برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون بخش بازارچه

memary14

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
این کاربر اقدام به توهین به ما کرده است از مدیران ارشد تقاضای پیگیری دارم؟
ایا نباید با این کاربران برخورد کرد؟ با توجه به قوانین انجمن ها توهین به اشخاص باعث بسته شدن اکانت فرد توهین کننده می شود ؟ ایا در این انجمن هم به این شکل نباید عمل شود؟
http://forum.persiantools.com/threa...-و-دروغگویی-کاربر.735692/page-4#post-11483270

memary14

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
این کاربر اقدام به توهین به ما کرده است از مدیران ارشد تقاضای پیگیری دارم؟
ایا نباید با این کاربران برخورد کرد؟ با توجه به قوانین انجمن ها توهین به اشخاص باعث بسته شدن اکانت فرد توهین کننده می شود ؟ ایا در این انجمن هم به این شکل نباید عمل شود؟
http://forum.persiantools.com/threads/شکایت-از-persiansstuff-و-دروغگویی-کاربر.735692/page-4#post-11483270
چرا مدیران تاپیک فحاشی ایشون حذف کردن؟ و هیچ برخوردی با این فرد نمی کنند؟ پس قوانین انجمن برای چه کسی هست؟

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
دوست عزیز این موارد رو میتونید در خصوصی به مدیران بگید عمومی که جاش نیست !
پس فرق شما با اون فرد چیه ؟

arman.405

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان برای فعال شدن امتیاز دهی به کاربران چندتا پست باید داد؟ من نمیتونم امتیاز درج کنم . مشکل از کجاست؟

یه بار sign out کردم درست شد.ممنون

kia110

Registered User
لایک‌ها
607
من با یه کلاهبردار معامله کردم که تو خصوصی معامله واضحه و دروغهای طرف من و توهینشون هم هست اونم بصورت واضح و فقط با مطالعه کاملا مشخصه که دروغگو و کلاهبرداره...از یکی دوتا از مدیران دعوت کردم که اونا لااقل در حد تذکر دادن دخالت کنن اما هیچ خبری نشد...عجیبه که اخلاقا باید طرف حق رو گرفت اما انگار نه انگار...مگه نباید یه نظارت حداقلی در کار باشه و لااقل در حد بستن حساب کاربری طرف اقدام کنن؟؟؟؟؟؟؟

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
سلام،
میشه بدونم چرا نمیتونم به فروشنده ای که ازش خرید کردم امتیاز بدم ؟ خطای 'You are not allowed to view this page' میده ،

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
سلام،
میشه بدونم چرا نمیتونم به فروشنده ای که ازش خرید کردم امتیاز بدم ؟ خطای 'You are not allowed to view this page' میده ،

سلام
چون هنوز کاربر تازه وارد هستید ، یک مدت از فعالیتتون بگذره و تعداد پستتون به حد نصاب برسه درست میشه.

hossein813

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
چون هنوز کاربر تازه وارد هستید ، یک مدت از فعالیتتون بگذره و تعداد پستتون به حد نصاب برسه درست میشه.
این تعداد پست چقدره ؟ 4 ساله عضو فرومم کاربر تازه وارد .....

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام کاربر محترم برای امتیازدهی تعداد پست های شما باید حداقل 70باشد ومدت یک ماه از عضویت شما گذشته باشد
سلام،

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
با سلام
میخواستم صحبت کنم بابته این سیستمه جدید شکایاتی که زیاد شده تو سایت و میبینیم که شکایت میشه از فروشندگان معتبر!
میشه تقاضا کرد این سیستم فروشنده معتبر رو روی یه شرایط خاصی ایجاد بشه!
فروشنده های معتبر با این سیستم اصلا قابل اعتماد نیستن چطوری کسی که یه امتیاز مثبت نداره باید بشه فروشنده معتبر!!! رو این سیستم یکم حساسیت نشون بدین تا یه حدی مثلا 50 امتیاز بدون کوچکترین مشکلی بشن فروشنده معتبر این فروشنده معتبر فعلی از ارزشهای بازارچه کم میکنه و همچنان هر روز شکایت بیشتر و بی اعتمادی بیشتر تو سایت میشه

فروشنده معتبری که کاربرای امتیاز بالا شاکی میشن ازش در موارد زیاد اون فرد دیگه فروشنده معتبر نیست!

alex_pk

Registered User
لایک‌ها
109
(درد دل نامه!)
یادش بخیر
قدیما که دست واسطه ها کوتاه بود قیمت های پی تی واقعا عالی بود
یعنی هر جنسی میخریدی میتونستی تا 90 درصد مطمئن باشه از بازار ارزونتره.
الان یجورایی منو یاد وانت های میوه فروشی میندازه
که همون جنس مغازه رو داره به قیمت خود مغازه میفروشه
ملت هم فکر میکنن حتما قیمتش خوبه دیگه چون نه مالیات میده نه اجاره مغازه.
تعداد زیادی از فروشنده های اینجا هم خودشون فروشگاه دارن ، اینجا هم تاپیک فروش میزنن
تا فروششون بیشتر بشه ولی نه اینکه بخوان اینجا قیمت رو پایین بیارن ...نه اصلا
چون نیاز که نداره ، ولی قبلا اینطوری نبود طرف نه فروشگاه فیزیکی داشت نه مجازی
خود بخود قیمتش از بازار پایینتر بود.
تازه این وسط مسئله احترام به همدیگه هم مطرح بود و مورد خیلی مهمی به شمار میرفت.
(تاپیک های قدیمی رو همینجوری داشتم مرور میکردم!)

الان واسه نمونه یه بخش رو در نظر گرفتم ؛
8 تا تاپیک از صفحه اصلی قیمتشون از بازار بالاتره!
تازه فروشنده هاشون هم لپ کلامشون اینه که میخوای بخر نمیخوای نخر.برو از جایی که ارزون میده بخر.
البته هستن هنوز اونایی که سود مالی براشون در وحله اول قرار نداره.

مرسی./.

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
یک سوال فنی :)
میگم فرض کنید یکی از چک و پوز من خوشش نمیاد بعد میره بهم تو بازارچه امتیاز منفی میده ؟ میشه همچین چیزی ؟
یا مثلا باهاش هنوز معامله نکردم امتیاز منفی بده در بازارچه! داریم اصلا ؟

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
یک سوال فنی :)
میگم فرض کنید یکی از چک و پوز من خوشش نمیاد بعد میره بهم تو بازارچه امتیاز منفی میده ؟ میشه همچین چیزی ؟
یا مثلا باهاش هنوز معامله نکردم امتیاز منفی بده در بازارچه! داریم اصلا ؟
سلام دوست من
مطابقبند د،1 قانون بازارچه:
کاربران فقط در صورتی می توانند به یکدیگر امتیاز بازارچه بدهند که معامله‌ای با طرف مقابل انجام داده باشند.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام
میخواستم صحبت کنم بابته این سیستمه جدید شکایاتی که زیاد شده تو سایت و میبینیم که شکایت میشه از فروشندگان معتبر!
میشه تقاضا کرد این سیستم فروشنده معتبر رو روی یه شرایط خاصی ایجاد بشه!
فروشنده های معتبر با این سیستم اصلا قابل اعتماد نیستن چطوری کسی که یه امتیاز مثبت نداره باید بشه فروشنده معتبر!!! رو این سیستم یکم حساسیت نشون بدین تا یه حدی مثلا 50 امتیاز بدون کوچکترین مشکلی بشن فروشنده معتبر این فروشنده معتبر فعلی از ارزشهای بازارچه کم میکنه و همچنان هر روز شکایت بیشتر و بی اعتمادی بیشتر تو سایت میشه

فروشنده معتبری که کاربرای امتیاز بالا شاکی میشن ازش در موارد زیاد اون فرد دیگه فروشنده معتبر نیست!
سلام
پیشنهاد خوبی دادید بررسی می کنیم ولی شما هم دقت داشته باشید که در قوانین بازارچه تذکر دادیم که این عنوان دلیل بر اعتماد 100 درصد نیست وهرچند فروشنده از امتیاز بالا هم برخوردار باشد شما باید دقت کنید چون به هر حال معاملات اینترنتی مشکلات خاص خودش را دارد

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
(درد دل نامه!)
یادش بخیر
قدیما که دست واسطه ها کوتاه بود قیمت های پی تی واقعا عالی بود
یعنی هر جنسی میخریدی میتونستی تا 90 درصد مطمئن باشه از بازار ارزونتره.
الان یجورایی منو یاد وانت های میوه فروشی میندازه
که همون جنس مغازه رو داره به قیمت خود مغازه میفروشه
ملت هم فکر میکنن حتما قیمتش خوبه دیگه چون نه مالیات میده نه اجاره مغازه.
تعداد زیادی از فروشنده های اینجا هم خودشون فروشگاه دارن ، اینجا هم تاپیک فروش میزنن
تا فروششون بیشتر بشه ولی نه اینکه بخوان اینجا قیمت رو پایین بیارن ...نه اصلا
چون نیاز که نداره ، ولی قبلا اینطوری نبود طرف نه فروشگاه فیزیکی داشت نه مجازی
خود بخود قیمتش از بازار پایینتر بود.
تازه این وسط مسئله احترام به همدیگه هم مطرح بود و مورد خیلی مهمی به شمار میرفت.
(تاپیک های قدیمی رو همینجوری داشتم مرور میکردم!)

الان واسه نمونه یه بخش رو در نظر گرفتم ؛
8 تا تاپیک از صفحه اصلی قیمتشون از بازار بالاتره!
تازه فروشنده هاشون هم لپ کلامشون اینه که میخوای بخر نمیخوای نخر.برو از جایی که ارزون میده بخر.
البته هستن هنوز اونایی که سود مالی براشون در وحله اول قرار نداره.

مرسی./.
سلام
کاربر عزیز متاسفانه در مورد قیمت گزاری اجناس ما نمی توانیم قانونی وضع کنیم این مسئله به انصاف فروشنده بستگی دارد که چه جنسی را چقدر قیمت گزاری کند .ما در بخش قوانین بازارچه وقوانین قیمت گزاری اجناس به این موضوع اشاره کردیم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
آقا این آپ خودکار تاپیکها رو یه فکری به حالش بکنید. آدم دلش نمیخواد بیاد توی فروم. همیشه یه 100 تا تاپیک هستن توی پستهای تازه دیده میشن. اینجوری اصلا خوب نیست و داره به فروم ضربه میزنه.

یه تاپیک لازم نیست انقدر زیاد آپ بشه. اگه خریداری باشه خودش پیداش میکنه. محدودیت زمانی رو بیشتر کنید و یا تعدادش رو محدود کنید.

mardetanha.alone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام در بخش بازار چه یکی از دوستان گفته که (داداش شما حق نداري توي تاپيك كسي ديگه دنبال مشتري باشي!!! سازنده تاپيك مي تونه به مديران گزارش تخلفتون را بده و ...) من قوانین را خواندم اما به همچین موردی برخورد نکردم ، از مدیران خواهشمندم راهنمایی کنند
یک سوال دیگر هم داشتم ، در قسمت بازارچه و یا قسمتهای دیگر اگر سوال خصوصی از مدیران داشته باشم به چه صورت باید مطرح کنم و باید کجا بپرسم که دیگران نتوانند ببینند و خصوصی باشد؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام در بخش بازار چه یکی از دوستان گفته که (داداش شما حق نداري توي تاپيك كسي ديگه دنبال مشتري باشي!!! سازنده تاپيك مي تونه به مديران گزارش تخلفتون را بده و ...) من قوانین را خواندم اما به همچین موردی برخورد نکردم ، از مدیران خواهشمندم راهنمایی کنند
یک سوال دیگر هم داشتم ، در قسمت بازارچه و یا قسمتهای دیگر اگر سوال خصوصی از مدیران داشته باشم به چه صورت باید مطرح کنم و باید کجا بپرسم که دیگران نتوانند ببینند و خصوصی باشد؟
سلام برای اینکه اوضاع تاپیک بهم نخوره وهر شخص بتونه معامله و تاپیک خودش را مدیریت کنه این قانون گذاشته شده شما هم برای خریدو فروش کالای خودتون تاپیک جدا باز کنید واگر خواستید با مدیری صحبت کنید از قسمت گفتگوی خصوصی که در پرو فایل شما قرار دارد استفاده کنید.

بالا