برگزیده های پرشین تولز

مشکل با چاپ متن روی برگه!!!؟؟؟

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام یه متنی رو روی برگه چاپ کنم که از طرفین فاصله داشته باشه . مثلا دو سانت از سمت راست برگه و سه سانت از سمت چپ برگه فاصله داشته باشه و وقتی به محدوده سه سانتی سمت چپ کاغذ رسید خودش اتوماتیک بیاد خط بعدی . ممنون میشم اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه . مرسی

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز منتظر کمک دوستان هستم

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
همیشه پیشنهاد می دم روی یک PICTURE شکل چیزی که می خواین پرینت کنین رو بکشین، بعد اون رو که عکس هست پرینت کنین، هم اندازه ها کامل دستتونه، هم می تونین به هر سایزی تبدیلش کینن

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همیشه پیشنهاد می دم روی یک PICTURE شکل چیزی که می خواین پرینت کنین رو بکشین، بعد اون رو که عکس هست پرینت کنین، هم اندازه ها کامل دستتونه، هم می تونین به هر سایزی تبدیلش کینن
ممنون از راهنماییتون اما بنده تا حالا این مورد رو تجربه نداشم .
الان میخوام یه مطالب یک تکست باکس رو که هم میتونه پیوسته باشه و هم اینتر بخوره وسط متناش روی یه برگه چاپ کنم . عرض برگه 25 سانت هست اما من میخوام متنهام از سمت راست برگه 3 و از سمت چپ اون 2 سانت اختلاف داشته باشن . اگه براتون مقدور باشه ممنون میشم لطف کنین و یه سمپل با این مثال بذارین . مرسی و منتظرم

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
شما می تونین برحسب اندازه فرمتون تو اون یه textbox قرار بدین , برای این textbox تون خصوصیت MultiLine رو برابر با True و خصوصیت ScrollBars رو هم برابر با 2-Vertical قرار بدین , برای اینکه این textbox تو فرمتون متمایز نشون داده نشه هم می تونین خصوصیت BorderStyle اون رو برابر با 0-None قرار بدین , خصوصیت BackColor فرم رو هم به رنگ سفید در بیارین.

این یکی از ساده ترین راه هایی بود که به ذهنم می رسید.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
هر اینج 2.54 سانتی متر هست.
چاپ توو 300dpi که کافیه یعنی شما عرض 25 سانتی متر رو تقسیم بر 2.54 کنین، ضربدر 300
حوالی 2953 نقطه توو طول
یک picturebox بزارین، عرضی 2953 نقطه طول رو هم همینطوری حساب کنین.
حالا هر سانتی متر شما یک تقسیم بر 2.54 ضربدر 300 نقطه هست . حوالی 18 پیکسل ! بر این اساس نوشته ها ، خطوط و ... رو روی این پیکچر باکس نقاشی کنین !
برای اینکه از صحت ار اطمینان پیدا کنین ، نیازی به هر چاپ هم نیست ! savepiture کینن نگاه کنین !
وقتی چیز دلخواه دش، این عکس رو پرینت بزنین
سادست

بالا