• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل با یک آدم مریض!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
سلام
نمیشه کاری کنید که اگه مطلب مشابه چیزی که سرچ شده یافت نشد کاربر به صفحه اصلی سایت هدایت بشه ؟
یا مثلا اگه چیزی پیدا نشد کاربر رو به یک صفحه ای که آدرسش notfound.html هست هدایت کنه بعد اونجا بنویسه چیزی یافت نشد،اینجوری نه آدرس مشکلی داره نه داخل صفحه سایت کلمه رکیکی هست.

123456hhh

Registered User
لایک‌ها
193
یعنی این راهکار رو میشه برای هر سایت دیگه ای هم به کار برد ؟؟؟
مثلا یارو بره رتبه 10 ایران رو هم اینطوری گند بزنه بهش ؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
سلام
نمیشه کاری کنید که اگه مطلب مشابه چیزی که سرچ شده یافت نشد کاربر به صفحه اصلی سایت هدایت بشه ؟
یا مثلا اگه چیزی پیدا نشد کاربر رو به یک صفحه ای که آدرسش notfound.html هست هدایت کنه بعد اونجا بنویسه چیزی یافت نشد،اینجوری نه آدرس مشکلی داره نه داخل صفحه سایت کلمه رکیکی هست.
در حال حاضر داریم تقریبا همین کارو میکنیم
سرچ های مشکل دار رو ارجاع میدیم ب صفحه دیگر

leopoldjobs

Registered User
لایک‌ها
92
سلام
من هم چنین مشکلی داشتم. راهی که پیاده کردم و کاملا درست شد این بود که اومدم یک کد PHP نوشتم و توی اون کاراکتر های اسپیس - اسلش- دش - دات و ... را بهش دادم. هرکدوم که استفاده میشد سیستم میفهمید و لحاظ نمیکرد موقع سرچ. بعد لیستی از کلمات اماده کردم داخلش اضافه کردم و در اخر اگر کلمه سرچ شده یکی بود یک الرت باکس لود میشد و عرض چند ثانیه (قابل تنظیم) به صفحه اصلی هدایت میشد کاربر !
تمام :)

Sent from my LG-D690 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا