برگزیده های پرشین تولز

مشکل wifi در ویندوز 10

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
سلام .
کارت شبکه USB بی‌ سیم N150 Nano تی پی-لینک مدل TL-WN725N
رو به کیس وصل که میکنم شبکه وای فای رو میشناسه اما بهش وصل نمیشه. نسخه ویندوز 10 پرو ورژن 2004 رو دارم.در ورژن 1909 هم این مشکل رو داشت
گاهی اوقات وصل میشه وبعد از حدود 1دقیقه قطع میشه. تقریبا همه راه هایی که توی نت گفته شده رو رفتم اما جواب نداده.
اخرین درایورش نصبه. کارت شبکه رو به لپ تاپ زدم به نت وصل شد و کار کرد.اما با کیسم مشکل داره.
دوستان اگه راه حلی دارید ممنون میشم که بگید.

nethanzo

Registered User
لایک‌ها
123
من با سیستمی که جدیداً جمع کردم همین مشکل رو داشتم. کارت شبکه USB آلفا داشتم که دقیقاً همین مشکلات رو باهاش داشتم. گاهی وصل میشد و کار میکرد. بعضی وقتا بعد از چند دقیقه کار کردن قطع میشد. نهایتاً کارت گرافیکم رو که عوض کردم مشکل برطرف شد. ظاهراً کانفلیکتی بین درایوراشون وجود داشت.

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
من با سیستمی که جدیداً جمع کردم همین مشکل رو داشتم. کارت شبکه USB آلفا داشتم که دقیقاً همین مشکلات رو باهاش داشتم. گاهی وصل میشد و کار میکرد. بعضی وقتا بعد از چند دقیقه کار کردن قطع میشد. نهایتاً کارت گرافیکم رو که عوض کردم مشکل برطرف شد. ظاهراً کانفلیکتی بین درایوراشون وجود داشت.
سلام.گرافیک من آنبرد هست.intel HD4600
ورژن های مختلفی از ویندوز ۱۰ رو امتحان کردم همین مشکل هست.من هم کیسمو تازه خریدم اما صاحب قبلیش گفته این مشکل رو نداشت.خودمم وقتی رسید دستم که ویندوز۱۰ روش بود با کارت شبکه مشکلی نداشت تا اینکه ویندوز عوض کردم به اخرین نسخه و اینجوری شد
ممنون که پاسخ دادید

reza1020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من با مودم تقریباً قدیمی USB TP-Link روی آخرین ورژن های ویندوز10 این مشکل رو داشتم که بعد از یک دقیقه اتصال دیگه دیتا رد و بدل نمیشد. آخرین ورژن درایور هم نصب بود. بعد از تست های فراوان، با درایور قدیمی تر مودم که برای سال 2012 بود، مشکلم حل شد. شما هم همین کار رو تست کنید. چون وقتی ویندوز 10 آپدیت میشه، آخرین درایورها رو نصب می کنه. شما بگردید، نسخه های قدیمی تر درایور مودم رو پیدا و نصب کنید؛ شاید مشکل رفع شد.

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
این مشکلو منم با دانگل تی پی لینک دارم روی اعصابه هرکاریم کردم راه علاجی پیدا نکردم

ali.bu7808

Registered User
لایک‌ها
63
این مشکلو منم با دانگل تی پی لینک دارم روی اعصابه هرکاریم کردم راه علاجی پیدا نکردم
سلام. من الان دو روزی میشه که مشکلم برطرف شده.قبلا من کارت شبکه رو به پورت های USB جلوی کیس وصل میکردم.اما از وقتی که به یکی از پورت های عقب وصلش کردم مشکلش رفع شده و راحت وصل میشه قطعی هم نداره. البته پورت های جلو هم سالم هستن فلش و هارد بهشون وصل کردم اوکی بودن

Web.Masterr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
تی پی لینک همینجوره
منم دقیقا همین مشکل قطع شدن ناگهانی رو دارم

mohammadasadi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
کار کرد کارت شبکتون با لپتاپ شاید فرق داره چون شاید از خود کارت شبکه لپ تاپم استفاده میکنه
به احتمال زیاد مشکل از خود کارت شبکتونه

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

Lord3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بهتر است به جای پورت یو اس بی از یک کارت شبکه وایرلس تی پی لینک استفاده میکردید بی دردسر بدون نیاز به نصب درایور دقیقا در زیر کارت گرافیک نصب میشود و ارزنتر است

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سلام .
کارت شبکه USB بی‌ سیم N150 Nano تی پی-لینک مدل TL-WN725N
رو به کیس وصل که میکنم شبکه وای فای رو میشناسه اما بهش وصل نمیشه. نسخه ویندوز 10 پرو ورژن 2004 رو دارم.در ورژن 1909 هم این مشکل رو داشت
گاهی اوقات وصل میشه وبعد از حدود 1دقیقه قطع میشه. تقریبا همه راه هایی که توی نت گفته شده رو رفتم اما جواب نداده.
اخرین درایورش نصبه. کارت شبکه رو به لپ تاپ زدم به نت وصل شد و کار کرد.اما با کیسم مشکل داره.
دوستان اگه راه حلی دارید ممنون میشم که بگید.
برنامه samdrivers رو استفاده کردی؟

بالا