برگزیده های پرشین تولز

مشکل rras وnat

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rolleyes: سلام خدمت همه دوستان
من دو سوال از اساتید محترم داشتم :
1- آیا میتوان nat وrras را روی یک سرور win 2000همزمان باهم داشت؟اگر امکانپذیر است لطفاراهنمایی کنید.
2- من ras وisputil را روی یک کامپیوتر دارم چگونه میتوانم آنها را جدا نموده وبه صورت radius تعزیف نمایم.

پیشاپیش از راهنمایی تان ممنونم. :blink:

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينها سوال بود يا باهاشون مشكل داري؟
از طريق ويزارد فقط مي توني يكي رو فعال كني . دومي رو بايد دستي اعمال كني.

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان

آقاِی آریاگوهر من زیاد وارد نیستم میتوانی کامل برایم توضیح دهی.
ممنونم. :)

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
آقای آریاگوهر من ازمالتی پورت استفاده میکنم وras وisputil را روی یک کامپیوتر دارم واز ip valid استفاده میکنم اما چون میخواهم خطها رازیاد کنم قصد دارم ip invalid استفاده نمایم و ras وnat را روی یک کامپیوتر قرارداده وisputil را
روی دیگری .اما نمیدانم چطوری انرادستی تنظیم نمایم اگر کمک کنید بسیار ممنون میشوم.

Meteor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من فکر میکنم بهتر باشه برای NAT کردن از یه نرم افزار جنبی استفاده کنی کارت را واقعا راه میندازه من خودم هم دارم استفاده میکنم . کافی نت هام رو هم بردم روی همون سیستم و کارتیشون کردم و داره با ان تی تک پلاس هم کار میکنه . از یه ابزار مثل Winroute استفاده کن . نرم افزار خیلی خوبی هست فایر وال و پروکسی را هم پشتیبانی میکنه خیلی خوب میتونی برای NAT تنظیمش کنی بدون اینکه نیاز به RAS داشته باشی . فقط برو توی RAS و آی پی های اینولید بده و بعد توی وین روت NAT را تنظیم کن. فکر میکنم قسمتی از مشکلت حل بشه . NAT کردن با این برنامه خیلی راحت هست .​

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
من با winroute کارنکردم نمیدونم چطوری تنظیم کنم. در ضمن میخواهم ras وisputil راازهم جدا کنم.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
البته NAT با Winroute خيلی خوب کار نميکنه و مشکلات متعددی داره.
گزينه بهتر برای NAT کردن، استفاده از Cisco يا Linux است.
برای جدا کردن ISPUtil و RAS چه مشکلی داری؟! مشکلت رو بنويس.

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از koorosh :
البته NAT با Winroute خيلی خوب کار نميکنه و مشکلات متعددی داره.
گزينه بهتر برای NAT کردن، استفاده از Cisco يا Linux است.
برای جدا کردن ISPUtil و RAS چه مشکلی داری؟! مشکلت رو بنويس.

باسلام
من نمیدونم سرور ویندوز هر کدام از ras و isputil را چطور بایدتنظیم کنم تا همدیگر را بشناسند. ویک سوال دیگه اینکه ایا میتوانم ویندوز 2000 سرور ی که به صورت workgroup نصب شده را به domain تبدیل کنم.

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام
چرا کسی جواب مارا نمیده؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
شما بايد ISPUtil رو روی يک سيستم نصب کنين و تنظيم کنين. اگر در تنظيم ISPUtil مشکل دارِيد با شماره تلفن 8501155 شرکت دوران تماس بگيريد چون Support اين نرم افزار بر عهده خود شرکت است.
بايد ببينيد آيا ميخواهيد ISPUtil بصورت مستقيم با RAS کار کنه و يا اينکه Radius!
در صورت کار با Radius :
در RRAS در تنظيمات Radius ، پورت و IP سيستمی که ISPUtil روی اون نصب شده رو وارد کنيد.

برای تبديل Workstation به Domain Controller بايد از Wizard ای با نام DCPROMO استفاده کنيد. (Srart > RUN > DCPromo)
برای وارد کردن يک Workstation به Domain ، از Control Panel > System > Network Identification استفاده کنيد.

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از koorosh :
شما بايد ISPUtil رو روی يک سيستم نصب کنين و تنظيم کنين. اگر در تنظيم ISPUtil مشکل دارِيد با شماره تلفن 8501155 شرکت دوران تماس بگيريد چون Support اين نرم افزار بر عهده خود شرکت است.
بايد ببينيد آيا ميخواهيد ISPUtil بصورت مستقيم با RAS کار کنه و يا اينکه Radius!
در صورت کار با Radius :
در RRAS در تنظيمات Radius ، پورت و IP سيستمی که ISPUtil روی اون نصب شده رو وارد کنيد.

برای تبديل Workstation به Domain Controller بايد از Wizard ای با نام DCPROMO استفاده کنيد. (Srart > RUN > DCPromo)
برای وارد کردن يک Workstation به Domain ، از Control Panel > System > Network Identification استفاده کنيد.
باسلام
ایا من میتوانم با نصب ویندوز به صورت workgroup تنظیمات rras وisputilراانجام دهم وهردوسیستم درست کار کنند.یااینکه radius server که isputilروی آن نصب میشود با یدحتما domainتعریف شود؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
بستگی به نوع تنظيمات ISPUtil شما دارد. اينکه NTIndependent چه وضعيتی دارد پاسخ شما را ميدهد. يک توصيه اخلاقی: اگر به اندازه کافی با ISPUtil آشنايی نداريد، قبل از انجام هر کار با پشتيبانی دوران تماس بگيريد!
باور کنيد درک نميکنم چرا در مورد نرم افزاری که بابتش پول پرداخت کرديد و پشتيبانيش با يک تلفن در دسترس شماست تامل ميکنيد. از امکانی که در اختيار شماست استفاده کنيد.

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از koorosh :
بستگی به نوع تنظيمات ISPUtil شما دارد. اينکه NTIndependent چه وضعيتی دارد پاسخ شما را ميدهد. يک توصيه اخلاقی: اگر به اندازه کافی با ISPUtil آشنايی نداريد، قبل از انجام هر کار با پشتيبانی دوران تماس بگيريد!
باور کنيد درک نميکنم چرا در مورد نرم افزاری که بابتش پول پرداخت کرديد و پشتيبانيش با يک تلفن در دسترس شماست تامل ميکنيد. از امکانی که در اختيار شماست استفاده کنيد.
باسلام
آقاکوروش من با شرکت دوران تماس گرفتم ولی انها بابت راهنمایی پول میخواهند وتا ایرادی از سیستمهاشون
میگیری .میگویند نگارش بالاتر این مشکل را ندارد.منم پول برای پرداخت آن ندارم زیرا هنوزپول این نگارش نرم افزار را در نیاوردم.
isputil من ntdependent هست.

بالا