• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشکل کجی بینی

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
سلام دوستان
بینی من هم قوز داره و هم کجه یکم. این مسئله صورتمو زشت کرده و متاسفانه روز به روزم بینیم داره زشت تره می شه شاید به این دلیل که من زیاد دست تو دماغم می کنم و ضمنا شبا بینیم رو به بالش فشار می دم.
خواستم بپرسم آیا با جراحی بینی بینیم درست می شه؟ اگه آره جراحی بینی رو می شه با دفترچه انجام داد؟
و اینکه راه حل غیر از جراحی چی پیشنهاد می دید؟ این چسب ها که می زنن چین؟

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
2 تومن رو از کجا بیارم آخه؟؟ من 22 سالمه، عکس 13 سالگیم رو ببینید با الان مقایسه کنید خودتون می فهمید چقدر قیافه ام رو بد کرده این دماغ.
خب با دفترچه بیمه جایی عمل نمی کنن؟ بعد نمی شه مشکلی چیزی توش پیدا کنم با دفترچه عمل کنم؟

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
با چسب نمی شه خوش فرمترش کرد؟
قوسش مهم نیست، کجیش برطرف شه و کوچیک شه خوبه.

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,628
کسی کمکی نمی تونه کنه؟

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
کمک چی اخه
اگه دنبال یه چسبی که بزنی و یه دماغ گنده کج صاف بشه بهتر یه زنگ به دفتر کرم حلزون بزنی !
دماغ منم گند زده به صورتم , عینه منقاره کاملا!! ولی فکر عمل نیستم چون قیافه مردونه یه چیز دیگست , البته سلیقه ایه این قضیه مال توام اگه کج نبود میکفتم بیخیال شی

بعدشم مال من به این بزرگیه , سوراخای تنفسیم اندازه سوزن امپوله !!! عین سگ نفس میکشم بخدا , همش خوابم میاد همش خستم , یه ساعت میرم بیرون شروع میکنم خمیازه کشیدن .. حالا حساب کن ورزش چحوری میرم
کلا این نژاد اریایی جا واسه تیونینگ کردن زیاد داره !!
شما هم اگه میتونی پول جمع کنی برو عمل کن یه راست خرج الکی نکن بقیه رو پولدار کنی
حالا خوبه که انگار وضع تنفسیت خوبه , ماله من بیچارم کرده
دنبال این بودم یکی با لیزری چیزی توش رو ببره یه ذره گشاد شه لامصب ولی دوتا دکتری که رفتم گفتن فقط عمل کلی باید بکنی
کسی خلاصه جایی سراغ داشت خبر بده
بعضی شبا به این فکر میکنم خودم با تیغ کاتر بیوفتم جونش !

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

بالا