برگزیده های پرشین تولز

مشکل با frimware جدید w810i٠ (update problem) ٠

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بروی چشم
راستی اون Frimware ها که نوشتم اشتباه بود همین R4DB005 آخریشه. ظاهرا فعلا نیاز به Update هم نداری.
البته می تونی هم با Update Service چک کنی.

متشکر..
50.gif

من آخه دو تا مشکل دارم با این گوشی.. یکی اینکه صدای ایرفون موقع مکالمه روی حداکثر هم که می زارم بازم کمه...توی اون قسمت service تستش کردم، صداش خیلی بلند می تونه بشه، ولی الان کمه...
بعدم احساس می کنم الان دوربینش به نور خیلی حساسه... :wacko:

omidMTL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز جواب ایمیلم از ساپورت SE اومد :
کد:
Please update the phone software by following the below,
Go to http://www.sonyericsson.com/support
Select the region and country where the phone was launch, and thereafter choose your phone in the drop-down menu. 
If Update Service is available for your phone, you will find a link to the Sony Ericsson Update Service on this site.
Please note to select the right region where the phone was launched as there is a risk of damaging the phone by selecting the wrong region.

If the issue was not resolved please note that the unit has to be checked by Sony Ericsson Authorized Service center and also note that we do not have any authorized Service center or authorized distributor in Iran therefore and as per our records you can contact UAE Authorize Service provider mentioned below,
JUMBO Electronic +971 4 2851485 
Axiom Phone Care +971 4 3210500
Cell U Com +971 4 2868664
Aptec Gulf +971 4 3341166
بابت همون IMEI Change فکر کردن من کشور رو اشتباه انتخاب کردم !
راستی این IMEI که روی گوشی بود مال نوکیا 1110 بود که توی اروپا فروخته شده بوده. حالا یه سوال : اگه من توی سایت SE اروپا رو انتخاب کنم درست Update میشه؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
امروز جواب ایمیلم از ساپورت SE اومد :
کد:
Please update the phone software by following the below,
Go to http://www.sonyericsson.com/support
Select the region and country where the phone was launch, and thereafter choose your phone in the drop-down menu. 
If Update Service is available for your phone, you will find a link to the Sony Ericsson Update Service on this site.
Please note to select the right region where the phone was launched as there is a risk of damaging the phone by selecting the wrong region.

If the issue was not resolved please note that the unit has to be checked by Sony Ericsson Authorized Service center and also note that we do not have any authorized Service center or authorized distributor in Iran therefore and as per our records you can contact UAE Authorize Service provider mentioned below,
JUMBO Electronic +971 4 2851485 
Axiom Phone Care +971 4 3210500
Cell U Com +971 4 2868664
Aptec Gulf +971 4 3341166
بابت همون IMEI Change فکر کردن من کشور رو اشتباه انتخاب کردم !
راستی این IMEI که روی گوشی بود مال نوکیا 1110 بود که توی اروپا فروخته شده بوده. حالا یه سوال : اگه من توی سایت SE اروپا رو انتخاب کنم درست Update میشه؟

تست کن مارو هم خبر کن اما بعید میدونم
اگه بشه هم مشکلات دیگه پیش میاد اولیش ساپورت فارسی(که انچنان مهم نیست) ....از لحاظ نتورک نمیدونم:blink:

omidMTL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تست کن مارو هم خبر کن اما بعید میدونم
اگه بشه هم مشکلات دیگه پیش میاد اولیش ساپورت فارسی(که انچنان مهم نیست) ....از لحاظ نتورک نمیدونم:blink:
متاسفانه ایمیلشون دیر رسید (یا من عجله کردم) با نظرتون موافقم.
گوشی رو دادم فلش کردن. امشب گرفتمش. سرحال و خوب. کد IMEI باز دوباره عوض شده بود. 11 تومن هم با عشق تقدیم عمو تعمیرکار مهربون کردم.
از دوستانی که اومدن نظرشون رو گفتند بسیار سپاسگزارم.
قابل توجه آقا فرهاد عزیز :
صدای ایرفون در زمان مکالمه بلند و واضح مثل قبل بود ولی عکسی که در نور باشه رو نتونستم بگیرم. راستی مثلا چقدر زیاد باشه؟
در ضمن دو هزارمین پستتون رو تبریک میگم

Admiral-sale-13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک بار دیگه اپدیت کن شاید این دفعه درست شد

laugh.sized.jpg

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
قابل توجه آقا فرهاد عزیز :
صدای ایرفون در زمان مکالمه بلند و واضح مثل قبل بود ولی عکسی که در نور باشه رو نتونستم بگیرم. راستی مثلا چقدر زیاد باشه؟
خیلی..
wha%5B1%5D.gif
مثلاً عکس گرفتن از یه شیء در حالتی که دوربین رو به آفتابه تابانه..
در ضمن دو هزارمین پستتون رو تبریک میگم
مرســـی...
3zva6ax.gif

omidMTL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک بار دیگه اپدیت کن شاید این دفعه درست شد
بله باش چشم. همین الان

خیلی..
wha%5B1%5D.gif
مثلاً عکس گرفتن از یه شیء در حالتی که دوربین رو به آفتابه تابانه..
فرهاد جان باعرض شرمندگی این دو روز خیلی گرفتار بودم (هنوز هم هستم) گوشی فعلا دستم نیست ولی همین فردا پس فردا طرفو می بینم و عکسی که خواستی رو میگیرم.
ببخشید که بد قولی کردم شبی که گوشی رو گرفتم فرداش یارو اومد گوشیش رو گرفت.

بالا