برگزیده های پرشین تولز

مشکل با SMS فارسی در k700

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه ی دوستان
یکی از رفقای ما k700 داره و نمیتونه که اس ام اس های فارسی رو درست ببینه . یعنی حروف درست نشون داده نمیشن .
باید چی کار کنه تا مشکلش حل شه ؟ فارسی سازی چیزی باید بریزه ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
6 تومن بدین علاالدین زیرزمین براش میریزن راحت....

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز فلج اطفال که ندارم . اگه میخواستم این کار رو بکنم که دیگه نمیومدم اینجا از شما بپرسم .
خواستم دوستانی که فارسی ساز درست و حسابی برای این گوشی دارن کمک کنن و اون رو اینجا بزارن .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
میدونم فلج اطفال بیماری نادری هست!!...نگفتم دارید...

مساله اینه که خودتون نمیتونید این کار رو بکنید....دستگاه مخصوص میخواد...

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
یکی از دوستان نمیتونه منو راهنمایی کنه ؟
برنامه ای ، فارسی سازی چیزی براش هست که بریزم و مشکل حل بشه ؟
یا باید آپگریدش کنم ؟ اگه آپگرید بشه مشکلش حل میشه ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
دوست عزیز راهنمایی که میکنیم فکر میکنی داریم میگیم ما با سوادیم شما خدانکرده بی سواد....

نه خیر...اگه پست من رو میخوندی دلیل اینکه هیچ کس نمیتونه کمکت کنه رو میفهمیدی...

مساله اینه که خودتون نمیتونید این کار رو بکنید....دستگاه مخصوص میخواد...

این یعنی چی؟ یعنی نه فایلی داره که بهت بدم بتونی انجام بدی نه اینکه اپدیت کنی درست بشه....

باید فلش بشه. دستگاه فلش داری مگه؟؟... ببر بده همون علاالدین دستگاهش رو هم دارن همون 6 تومن که گفتم راه علاجت هست....ببر بده بگو فلش کنن با ورژن فارسی دار //

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز راهنمایی که میکنیم فکر میکنی داریم میگیم ما با سوادیم شما خدانکرده بی سواد....

نه خیر...اگه پست من رو میخوندی دلیل اینکه هیچ کس نمیتونه کمکت کنه رو میفهمیدی...

این یعنی چی؟ یعنی نه فایلی داره که بهت بدم بتونی انجام بدی نه اینکه اپدیت کنی درست بشه....

باید فلش بشه. دستگاه فلش داری مگه؟؟... ببر بده همون علاالدین دستگاهش رو هم دارن همون 6 تومن که گفتم راه علاجت هست....ببر بده بگو فلش کنن با ورژن فارسی دار //
دوست عزیز فارسی داره . هم گوشی فارسی میشه و هم موقع فارسی نوشتن بدون مشکل کار میکنه .
بزارید واضح تر بگم که چشه .

اگه من الان یه متن فارسی روی گوشیم تایپ کنم و برای این گوشی بفرستم بعضی از کلمات درست نشون داده نمیشه . مثلا کلمه ی "مثلا" رو اینجوری مینویسه : "مثلا" یا به طور مثلا "علی" رو اینجوری مینویسه "ملی" (البته سر هم نه جدا) یعنی به جای "ع" یه حرف دیگه میزاره مثلا "م"

ولی اگه من یه پیام روی گوشیم ذخیره شده باشه و اونو براش فروارد کنم میتونه بدون مشکل پیام منو ببینه . و فقط نوشته هایی رو که قبل از ارسال تایپ کردیم کج و معوج نشون میده .

راستی گوشی k700i ه .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
اهان خب از اول بگو اینطوریه دیگه//

الان دیگه نمیدونم مشکلش چیه...شاید با اپدیت درست شه...یه اپدیت بکن ببین چی میشه......

بالا