارم چند تا مشکل سخت افزاری داره

یکی مانیتورش که سیم پشتش کنده شده بود سیم برق نه اون یکی مانیتور مدلش هم t730bh مدل لبخند

رفتم سیم خریدم اوردم انداختم سر جاش پشتش 3 تا سوکت هست 2 به تو مانیتور می ره یکی هم ماله اتصال برق هست که بدنه برق نده

2 تا اصلی وصل کردم ولی سومی نه چون سوکتش فرق می کرد

خلاصه الان مانیتور رنگ نداره یعنی قرمز نشون نمی ده به کیس دیگه وصل کردم درست نشون میده ولی به کیس خودم نه

به قسمت HDMI به تلویزیون وصل میکنم هم درست نشون می ده مشکل از کجاست؟

بعد دیوی دی رایتر هم بیرون نمیا د هر چقدرمیزنم بیرون نمیاد چند خرج داره؟

بعد هاردم هم یکم که کیس تکون می خوره دیگه کامپیوتر نمی شناسدش و ویندوز بالا نمیاد این مشکلش چیه؟

از دوستان کمک فوری می خوام خیلی ممنون

erfan33

همکار بازنشسته
لایک‌ها
466
سلام عزیز جان
-شما کابل VGA جدید که خریدید دقیقا باید جای کابل قدیمی بزارید اگه رو سیستم دیگه ای مشکلی نداره رو کیس خودتون دوباره بررسی کنید و خروجی HDMI شما هم طبعا رابطه ای با اون کابل نباید داشته باشه
.
-مشکل دی وی دی رایتر شما هم معمولا به علت کار نکردن طولانی مدت و خاصیت مغناطیسی هست که دستگاه شما رو مکانیک گذاشته شما با سوزن بکشید بیرون و توش همیشه یک سی دی یا دی وی دی بزارید ی مدت بعد درست میشه ( ارزش خرج کردن نداره )
.
-هاردتون هم به علت خراب شدن و ضعیف شدن سیلندرش هست که با وارد شدن کوچک ترین شوک به اون معمولا ی صدای تق میده و تا ریستارت نشه و کابل هاش در نیاد و جا انداخته نشه دیگه کار نمیکنه که علت های متفاوتی داره ولی معمولا نشونه های انتهای عمرش هست ولی اگه از صحت سلامتش مطمئن هستید کابل هاشون عوض کنید و اگه اطلاعات مهم دارید از روش بردارید

raheraftee

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی ممنون

می تونه مشکل از گرافیک باشه؟

erfan33

همکار بازنشسته
لایک‌ها
466
خیلی ممنون

می تونه مشکل از گرافیک باشه؟