برگزیده های پرشین تولز

مشکل کند بودم c7 در اجرای بازی

Ali-718

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
یک c7 داریم که هیچ نرم افزاری روش نیست به جز qt حالا یه برنامه مثل گربه سخنگو رو اگه بخوایم نصب کنیم اولا نصبش حدود 10 دقیقه طول میکشه
موقع اجرا هم خیلی کند هست
مشکل از چیه ؟
حافظه 8 گیگ 5 گیگ خالی داره
ولی یه 500 مگ حافظه که جدا داره اون کاملا پر شده .

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
سلام
یک c7 داریم که هیچ نرم افزاری روش نیست به جز qt حالا یه برنامه مثل گربه سخنگو رو اگه بخوایم نصب کنیم اولا نصبش حدود 10 دقیقه طول میکشه
موقع اجرا هم خیلی کند هست
مشکل از چیه ؟
حافظه 8 گیگ 5 گیگ خالی داره
ولی یه 500 مگ حافظه که جدا داره اون کاملا پر شده .
سلام .
برنامه های دیگه ای رو نصب کن . چون به qt نمیشه تکیه کرد چون : ممکنه شما جدیدترین ورژن qt رو نصب نکرده باشید و یا مشکل از برنامه باشه
من با اینکه 701 دارم ، ولی همین گربه سخنگو موقع اجرا کنده پس ربطی به گوشیت نداره عزیز;)
ولی نصب کردن اینقدر طول نمیکشه . که بازم واسه حل کردنش باید برنامه و بازی های دیگه ای امتحان کنید . من خودم بازی آسفالت 300 مگی رو توی 5 مین نصب میکنم ولی angrybirds رو توی 10 مین !

اگه 500 مگی که منظورته ، حافظه c گوشیته ، سعی کن در صورت امکان چند مگی رو خالی بزاری (واسه اطمینان) وگرنه تاثیر چندانی نداره
اما اگه مشکلات باز ادامه داشت ، از اطلاعاتت اول بکـاپ بگیر و هارد ریست کن !

امیدوارم مشکلت حل بشه

Ali-718

Registered User
لایک‌ها
40
سلام .
برنامه های دیگه ای رو نصب کن . چون به qt نمیشه تکیه کرد چون : ممکنه شما جدیدترین ورژن qt رو نصب نکرده باشید و یا مشکل از برنامه باشه
من با اینکه 701 دارم ، ولی همین گربه سخنگو موقع اجرا کنده پس ربطی به گوشیت نداره عزیز;)
ولی نصب کردن اینقدر طول نمیکشه . که بازم واسه حل کردنش باید برنامه و بازی های دیگه ای امتحان کنید . من خودم بازی آسفالت 300 مگی رو توی 5 مین نصب میکنم ولی angrybirds رو توی 10 مین !

اگه 500 مگی که منظورته ، حافظه c گوشیته ، سعی کن در صورت امکان چند مگی رو خالی بزاری (واسه اطمینان) وگرنه تاثیر چندانی نداره
اما اگه مشکلات باز ادامه داشت ، از اطلاعاتت اول بکـاپ بگیر و هارد ریست کن !

امیدوارم مشکلت حل بشه

من خودم اندرویدی هستم این سی 7 ماله دوستمه ! qt رو چطور پاک کنم ؟ زیاد سیمبیان وارد نیستم

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
من خودم اندرویدی هستم این سی 7 ماله دوستمه ! qt رو چطور پاک کنم ؟ زیاد سیمبیان وارد نیستم
بعید میدونم qt پاک بشه ، چون یکی از لزوماته و فقط چند کیلوبایته . فقط میتونید ورژن جدیدترشو دریافت کنید

بالا