برگزیده های پرشین تولز

مشکل در خرید گوشی

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
نه اقا K700 انتنش خوبه مشکل خاصی نداره

saraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
مسلما آنتن كا 700 توي محيط سر بسته مثل آپارتمان و كارخونه مشكل دارد

شمارو نميدونم اما نزديك خونه ما يه جا هست كه تاحالا من نديدم كسي بتونه با موبايل تماس بگيره اما من با K700 راحت تماس گرفتم با سه خط آنتن در مورد محيط سربسته هم بايد بگم كه در خونه ما و خونه يكي از فاميلها كه سخت آنتن ميدهد به راهتي 4 يا پنج خط اونم در محيط بسته و دور از پنجره آنتن ميدهد​

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از saraz :
شمارو نميدونم اما نزديك خونه ما يه جا هست كه تاحالا من نديدم كسي بتونه با موبايل تماس بگيره اما من با K700 راحت تماس گرفتم با سه خط آنتن در مورد محيط سربسته هم بايد بگم كه در خونه ما و خونه يكي از فاميلها كه سخت آنتن ميدهد به راهتي 4 يا پنج خط اونم در محيط بسته و دور از پنجره آنتن ميدهد​
83.gif
83.gif
83.gif

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از saraz :
به نظر من اصلا نمیشه رو انتن دهی گوشی اینجوری بحث کرد به هر حال عوامل مختلف دیگه ای هم رو آنتن دهی تاثیر دارن مثل شبکه بعضی اوقات شبکه خلوته بعضی ها هم میگن به کد خط هم هستش مثلا کد 1 از کد 5 بهتر آنتن میده ( من خودم این مورد رو قبول ندارم :D )
بعضی ها هستن میگن آنتن دهی k700 فوق العادست بعضی ها هم هستند میگن به هیج وجه خوب نیست پس اینجوری نمیشه رو آنتن دهی یه گوشی بحث کرد بنظر من یکم بحثو بشکافیم و رو PF گوشی ها صحبت کنیم بهتره چرا که استاندارد PF همه گوشی ها یکیه پس چرا یک گوشی خوب انتن میده یه گوشی نه
نظرتون چیه ؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از saraz :

بنده از سايت موبايل ريوو نقل قول كردم نه تجربيات شخصي خودم . سوني اريكسون گوشي عاليه ولي نقطه قوتش امكاناتشه نه آنتنش . كساني هم كه از آنتن سوني اريكسون تعريف ميكنند آخرش وويگولنزج كه آنتن گوشيمون مثل نوكيا ولي نوكيا بازها وويگولنزج كه آنتن گوشي ما بهتر از همه گوشيهاست خودتون بگيريد ماجرا رو .اگر بنابر تجربه هاي شخصي باشه من هم تجربه شخصيمو توي كارخونه ميگم .با گوشي هاي اريكسون با اين سناريو طرفيد

زنگ موبايلتون ميزنه توپ همه كف ميكنند دي جي اليگيتور با كيفيت خفن بعد ميدويد به سمت پنجره
الو الو الو
آقاي مهندس صدا مياد
چند بار جابجا ميشيد
الان صدا چطوره.... ها ميگفتم ....
يكم صحبت ميكنيد
الو الو ...
الان صدا مياد آقاي مهندس
اصلا بيخيال الان با تلفن شركت شمارتونو ميگيرم

كيفيت تماس يعني كيفيت مكالمه وگرنه خطهاي روي موبايل شما هيچ ارزشي از نظر آنتن دهي ندارد

راستي آدرس اون نقطه كور را بدهيد بنده از همانجا باهاتون تماس ميگيرم
:cool:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از mohandes_milad :
به نظر من اصلا نمیشه رو انتن دهی گوشی اینجوری بحث کرد به هر حال عوامل مختلف دیگه ای هم رو آنتن دهی تاثیر دارن مثل شبکه بعضی اوقات شبکه خلوته بعضی ها هم میگن به کد خط هم هستش مثلا کد 1 از کد 5 بهتر آنتن میده ( من خودم این مورد رو قبول ندارم :D )
بعضی ها هستن میگن آنتن دهی k700 فوق العادست بعضی ها هم هستند میگن به هیج وجه خوب نیست پس اینجوری نمیشه رو آنتن دهی یه گوشی بحث کرد بنظر من یکم بحثو بشکافیم و رو PF گوشی ها صحبت کنیم بهتره چرا که استاندارد PF همه گوشی ها یکیه پس چرا یک گوشی خوب انتن میده یه گوشی نه
نظرتون چیه ؟

اين مورد درسته . اما در يك بازه زماني ميشود به نتايجي رسيد مثلا ميشود يكماه تفاوت گوشي خودتان را با همكارتان در محل كار يا خواهر و برادرهاتون توي خانه مقايسه كنيد تا به نتيجه اي برسيم
اما اين كاملا درسته كه با چند تماس محدود نميشود مقايسه اي قابل قبول داشت

saraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از DariushAgah :
بنده از سايت موبايل ريوو نقل قول كردم نه تجربيات شخصي خودم . سوني اريكسون گوشي عاليه ولي نقطه قوتش امكاناتشه نه آنتنش . كساني هم كه از آنتن سوني اريكسون تعريف ميكنند آخرش وويگولنزج كه آنتن گوشيمون مثل نوكيا ولي نوكيا بازها وويگولنزج كه آنتن گوشي ما بهتر از همه گوشيهاست خودتون بگيريد ماجرا رو .اگر بنابر تجربه هاي شخصي باشه من هم تجربه شخصيمو توي كارخونه ميگم .با گوشي هاي اريكسون با اين سناريو طرفيد

زنگ موبايلتون ميزنه توپ همه كف ميكنند دي جي اليگيتور با كيفيت خفن بعد ميدويد به سمت پنجره
الو الو الو
آقاي مهندس صدا مياد
چند بار جابجا ميشيد
الان صدا چطوره.... ها ميگفتم ....
يكم صحبت ميكنيد
الو الو ...
الان صدا مياد آقاي مهندس
اصلا بيخيال الان با تلفن شركت شمارتونو ميگيرم

كيفيت تماس يعني كيفيت مكالمه وگرنه خطهاي روي موبايل شما هيچ ارزشي از نظر آنتن دهي ندارد

راستي آدرس اون نقطه كور را بدهيد بنده از همانجا باهاتون تماس ميگيرم
:cool:

البته شما مارو ميبخشيد چون با عجله نوشتم يادم رفت بنويسم اين تجربه شخصي منه و همونطور كه مهندس ميلاد گفتن عوامل زيادي روي آنتن دهي تأثير داره

و من چون قبلا Z600 داشتم و با اون همين مشكلاتي كه شما ميگيرو داشتم و اين گوشي رو با اون مقايسه ميكنم ميبينم كه نسبت به اون و گوشي پدرم مشكلي از نظر آنتن دهي نداره.

در مورد كيفيت تماسم بايد بگم كه من تا حالا مشكلي نداشتم حد اقل تو اين 2 ماهي كه خريدمش.

بالا