برگزیده های پرشین تولز

مشکل با یاهو مسنجر کمک کنید !!!

intheair

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
مشکل من اینه که وقتی یاهو مسنجر رو باز می کنم هنوز 1 دقیقه نشده صفحه ارور ویندوز می یاد که می خواد مشکل رو برای مایروسافت بفرسته . من به خاطر این مشکل چند ویندوز ایکس بی مختلف رو امتحان کردم و از دو نسخه مختلف مسنجر هم استفاده کردم . واقعا دیگه گیج شدم و فکر می کنم که مشکل سخت افزاری داشته باشم . کسی میتونه کمک کنه

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
احتمالا ويروسه مي خواد بچسبه به ياهو مسنجر ولي يه مشكلي داره و بعد ياهو مسنجرت رو از كار مي اندازه

vahidarya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه منظورت ياهو مسنجر جديد باشه مشكل مربوط به flash player ميشه. يه flash player درست نصب كني حله. ميتوني از سايت ماكرومديا دانولدش كني.
در هر حال وقتي كه اين مشكل پيش مياد دكمه ي send error رو كليك كن و صبر كن تا مشكل به سايت مايكروسافت ارسال بشه. بعد يه لينك بهت نشون ميده كه نوشته view report يا يه چيزي شبيه به اين. روي اون كه كليك كني هلپ ويندوز باز ميشه و مي توني توضيح مايكروسافت رو در مورد مشكلت بخوني.

eilgar

Registered User
لایک‌ها
0
سلام من نمی دونم مشکل شما هم مثل مشکل من هست یانه ولی منم یه مشکل جالب دارم . وقتی که می زنم یاهو آن بشه ارور می ده که اینترنت کانکت نسیت ولی وقتی vpnرو فعال می کنم ارور می ده که یوزر نیم یا پسورد اشتباه هست . با هر آیدیی هم که وارد می شم همین دوتا حالت رو ارور میده.من dsl دارم . احتمالا یاهو لطف کرده و داره رنج آی پی های ایران رو تیکه تیکه می بنده . اگه مشکل از این باشه خوب همه بسته می شیم . من یاهو 8 و 9 رو امتحان کردم باز همین طوریه.
از دوستان ممنوم می شم اگه کمک کنن .

intheair

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه منظورت ياهو مسنجر جديد باشه مشكل مربوط به flash player ميشه. يه flash player درست نصب كني حله. ميتوني از سايت ماكرومديا دانولدش كني.
در هر حال وقتي كه اين مشكل پيش مياد دكمه ي send error رو كليك كن و صبر كن تا مشكل به سايت مايكروسافت ارسال بشه. بعد يه لينك بهت نشون ميده كه نوشته view report يا يه چيزي شبيه به اين. روي اون كه كليك كني هلپ ويندوز باز ميشه و مي توني توضيح مايكروسافت رو در مورد مشكلت بخوني.

اره . درست بود . مشكل مربوط به flash player ميشه . وقتي اونو نصب كردم مشكل حل شد .

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان من یه مشکل دیگه دارم : وقتی یاهو مسنجر رو باز می کنم و یوزر و پسوورد رو وارد می کنم و بعد دکمه ی لوگین رو میزنم یهو از برنامه خارج میشه !!! مشکل از چیه ؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان یه مشکل با مسنجر پیش اومده اون پنجره ای که باید یوزر پسورد وارد کنیم نمیاد !!ویندوز عوض کردم بازم مشکل هست نسخه های مختلف مسنجر هم نصب کردم فرقی نمیکنه ...به نظر شما مشکلش چیه ؟!!

victoryaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منم يه مشكل دارم.وقتي مسنجرم رو باز ميكنم با يكي كه شروع ميكنم چت كنم هرچيزي كه مينويسه رو كادر و صفحه نمياد به عبارتي ديده نميشه.ميخواستم بدونم مشكل از كجاست.ممنون

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان یه مشکل با مسنجر پیش اومده اون پنجره ای که باید یوزر پسورد وارد کنیم نمیاد !!ویندوز عوض کردم بازم مشکل هست نسخه های مختلف مسنجر هم نصب کردم فرقی نمیکنه ...به نظر شما مشکلش چیه ؟!!

هیچ کس نظری نداره؟

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
microsoft netframework 2 رو نصب کن .

بالا