• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل سایت در نتایج گوگل

matrixhassan

Registered User
لایک‌ها
9
با سلام

من یه مشکلی دارم و اونم اینه که تو نتایج گوگل تقریبا کل سایت اینطوریه یه ماه تو صفحه اولم بعد یهو نمیدونم چی میشه او کلماتی که تو صفحه اول میاد میره تو صفحه 20 به بعد ، بعد یه ماه همون کلمه از صفحه 20 مثلا ، درست میاد صفحه اول یعنی اینطوری نیست که کم کم افت کنه یا کم کم پیشرفت کنه در این مورد واقعا به کمک نیاز دارم لطفا کمک کنید آدرس سایتم تو امضا هست ؟

ممنون از کمکتون

matrixhassan

Registered User
لایک‌ها
9
دوست عزیز این حرفو برا اولین بار شنیدم این چه ربطی به نتایج گوگل داره من نام سایت نمیگم کلمات مثلا ( تبلیغات اینترنتی رایگان ) رو میگم مثلا این کامه یه ماه صفحه اوله 1 ماه صفحه 20 به بعد تقریبا 90 درصو کلمات سایت به این صورت میشن تو این موضوع واقعا موندم دوستان لطفا کمک کنن

matrixhassan

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان اگه نمی دونید یا اگه نمیخواین بگید لااقل بگید جواب این سوالو کجا میتونم پیدا کنم خیلی واجب واقعا

بازم ممنون

matrixhassan

Registered User
لایک‌ها
9
بازدیدم یکم کم میشه ولی من تمام ورودی ها رو ثبت میکنم ورودی های گوگل 90 درصد افت میکنه
میشه بیشتر توضیح بدین که نتایج گوگل چه رابطی به کش مرورگر من داره یعنی گوکل نتایج جستجوشو با مرورگر من بالا پایین میکنه ؟
اینم بگم من با کامپیوتر دیگم امتحان کردم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

Last edited:

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
بازدیدم یکم کم میشه ولی من تمام ورودی ها رو ثبت میکنم ورودی های گوگل 90 درصد افت میکنه
میشه بیشتر توضیح بدین که نتایج گوگل چه رابطی به کش مرورگر من داره یعنی گوکل نتایج جستجوشو با مرورگر من بالا پایین میکنه ؟
اینم بگم من با کامپیوتر دیگم امتحان کردم
ممنون میشم بیشتر توضیح بدین
این مشکل رو من هم دارم ؛ توی روز از ساعت 8 تا 12 شب صفحه ی اول هستم و ساعت 12 شب تا 8 صبح میرم صفحه ی دوم !!!
شما اگه آدرس سایتتون رو بدید بهتر میشه بررسی کرد.
تازگیا بک لینک نخریدید؟؟؟

matrixhassan

Registered User
لایک‌ها
9
نه بک لینک نخیریدم این مشکلم تازه نیست تقریبا از اول راه انازی سایت این مشکل هست یعنی چی میشه که یه دفعه اول صفحه هستم بهد صفحه آخر یعنی نوسان به این حد ؟

یعنی نمیدونم به کجا ربط دراه

آدرس سایتم www.atlasnema.com

دوستان کمک کنن ممنون میشم

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
نه بک لینک نخیریدم این مشکلم تازه نیست تقریبا از اول راه انازی سایت این مشکل هست یعنی چی میشه که یه دفعه اول صفحه هستم بهد صفحه آخر یعنی نوسان به این حد ؟

یه پست هم تو تاپیک گفتگوی وبمستر ها بزن . حداقل بهتر از کش مرورگر راهنمایی می کنن;)

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
من به این حالت می گم موش آزمایشگاهی البته تو سایت های سطح بالا مدت این زمان کمتره گوگل داره قدرت و اهمیت سایت شما رو آزمایش می کنه تا بهترین نتیجه رو بدست بیاره برای سایت های مختلف هم متفاوت هست این موضوع

asadira

Registered User
لایک‌ها
707

والا من مشکلی توی سایتتون ندیدم ، جز اینکه تگ description بسیار طولانی بود ، سعی کنید کوتاهش کنید. حداکثر 170 کارکتر .
دوم اینکه سایتتون رو توی گوگل وبمستر ثبت کنید.

MAH203

Registered User
لایک‌ها
128
دوست عزیز بالا پایین شدن رتبه گوگل اینطوری نیست امروز لینک اول فردا 20 پس فردا دوباره اول و ....
هم افت و هم پیشترفت تدریجین
ما که گفتیم کش مرورگر منظورمون اون بود که چون شما با اون مرورگر زیاد میرید تو سایت خودتون تا زمان معتبر بودن کش مرورگر سایتتون برای شما(فقط شما) تو نتایج بیشتر نشون داده میشه
بهمین دلیل فک می کنید که تو گوگل جلو اومدید در صورتی که همچین چیزی نیست!!!
نتایج رو با مرورگرهای دیگه تست کن ببین نتایج یکسانن؟
یا کلمه کلیدیتو بگو ماهم تست کنیم

matrixhassan

Registered User
لایک‌ها
9
در مورد کش مرورگر من با 5 تا مرورگر تست میکنم همیشه ، از جاهای دیگم تست میکنم دوما وقتی ورودی گوگل 90 درصد کم میشه صحت گفته منه در این مورد بازم ممنون

در مورد description هم گیرم که حرف دوست عزیز درست باشه اگه اینطوریه اولا با این مشکل چطور میاد صفحه اول دوما این افت مربوط به یک صفحه یا یک کلمه خاص نیست کل سایت یهو میاد بالا یهو میره پایین این مشکل مربوط به چیه ؟
در مورد گوگل وبمستر از اول ثبت کرده بودم .
در مورد کلمه کلیدی مثلا همون * تبلیغات اینترتی رایگان * این کلمه 1 ماه اول بعد صفحه 20 به بعد

بازم ممنون

matrixhassan

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان کم لطف شدن دیگه جواب نمیدن

2 موظوع دیگه هم هست که
اولی این موشکل فقط تو گوگل هست و در بقیه موتورهای جستجو این مشکلو نداریم
دوم آیا این مشکل میتونه از هاست باشه ؟

دوستان یاری کنید ممنون

بالا